TL Strefa Wolna od LGBT - jak PiS i radni z PiS zrobili z nas homofobów w oczach świata

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 gru 2021, o 13:00

Nasi radni jednogłośnie poparli w ten sposób stanowisko sejmiku wojewódzkiego w Lublinie, które zostało odwołane we wrześniu. Co na to nasi radni?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 08:11

2015 – wystarczy nie kraść
2016 – my nie kradniemy, nam się po prostu należy
2017 – inni też kradli
2018 – kradniemy, ale się dzielimy
2019 – kradniemy, ale zgodnie z prawem
2020 – kradniemy i co nam zrobicie?
2021 – kradniemy dla Polski
2022 – nikt nie będzie nam mówił jak mamy kraść
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 10:11

>
> O czym, pamiętać, przy następnych wyborach? O tym aby był normalnie u Nas, bez tej
> całej popapranej tęczowej ideologii. Widzisz, cały ten eutokołoz straszy, że nie da
> nam Naszych pieniędzy, nałożyć na zagraniczne sklepy i koncerny, horrendalne podatki....

Z eurokołchozu trzeba jak najszybciej się ewakuować. Dość już promowania zboków i eksperymentów gospodarczych.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 10:21

To dzięki Rosji, czy Ukrainie będzie taki bajzel?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 10:24

Gość pisze:
> To dzięki Rosji, czy Ukrainie będzie taki bajzel?

A ten temat jest o tym, czy o przeciwdziałaniu promowaniu dewiacji?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 11:13

Gość pisze:
> >
> > O czym, pamiętać, przy następnych wyborach? O tym aby był normalnie u Nas, bez
> tej
> > całej popapranej tęczowej ideologii. Widzisz, cały ten eutokołoz straszy, że
> nie da
> > nam Naszych pieniędzy, nałożyć na zagraniczne sklepy i koncerny, horrendalne
> podatki....
>
> Z eurokołchozu trzeba jak najszybciej się ewakuować. Dość już promowania zboków i
> eksperymentów gospodarczych.

No właśnie, czy piszący powyższe to nie dewiat-francowaty w temacie dotyczącym zupełnie czegoś innego.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 11:26

Gość pisze:
> >
> > O czym, pamiętać, przy następnych wyborach? O tym aby był normalnie u Nas, bez
> tej
> > całej popapranej tęczowej ideologii. Widzisz, cały ten eutokołoz straszy, że
> nie da
> > nam Naszych pieniędzy, nałożyć na zagraniczne sklepy i koncerny, horrendalne
> podatki....
>
> Z eurokołchozu trzeba jak najszybciej się ewakuować. Dość już promowania zboków i
> eksperymentów gospodarczych.

też jestem zdania że ewakuacja. Wróćmy do sierpa i młota, bo w komunie wprowadzili nawet kombajny też be, do kurnych chat i furmanek, do świętych obrazków na ścianach i sraczu w krzakach. A o kurze jajko to się pobijemy i będzie zabawa. Popieram czuba jeremiaha
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 13:27

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > >
> > > O czym, pamiętać, przy następnych wyborach? O tym aby był normalnie u Nas,
> bez
> > tej
> > > całej popapranej tęczowej ideologii. Widzisz, cały ten eutokołoz straszy,
> że
> > nie da
> > > nam Naszych pieniędzy, nałożyć na zagraniczne sklepy i koncerny,
> horrendalne
> > podatki....
> >
> > Z eurokołchozu trzeba jak najszybciej się ewakuować. Dość już promowania zboków
> i
> > eksperymentów gospodarczych.
>
> też jestem zdania że ewakuacja. Wróćmy do sierpa i młota, bo w komunie wprowadzili
> nawet kombajny też be, do kurnych chat i furmanek, do świętych obrazków na ścianach i
> sraczu w krzakach. A o kurze jajko to się pobijemy i będzie zabawa. Popieram czuba
> jeremiaha

Z każdym wpisem pokazujesz, jak narastają Twoje problemy i jak zawęziłeś granicę swojego myślenia. Mniejsza o to, że już nie potrafisz odpowiedzieć w sposób rzeczowy, bo nigdy nie wychodziło Ci to dobrze. Problem w tym, że rozmawiasz z "jednym" człowiekiem. Nawet z punktu widzenia rachunku prawdopodobieństwa czy statystyki nie jest to w zasadzie możliwe. Różnisz się od pozostałych Gości i to nie na korzyść. Zrób coś sensownego ze sobą. I nie nazywaj mnie francem, choćby z racji płci.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 14:04

Gość pisze:
>
> też jestem zdania że ewakuacja. Wróćmy do sierpa i młota, bo w komunie wprowadzili
> nawet kombajny też be, do kurnych chat i furmanek, do świętych obrazków na ścianach i
> sraczu w krzakach. A o kurze jajko to się pobijemy i będzie zabawa. Popieram czuba
> jeremiaha

Ja też popieram czuba jeremiaha tak samo jak TY
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 14:05

Dla mnie pedał, to pedał i jego tzw. orientacja seksualna jest dewiacją. Jestem tolerancyjny i nie mam zamiaru reaktywować stosów dla dewiantów seksualnych, ale niech się nie obnoszą z tym zboczeniem w przestrzeni publicznej, bo to prowadzi do odruchu wymiotnego.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 14:08

A Dla mnie największym dewiantem jest francowaty, ktory i w tym temacie ma najwięcej do powiedzenia. Idź francuś do swej kozi Zofijki, bo beczy na całą wiochę.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 14:20

Gość pisze:
> A Dla mnie największym dewiantem jest francowaty, ktory i w tym temacie ma
> najwięcej do powiedzenia. Idź francuś do swej kozi Zofijki, bo beczy na
> całą wiochę.

Hmm. Uważam, że najwięcej do powiedzenia masz jednak Ty. I to, co i jak piszesz, odbiega od normy.

Nie Franz i nie czub :).
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 14:26

Gość pisze:

> Gość pisze:
. Uważam, że najwięcej do powiedzenia masz jednak Ty. I to, co i jak piszesz,
> odbiega od normy.
>
> Nie Franz i nie czub :).
A ja też uważam, że największym dewiantem jest francowaty, który W KAŻDYM temacie ma najwięcej do powiedzenia. Dobrze Franc, francuś, jEREMIAH, COV_FAKE ci radzą: Idź francuś do swej kozi Zofijki, bo beczy na całą wiochę.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 15:16

Gość pisze:
> Gość pisze:
>
> > Gość pisze:
> . Uważam, że najwięcej do powiedzenia masz jednak Ty. I to, co i jak piszesz,
> > odbiega od normy.
> >
> > Nie Franz i nie czub :).
> A ja też uważam, że największym dewiantem jest francowaty, który W KAŻDYM temacie
> ma najwięcej do powiedzenia. Dobrze Franc, francuś, jEREMIAH, COV_FAKE ci radzą: Idź
> francuś do swej kozi Zofijki, bo beczy na całą wiochę.

Powtarzasz się. Już o tym pisałeś. Może i ten Franc (nie znam go) jest dewiantem, ale ty forumowy jesteś nim na pewno.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2022, o 15:35

Po czym poznać francowatego? Jak wyskoczy w poscie z forumowym.
Zaraz francuś błyśnie intelektem i stwierdzi że jest odwrotnie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”