Apel,Szczepmy się

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 lis 2022, o 20:07

Gość pisze:
> Ciągle nie mogę uwierzyć w to, że są ludzie, którzy ciągle jeszcze wierzą w
> kłamstwo kowidowe.
Francuś ależ ty zakręcony. Jarasz coś.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2022, o 20:20

> Francuś ależ ty zakręcony. Jarasz coś.

Nie mierz innych swoją miarą, forumowy.
Na górę

Postautor: NEO » 18 lis 2022, o 19:38

OK.śledztwo w kongresie,EU,90%spadek szczepień,a ci durnie u władzy wciąż płacą za reklamy w tv i radio.Pooddawane za darmo szczepionki do azji i miliony spłukanych do kibla.Czyli wszystko ok. polaczki,następnym razem będziecie jeść swoje własne odchody jak wam rozkażemy.Taką krótką pamięć macie jak gazowali ludzi po sklepach,gratulacje i nie dziwcie się jak skończycie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2022, o 20:46

NEO pisze:
> OK.śledztwo w kongresie,EU,90%spadek szczepień,a ci durnie u władzy wciąż
> płacą za reklamy w tv i radio.Pooddawane za darmo szczepionki do azji i
> miliony spłukanych do kibla.Czyli wszystko ok. polaczki,następnym razem
> będziecie jeść swoje własne odchody jak wam rozkażemy.Taką krótką pamięć
> macie jak gazowali ludzi po sklepach,gratulacje i nie dziwcie się jak
> skończycie.

Nie dziw się. Większość ludzi na świecie potrafi tylko włączyć TV i wydać jęk zachwytu, czyli "meeeeeeeeeeeeeeeee...". 🙂
P.S. Zobaczysz to zaraz tu, na forum.
Na górę

Postautor: NEO » 19 lis 2022, o 18:59

Tymczasem Wisielski właśnie wprowadził rozporządzenie odnośnie kwarantanny 21dni na małpią ospę.Temat dalej wałkowany bo już pod to próbują przemycić szczepionki zwyrole.Ps:przypominam że małpia ospa jest przenoszona przez stosunek analny,to taki niewygodny fakt dla lewusów w europie!Pytanie zasadnicze,to dlaczego to bydle wciąż to propaguje hmm$$$$$$$$$.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 23:25

Died Suddenly ("Zmarł nagle") lektor PL

https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html?fbclid=IwAR2_TLzojI0abQvRYRUXSPHbtKdHTpksrFlnddLjFwH5P6oYNoudJswpdLU
___________________________________________
Gdzie są ci dranie, którzy tu robili nagonkę na tych, którzy nie chcieli przyjąć preparatu?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2022, o 05:32

Powinieniesc pracować na oddziale covid owym. Brak słów na to co tu wypisujesz.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2022, o 06:05

Gość pisze:
> Powinieniesc pracować na oddziale covid owym. Brak słów na to co tu
> wypisujesz.

Bzdura na resorach, jak mawiał jeden z nauczycieli z Tomaszowa. I skąd twoja pewność, że właśnie z pracy na oddziale kowidowym nie są wyciągnięte te wnioski.
Na górę

Postautor: Neo » 25 lis 2022, o 09:34

Gość pisze:
> Powinieniesc pracować na oddziale covid owym. Brak słów na to co tu
> wypisujesz.
Pamietam jak koleżanka miała wszystkie objawy grypy plus pozytywny test, kazaliście jej siedzieć w domu i brać antybiotyk.A jak po tygodniu nie mogła wstać z łóżka to przez telefon kazaliście jej odpoczywać i brać leki przeciwbólowe.Na szczęście miała pieniądze to się prywatnie wyleczyła.Wiem,wiem że za te dodatki co podostawaliście to własną matke byście spalili.Nikt nie twierdzi że nie ma grypy ale ten cyrk jaki wokół tego stworzono i ile ludzi zamordowano to przekracza ludzkie pojęcie.PS.a wiesz ile się czeka na konsultacje po rozpoznaniu RAKA bez znajomości 6 miesięcy a ty pie..olisz o jakiś oddziałach kowidowych gnido.Ja wiem że ludzie mają krótką pamieć ale kto nie mieszkał w Polsce ten się w cyrku nie śmieje.
Na górę

Postautor: Mohort » 27 lis 2022, o 10:32

Gość pisze:
> Powinieniesc pracować na oddziale covid owym. Brak słów na to co tu
> wypisujesz.
Pamietam jak koleżanka miała wszystkie objawy grypy plus pozytywny test, kazaliście jej siedzieć w domu i brać antybiotyk.A jak po tygodniu nie mogła wstać z łóżka to przez telefon kazaliście jej odpoczywać i brać leki przeciwbólowe.Na szczęście miała pieniądze to się prywatnie wyleczyła.Wiem,wiem że za te dodatki co podostawaliście to własną matke byście spalili.Nikt nie twierdzi że nie ma grypy ale ten cyrk jaki wokół tego stworzono i ile ludzi zamordowano to przekracza ludzkie pojęcie.PS.a wiesz ile się czeka na konsultacje po rozpoznaniu RAKA bez znajomości 6 miesięcy a ty pie..olisz o jakiś oddziałach kowidowych gnido.Ja wiem że ludzie mają krótką pamieć ale kto nie mieszkał w Polsce ten się w cyrku nie śmieje.
W samo sedno
Na górę

Postautor: Morfeusz » 27 lis 2022, o 19:49

I co,myśleliście że to koniec,to już się szykujcie.Na ostatnim szczycie G20 niespodziewanie wszyscy członkowie podpisali deklarację o wprowadzeniu globalnego systemu zdrowotnego z cyfrowym paszportem zdrowotnym.Czytaj; poszczególne kraje nie będą mogły same decydować czy bardziej czy mniej przykręcają śrubę.Chcesz być w klubie?bierzesz za mordę ludzików.,bez certyfikatu nigdzie nie wyjedziesz.Teraz wszystko w rękach chińczyków,już mają niezłe zamieszki teraz czekamy na szubienice,oby.Gotowanie żaby trwa w najlepsze,na chwilę ludziom popuścili bo wojna ale wdrażają cały plan pokolei cały czas.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2022, o 20:03

S......... z covidem
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2022, o 21:33

Gość pisze:
> S......... z covidem

S......... stąd!
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2022, o 21:39

nie fikaj złotko
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2022, o 22:26

W.l się słoneczko.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”