Apel,Szczepmy się

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 lip 2022, o 21:49

Osoby zaszczepione dwoma czy trzema dawkami szczepionki również powinny się obawiać, ponieważ nowe warianty Omikronu omijają wyprodukowane przeciwciała. Z tego względu warto poznać wczesne objawy zachorowania na COVID-19, dzięki czemu uda się jak najszybciej wdrożyć odpowiednie leczenie.

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,to-pierwszy-znak--ze-mozesz-miec-covid-19--pojawia-sie-tez-u-zaszczepionych,artykul,60232397.html

I po chj było sie szczepić
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2022, o 21:57

Gość pisze:
> Osoby zaszczepione dwoma czy trzema dawkami szczepionki również powinny się
> obawiać, ponieważ nowe warianty Omikronu omijają wyprodukowane
> przeciwciała. Z tego względu warto poznać wczesne objawy zachorowania na
> COVID-19, dzięki czemu uda się jak najszybciej wdrożyć odpowiednie
> leczenie.
>
>
> https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,to-pierwszy-znak--ze-mozesz-miec-covid-19--pojawia-sie-tez-u-zaszczepionych,artykul,60232397.html
>
> I po chj było sie szczepić

Jak po chj? Dla zysku koncernów farmaceutycznych i zniewolenia ludzi. Już nie pamiętasz jak było, zjesz obiad w restauracji ( oczywiście niektórych) jak pokażesz paszport kowidowy.
Na górę

Postautor: Mohort » 6 lis 2022, o 15:59

Ucichło z tymi szczepieniami
Na górę

Postautor: Morfeusz » 6 lis 2022, o 17:15

Mohort pisze:
> Ucichło z tymi szczepieniami
Jest śledztwo przeciwko Urszuli i komisji za zakupienie niepotrzebnych szczepionek to nawet zaczęli podawać zero zgonów i to w listopadzie!!!A teraz serdeczna prośba do np. tych co w tamtym roku o tej porze wypisywali dyrdymały i wyzywali ludzi od mordeców i ciemniaków.Weźcie rozbieg j......nijcie się w ścianę!!!Oczywiście nie jestem naiwny że kogoś oskarzą ale może chociaż w Stanach jest nadzieja bo tam to chociaż już otwarcie mówią o tym wale tysiąclecia.Ps.mamy płacić czy nam potrzeba czy nie,tak nas załatwili że nie można zmienić kontraktu
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2022, o 20:12

Zaszczepienie preparatem przeciwko Covid-19, zwiększa ryzyko zapalenia mięśnia sercowego. Tak wynika z najnowszych badań amerykańskich oraz chińskich naukowców, którzy przebadali preparaty oparte na technologii mRNA.

Najnowsze badania konsekwencji przyjęcia tzw. szczepionek na Covid-19 zostały przeprowadzone przez amerykańskich i chińskich naukowców z Saint Joseph Hospital w Chicago. Dr Chenyu Sun opublikował wyniki swoich badań na łamach „American Journal of Preventive Medicine”. Wynika z nich, że osoby poniżej 40. roku życia, które przyjęły szczepionkę na Covid-19, są o wiele bardziej narażone na zapalenie mięśnia sercowego.

Wyniki badań wskazują, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego lub osierdzia u osób zaszczepionych wzrasta aż o 33 proc. Dane dotyczą tylko tzw. „pierwszej dawki”. Z kolei po przyjęciu „drugiej dawki”, ryzyko wzrosło prawie trzykrotnie.

https://pch24.pl/badania-naukowe-potwierdzaja-u-osob-zaszczepionych-na-covid-19-znaczaco-wzrasta-ryzyko-zapalenia-miesnia-serca/
Na górę

Postautor: Mohort » 11 lis 2022, o 19:37

Do pani, pani Small, mam następujące krótkie pytanie, na które chciałbym otrzymać jasną odpowiedź. Czy szczepionka Covid firmy Pfizer, zanim weszła na rynek, była testowana pod kątem zatrzymania przenoszenia wirusa? –

-zapytał przedstawicielki Pfizera.

Jeśli nie, proszę to wyraźnie powiedzieć. Jeśli tak, to czy jest Pani skłonna udostępnić te dane tej komisji? I naprawdę chcę uzyskać prostą odpowiedź. Czekam na nią z niecierpliwością

-dodał.

Przedstawicielka odpowiedziała, że "nie".

Musieliśmy naprawdę poruszać się z prędkością nauki, aby naprawdę zrozumieć, co dzieje się na rynku

-zaznaczyła.

To jest skandaliczne. Miliony ludzi na całym świecie czuły się zmuszone do szczepień z powodu mitu, że „robisz to dla innych”. Teraz okazało się, że jest to tanie kłamstwo. To powinno być ujawnione

-puentował.

https://prawy.pl/122469-przerazajace-slowa-przedstawicielki-pfizera-okazalo-sie-ze-to-wideo/
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2022, o 19:20

Mohort pisze:
> Do pani, pani Small, mam następujące krótkie pytanie, na które chciałbym
> otrzymać jasną odpowiedź. Czy szczepionka Covid firmy Pfizer, zanim weszła
> na rynek, była testowana pod kątem zatrzymania przenoszenia wirusa? –
>
> -zapytał przedstawicielki Pfizera.
>
> Jeśli nie, proszę to wyraźnie powiedzieć. Jeśli tak, to czy jest Pani
> skłonna udostępnić te dane tej komisji? I naprawdę chcę uzyskać prostą
> odpowiedź. Czekam na nią z niecierpliwością
>
> -dodał.
>
> Przedstawicielka odpowiedziała, że "nie".
>
> Musieliśmy naprawdę poruszać się z prędkością nauki, aby naprawdę
> zrozumieć, co dzieje się na rynku
>
> -zaznaczyła.
>
> To jest skandaliczne. Miliony ludzi na całym świecie czuły się zmuszone do
> szczepień z powodu mitu, że „robisz to dla innych”. Teraz okazało się, że
> jest to tanie kłamstwo. To powinno być ujawnione
>
> -puentował.
>
>
> https://prawy.pl/122469-przerazajace-slowa-przedstawicielki-pfizera-okazalo-sie-ze-to-wideo/

Niech płaczą ci co się zaszczepili. Co im podali w szczepionce.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2022, o 19:33

Gość pisze:
> Mohort pisze:
> > Do pani, pani Small, mam następujące krótkie pytanie, na które chciałbym
> > otrzymać jasną odpowiedź. Czy szczepionka Covid firmy Pfizer, zanim weszła
> > na rynek, była testowana pod kątem zatrzymania przenoszenia wirusa? –
> >
> > -zapytał przedstawicielki Pfizera.
> >
> > Jeśli nie, proszę to wyraźnie powiedzieć. Jeśli tak, to czy jest Pani
> > skłonna udostępnić te dane tej komisji? I naprawdę chcę uzyskać prostą
> > odpowiedź. Czekam na nią z niecierpliwością
> >
> > -dodał.
> >
> > Przedstawicielka odpowiedziała, że "nie".
> >
> > Musieliśmy naprawdę poruszać się z prędkością nauki, aby naprawdę
> > zrozumieć, co dzieje się na rynku
> >
> > -zaznaczyła.
> >
> > To jest skandaliczne. Miliony ludzi na całym świecie czuły się zmuszone do
> > szczepień z powodu mitu, że „robisz to dla innych”. Teraz okazało się, że
> > jest to tanie kłamstwo. To powinno być ujawnione
> >
> > -puentował.
> >
> >
> >
> https://prawy.pl/122469-przerazajace-slowa-przedstawicielki-pfizera-okazalo-sie-ze-to-wideo/
>
> Niech płaczą ci co się zaszczepili. Co im podali w szczepionce.

To samo, co tobie powinni podac w szczepionce na wściekliznę.
Na górę

Postautor: Mohort » 12 lis 2022, o 19:38

Nawet tutaj małe hitlerki chciały izolować a nawet zwalniać z pracy osoby niezaszczepione. A teraz okazuje się , że firmy nie robiły żadnych badań nad szczepionkami w kontekście transmisji wirusa.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2022, o 19:41

> To samo, co tobie powinni podac w szczepionce na wściekliznę.

Jestem zbyt inteligentny, aby dać się zaszczepić czymś czego bały się zarządy firm farmaceutycznych to produkujące. Zresztą oni nigdy nie zaszczepili się.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2022, o 19:46

Gość pisze:
> > To samo, co tobie powinni podac w szczepionce na wściekliznę.
>
> Jestem zbyt inteligentny, aby dać się zaszczepić czymś czego bały się zarządy firm
> farmaceutycznych to produkujące. Zresztą oni nigdy nie zaszczepili się.

Tak. Jesteś zbyt inteligentny inaczej.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2022, o 20:17

> Tak. Jesteś zbyt inteligentny inaczej.

Co boli to, że jesteś w grupie tych oszukanych, czyli zaszczepiony nikt nie wie do końca czym
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2022, o 20:45

Gość pisze:
> > Tak. Jesteś zbyt inteligentny inaczej.
>
> Co boli to, że jesteś w grupie tych oszukanych, czyli zaszczepiony nikt nie wie do
> końca czym

I tu się mylisz. Nie jestem zaszczepiony, ale gorzej od jakiejkolwiek szczepionki męczą mnie monotonne i długotrwałe wynurzenia na ten temat takiego idioty jak ty. Przestań pi3rdolić cały czas to samo.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2022, o 20:56

Przepraszam,ze sie wtracam ale jak to mozliwe,ze nie nurzą ciebie takie dyskusje?
To co sie zdarzyło musi być wyjaśnione.A jak inaczej niż poprzez duskusje i naciski.
Musimy poznać prawdę.To jest fundamentalne.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2022, o 22:09

> I tu się mylisz. Nie jestem zaszczepiony, ale gorzej od jakiejkolwiek szczepionki
> męczą mnie monotonne i długotrwałe wynurzenia na ten temat takiego idioty jak ty.
> Przestań pi3rdolić cały czas to samo.

Boli ciebie boli, że jak dziecko ty i świat daliście się oszukać. Wyzwiska wskazują na brak argumentów i twoją niemoc. Ile dawek " eliksyru" dałeś sobie wstrzyknąc?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”