Apel,Szczepmy się

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 gru 2022, o 15:13

Viola pisze:
> Witam to ja pisałam o 3 osobach z mojej rodziny które zmarły , chcę
> dodać że były leczone od początku kiedy zachorowały nie przez telefon a
> w przychodniu a potem w Tomaszowskim szpitalu nie były zaszczepione .
> Wierzę w szczepienia i będę się szczepić nawet po to aby pokazać tym
> którzy mają mi za złe że mam 77 lat i piszę na tym forum. Nie wiem tylko
> co to za Monia i Francowaty do których stale jak piszę mnie się
> porównuje . Lubię czasem wejść na to forum ., Pozdrawiam.

Bujać monia to las.🤣😂😃
Na górę

Postautor: Viola » 1 gru 2022, o 16:25

Nie chce mi się udowadniać że to nie, pisze jakaś tam Monia ale gościu sam się zastanów i zaszczep się bo może być za póżno i nie doczekasz moich 77 lat p o z d r a w i a m .
Na górę

Postautor: NEO » 1 gru 2022, o 16:42

Udokumentowana grypa ma 1500lat od tamtej pory zabiła dziesiątki jak nie setki milionów ludzi.I nagle w 2020r.zniknęła i zastąpił ją wirus celebryta a wszystkie restrykcje w całym świecie zachodnim wchodziły w tym samym czasie tylko innymi metodami.Zamordyzm dyskredytacja ludzi brak pomocy szpitalnej.Jeszcze 24lutego 22r ludzie po wylewach czekali w karetkach na test.Każdy kto się do tego przyczynił jest tak samo winny,chociaż większość ludzi to chodzące ameby.Na szczęście w nieszczęściu Wołodia załatwił wirusa raz dwa i sam fakt że zniknął od tak,daje mi prawo twierdzić że następnym razem,zrobią z ludkami co zechcą.ps.wychodzisz z Lidla i idziesz do szpitala A tam larwa wrzeszczy maska!!!chyba jeszcze liczą na dodatki🤣😂🤑🤑🤑
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2022, o 17:00

Ty lekarz specjalista od bakterii?
Na górę

Postautor: Morfeusz » 1 gru 2022, o 19:09

Gość pisze:
> Ty lekarz specjalista od bakterii?
Jak powiedział mój wujek Dr.habilitowany z Poznania,cytuję;niech cię ręka boska broni przed tym gó..em.A komu jak komu ale najbliższej nobilitowanej osobie w rodzinie wierzę na 100%.W jednym z przedszkoli w TL.Pani miała pozytywny,przypadkiem w grupie mieszanej,wysłali na kwarantannę mimo że byliśmy zdrowi!!!Żona nie poszła na rozmowę o pracę ja straciłem dużo pieniędzy.SSmany sprawdzali czy siedzimy w domu.Pytanie;kto mi oddał za to pieniądze?Nikt ,dlatego każdego śmiecia,który popierał ten faszyzm,może høi strzelić i høi mię to obejdzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2022, o 21:43

Viola pisze:
> Nie chce mi się udowadniać że to nie, pisze jakaś tam Monia ale gościu
> sam się zastanów i zaszczep się bo może być za póżno i nie
> doczekasz moich 77 lat p o z d r a w i a m .

Właśnie jak bym zdurniał Monia i się zaszczepi, to napewno niedożył bym 77 lat. Gdzie się podział kowid po 24 lutego?
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2022, o 12:11

Ciekawy artykuł jak z covidem postępują w Chinach, czy covid tam to też sciema?
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29220826,kleska-zero-covid-w-chinach-u-nas-rzadza-eksperci-wiec.html#s=BoxMMtImg1
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2022, o 13:05

Gość pisze:
> Ciekawy artykuł jak z covidem postępują w Chinach, czy covid tam to też
> sciema?
>
> https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29220826,kleska-zero-covid-w-chinach-u-nas-rzadza-eksperci-wiec.html#s=BoxMMtImg1

Chiny to jeden z "graczy covidowych", ponadto największy. "Żółty człowiek u władzy", to jeszcze gorsza wersja władzy chazarskiej. Tak uważam.
Na górę

Postautor: NEO » 6 gru 2022, o 19:59

Pamiętacie Lombardię Włochy!No według łżę mediów grypa bije rekordy,czaicie nie srovid a grypa,nagle grypa się znalazła.Kim trzeba być,jakim dnem żeby jeszcze wierzyć w największy przekręt tysiąclecia.Pomyślcie ile oni tam starszych uśmiercili tymi respiratorami do kamery,jakoś w tym roku nikt ich nie podłącza i nie stawia chłodni ma zewnątrz szpitala,eehhhhh
Na górę

Postautor: Morfeusz » 8 gru 2022, o 19:32

Było do przewidzenia.Temat UA się wyczerpuje,Katar kończy się na dniach to i Wisielski wypełz i nadaje że znowu będziemy umierać.Już oficjalnie zakupili(wciąż testowane szczepionki)i zatwierdzili szczepionki od 6stego miesiąca życia.Także gońta i szczepta dzieciaki bo może zabraknąć,tylko pamiętajta o busterach co by zadziałało!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2022, o 19:43

Najwiecej mają do powiedzenia antyszczepy Nie szczep się i żyj. Bo ci przede wszystkim odchodzili do Bozi.
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2022, o 21:08

Gość pisze:
> Najwiecej mają do powiedzenia antyszczepy Nie szczep się i żyj. Bo ci
> przede wszystkim odchodzili do Bozi.

To gdzie się podział kowid po 24 lutego bieżącego roku. A do Bozi idą ci co się zaszczepili.
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2022, o 21:38

Spytaj się lekarza. Ode mnie usłyszysz, że jest na urlopie.
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2022, o 21:57

Gość pisze:
> Spytaj się lekarza. Ode mnie usłyszysz, że jest na urlopie.

A ode mnie usłyszysz, że to jeden wielki blef ten cały srovit !!!!
Na górę

Postautor: NEO » 9 gru 2022, o 17:51

Gość pisze:
> Najwiecej mają do powiedzenia antyszczepy Nie szczep się i żyj. Bo ci
> przede wszystkim odchodzili do Bozi.
Po pierwsze co do odchodzenia to kłamstwo z døpy i wiedz że za każdy covid wpisany do karty była opłata dla szpitala!!Tak apropo,czy tacy upośledzeni jak ty naprawdę nie widzą nic podejżanego w tym,że cały zachodni świat powprowadzał takie opłaty?Po drugie;wiesz høiu dlaczego tak zajadle nienawidzę tej ustawki?Dlatego że jak mi się dusiło dziecko w nocy to mnie wysyłali do specjalisty,a najbliższy specjalista był w Lublinie 500zł plus dojazd razy 3,plus badania etc.To Po høi ja płacę na ten gnój.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”