Obwodnica

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 lis 2021, o 21:04

finek pisze:
> Ludzie poczekajcie kilka dni i wszyscy się nauczą jezdzić. Światła na
> Łaszczowieckiej da się też ustawić odpowiednio do wymagań kierunków.
> Osobowymi da się też bez problemu jechać starą - nową drogą. Cierpliwości
> jest to nowość i dobra nowość.

Jeżdżę Łaszczowiecką. W różnych porach. Do wczoraj bywała zakorkowana przez pół dnia od Zamojskiej do marketu Mrówki czy Centrali Nasiennej. I to bez obłożenia dodatkowym ruchem w kierunku na Zamość. Kto i czego jest w stanie się tu nauczyć? Co da przestawienie świateł?
Do dudy z taką dobrą wiadomością. Jak na razie mam powody by przeklinać obwodnicę
Na górę

Postautor: finek » 29 lis 2021, o 21:40

;Jak na razie mam powody by przeklinać obwodnicę; - Jak na razie to obwodnica została otwarta kilka godzin wstecz. Tak bardzo ją mieszkańcy potrzebowali . Czy tylko też aby marudzić.
Na górę

Postautor: Asiak » 29 lis 2021, o 21:59

julian pisze:
> A mieszkający po prawej stronie, jadąc w kierunku Zamościa, też nie skręcą
> z obwodnicy na tym skrzyżowaniu w prawo. Pionowe i poziome znaki na pasie
> nakazują jadę na wprost. Podobna sytuacja jest po drugiej stronie obwodnicy
> jadąc do Bełżca.
Oni od dawna tak mają i jeżdżą od strony Stacji OK
Na górę

Postautor: Goszcz » 29 lis 2021, o 22:21

Uważam, że obwodnica była i jest bardzo potrzebna i nie ma o czym rozmawiać. Inną kwestią, którą ewidentnie włodarze miasta przespali jest problem na Łaszczowieckiej, który trzeba jak najszybciej rozwiązać. Na pewno usprawni sytuację inne ustawienie świateł tj. zdecydowanie dłużej zielone niż obecnie ale faktem jest, że remont tej ulicy trzeba było zrobić wtedy, kiedy nie było dodatkowego ruchu z Zamościa i faktycznie teraz to będzie koszmar, którego można było uniknąć.
Na górę

Postautor: julian » 29 lis 2021, o 22:23

Ale jeśli wyjeżdżają z domu, na tych światłach mogą jechać prosto w prawo lub w lew, to gdzie tu sens i logika zabraniać skrętu w prawo z obwodnicy. Przecież nie koliduje to z pasem w kierunku przeciwnym. Jadący od strony OK mogą na zielonym pojechać w każdą stronę.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2021, o 01:22

Najważniejsze że czarny Batman na otwarciu 3razy pokropił za Pińctet , a już się bał że deszcz go za Darmo wyręczył !!! Alllllle lu ja . allle lu ja !!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2021, o 05:41

Gość pisze:
> Najważniejsze że czarny Batman na otwarciu 3razy pokropił za Pińctet , a
> już się bał że deszcz go za Darmo wyręczył !!! Alllllle lu ja . allle lu ja
> !!!

Jakbyś się psycholu forumowy nie wpdlił ze swoją nienawiścią do kościoła w każdy temat, to nie mógłbyś zasnąć. Weź leki.
Na górę

Postautor: Joachim » 30 lis 2021, o 13:58

Jakie macie propozycje wyjścia z zakorkowanej Łaszczowieckiej ,bo codziennie stanie 0.5 godz.po 15 mnie zaczyna przerażać.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2021, o 15:05

Jedziesz przez Szarowole, Pańków i jesteś w Tarnawatce - Tartak !!! Omijasz korek na Łaszczowieckiej ! Można jeszcze objechać przez Krasnobród i Jacnie ?! A najszybciej to będzie pojechać do Jezierni i obwodnicą prosto na Zamość , tak samo z Zamościa do Jezierni i nawrotka na Tomaszów, dalej ale bez korka w d.....
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2021, o 15:34

">Jakbyś się psycholu forumowy nie wpdlił ze swoją nienawiścią do kościoła w każdy temat, to nie mógłbyś zasnąć. Weź leki."

W tym czasie gdy pisałeś powyższy post powinieneś być grzeszniku w Kościele.
Zrób rachunek sumienia i przyjdź grzeszniku do mnie.
Twój+++Proboszcz
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2021, o 15:37

Joachim pisze:
> Jakie macie propozycje wyjścia z zakorkowanej Łaszczowieckiej ,bo
> codziennie stanie 0.5 godz.po 15 mnie zaczyna przerażać.
Dojazd do biedronki zrobić od Zamojskiej.
Skrzyżowanie 3 lub 4 taktowe z wydłużeniem czasu na kierunku Łaszczowiecka - Centrum.
Może jeszcze dwa pasy w kierunku świateł min od centrali nasiennej
Na górę

Postautor: MichalT » 30 lis 2021, o 18:04

Gość pisze:
> Joachim pisze:
> > Jakie macie propozycje wyjścia z zakorkowanej Łaszczowieckiej ,bo
> > codziennie stanie 0.5 godz.po 15 mnie zaczyna przerażać.
> Dojazd do biedronki zrobić od Zamojskiej.
> Skrzyżowanie 3 lub 4 taktowe z wydłużeniem czasu na kierunku Łaszczowiecka - Centrum.
> Może jeszcze dwa pasy w kierunku świateł min od centrali nasiennej
No tak, puścili cały ruch na Zamość i Hrubieszów jedną jezdnią a Ty chcesz żeby teraz robili jeszcze tam dwa pasy ruchu ? ! Gdzie przy drzwiach do Greinplasta i Świata Płytek ? Całe to puszczenie ruchu " na Zamość " tą drogą to poroniony pomysł ! Powinien być wybudowany wiadukt na Dąbrowie Tomaszowskiej w miejscu gdzie łączy się obwodnica z DK 17 , łączący przyszłą ESKĘ z DK17 od Dąbrowy Tomaszowskiej z Tomaszowem !!! Ale Mądrę ( lib lepiej mąndre inaczej ) inżyniery wiedzieli lepiej ! my z ojcem wiedzieliśmy że to lipa !!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2021, o 18:52

Pozostawienie wjazdu i wyjazdu od i do Zamościa w miejscu który był na światłach w Dąbrowie
Na górę

Postautor: kris » 1 gru 2021, o 19:51

Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby rondo na skrzyżowaniu Łaszczowieckiej z Zamojską i Sikorskiego.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2021, o 21:28

MichalT pisze:
Całe to puszczenie ruchu " na Zamość " tą drogą to poroniony
> pomysł ! Powinien być wybudowany wiadukt na Dąbrowie Tomaszowskiej w miejscu gdzie
> łączy się obwodnica z DK 17 , łączący przyszłą ESKĘ z DK17 od Dąbrowy Tomaszowskiej z
> Tomaszowem !!! Ale Mądrę ( lib lepiej mąndre inaczej ) inżyniery wiedzieli lepiej !
> my z ojcem wiedzieliśmy że to lipa !!!


O czymś zapomniałeś jednak.

Mnóstwo pojazdów / w tym TIRów/ jechało do tej pory od strony ŁASZCZOWA /Tyszowiec, Hrubieszowa itd/, przez Tomaszów - w stronę BEŁŻCA, dalej Hrebennego czy innego Rzeszowa!!!!
Jak oni mieliby wjechać na obwodnicę? Jadąc przez Tarnawatkę?

Albo dojeżdżając do Zamojskiej i skręcając w prawo na Dąbrowę, by dojechać do węzła?

Węzeł na Dąbrowie oznaczałby, że wszyscy oni po staremu jechaliby przez całe miasto, bo obwodnica bylaby nie dla nich. A my na Zamojskiej i Lwowskiej mielibyśmy większy smród spalin i większy tłok
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”