Obwodnica

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 paź 2021, o 18:19

A na Łaszczowieckiej nie mają robić jeszcze jednego pasa ruchu? Od strony Biedronki?
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2021, o 18:28

Gość pisze:
> A na Łaszczowieckiej nie mają robić jeszcze jednego pasa ruchu? Od strony
> Biedronki?
Tak. Będzie pas przeznaczony na jazdę hulajnogą przez forumowego i jego patrole z kozą.
Na górę

Postautor: haha » 21 paź 2021, o 11:57

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > A na Łaszczowieckiej nie mają robić jeszcze jednego pasa ruchu? Od strony
> > Biedronki?
> Tak. Będzie pas przeznaczony na jazdę hulajnogą przez forumowego i jego patrole z
> kozą.

MORDA BŁAŹNIE JAK NIC NIE MASZ RZECZOWEGO DO POWIEDZENIA TO SIEDŹ CICHO! KOLEJNY FORUMOWY IDIOTA!!
Tak, chodzą pogłoski, że ma być remont i poszerzenie łaszczowieckiej, żeby upłynnić ruch osób zjeżdzających z obwodnicy (można zjechać też inaczej niż łaszczowiecka). Do tego mówi się też o przerabianiu rond na wiadukcie na łaszczowieckiej ale ile w tym prawdy, nie wiem...wiem za to, że te ronda są za małe dla pojazdów ciężarowych. Zmieścić się zmieszczą ale muszą bardzo zwalniać żeby się tam zmieścić, co może powodować korkowanie się zjazdów.
ALE POZYJEMY ZOBACZYMY, WAŻNE ŻE JEST I MIASTO SIĘ TROCHĘ ODKORKUJE ZWŁASZCZA PRZEZ MNIEJSZĄ LICZBĘ POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2021, o 13:14

A oni wcześniej nie wiedzieli że przez te ronda będą jeździć ciężarówki i od razu zrobić tak jak ma być, no cóż przecież to Polska nic dziwnego kraj absurdów 🤪🤪
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2021, o 13:23

Gość pisze:
> A oni wcześniej nie wiedzieli że przez te ronda będą jeździć ciężarówki i
> od razu zrobić tak jak ma być, no cóż przecież to Polska nic dziwnego kraj
> absurdów 🤪🤪

za Mrówką to te Tiry cuda wyprawiają
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2021, o 20:22

A na Łaczowieckiej / Zamojskiej planują rondo? Bo po uruchomieniu obwodnicy, to światła niezbyt tam sprawdzą się.
Na górę

Postautor: okopr » 27 paź 2021, o 11:45

Gość pisze:
> A na Łaczowieckiej / Zamojskiej planują rondo? Bo po uruchomieniu
> obwodnicy, to światła niezbyt tam sprawdzą się.

Zobaczymy w listopadzie jak otworzą...
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2021, o 19:57

Na skrzyżowaniu Łaszczowieckiej z Zamojską, na zamojskiej wystarczy zrobić pasy do skrętu w lewo (samodzielne) a pas do skrętu w prawo przemianować na pas do jazdy na wprost i skręcania w prawo. I nie jest to wielka mecyja, wystarczy odpowiednio namalować pasy na asfalcie (takie praktyki stosuje się w różnych miastach w Polsce i się to sprawdza). Chociaż po otwarciu obwodnicy ruch od strony Dąbrowy Tomaszowskiej w stronę miasta nie będzie aż taki wielki. Chociaż kto wie, będą dwie opcje wjazdu do miasta od strony Tarnawatki, światła w dąbrowie i wyjazd koło OK'ja lub ronda nad Łaszczowiecką. Ciężko stwierdzić co się będzie działo, napewno makabrą będą dla TIRów te ronda nad Łaszczowiecką. Nie mogę pojąć jak można było tak spierdzielić tak ważny węzeł gdzie zaraz nieopodal niego jest skład celny.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2021, o 04:56

Bardzo się starali z tymi rondami
Na górę

Postautor: dekto » 2 lis 2021, o 14:42

Gość pisze:
> Na skrzyżowaniu Łaszczowieckiej z Zamojską, na zamojskiej wystarczy zrobić
> pasy do skrętu w lewo (samodzielne) a pas do skrętu w prawo przemianować na
> pas do jazdy na wprost i skręcania w prawo. I nie jest to wielka mecyja,
> wystarczy odpowiednio namalować pasy na asfalcie (takie praktyki stosuje
> się w różnych miastach w Polsce i się to sprawdza). Chociaż po otwarciu
> obwodnicy ruch od strony Dąbrowy Tomaszowskiej w stronę miasta nie będzie
> aż taki wielki. Chociaż kto wie, będą dwie opcje wjazdu do miasta od strony
> Tarnawatki, światła w dąbrowie i wyjazd koło OK'ja lub ronda nad
> Łaszczowiecką. Ciężko stwierdzić co się będzie działo, napewno makabrą będą
> dla TIRów te ronda nad Łaszczowiecką. Nie mogę pojąć jak można było tak
> spierdzielić tak ważny węzeł gdzie zaraz nieopodal niego jest skład celny.

Tory sobie zrobią objazd do UC, bedą zjeżdzać węzłem południe i walić przez miasto :D hahaha
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2021, o 19:07

Na to wychodzi. Ot ułatwili
Na górę

Postautor: okop » 5 lis 2021, o 15:35

NO I KIEDY TO OTWARCIE W KONCU?! ZNOW JAKIŚ BAJZEL W PAPIERACH ZE PO HUCZNYCH OBIETNICACH PAN BURMISTRZ SIEDZI CICHO!? Pierd olić to oni potrafią
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2021, o 15:43

pisowskie obiecanki dla gawiedzi
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2021, o 15:57

Co się dziwić. Toż w Tomaszowie rządzą sami nauczyciele - historycy, wf-ści, poloniści. Oni pochody mogą organizować a nie za budowy się brać.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2021, o 17:00

wybraliście władze i narzekacie czyli jesteście wyborcami-durniami skoro wybraliście durni spośród siebie. Dureń od sprawowania władzy nie zmądrzeje, zawsze gnębi durniów bo mądrzejszy zawsze durnia przechytrzy
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”