TL Strefa Wolna od LGBT - jak PiS i radni z PiS zrobili z nas homofobów w oczach świata

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 lut 2022, o 23:03

Gość pisze:
> jak się pedały całują to źle, a jak chłop z babą to ok. A może wtedy pedał wymiotuje?
> Albo równość czyli ,,demokracja'' albo dzieżymorda. Jak wierzysz w jakiegoś boga to
> on takim go stworzył jak nie to natura. Pedałami byli papieże, cesarze, królowie i
> mnóstwo zwykłych ludzi, chyba mają mieć prawa takie jak ty. Nie promują byś przeszedł
> na gejostwo, robią dla siebie marsze by poczuć że są pewną wspólnotą( po co ogladacie
> te marsze? ) , katolik robi procesje, górnik świętuje w swym gronie itd, nie wiem
> gdzie ty ale pokazuje schemat

Gdy mężczyzna zaleca się do kobiety, całuje ją, to mnie nie brzydzi, bo to naturalne. Tak właśnie ten świat przetrwał do dzisiaj. Gdy idzie chłopak z dziewczyna i trzymają się za ręce - to mnie nie brzydzi. Gdy idzie kobieta z mężczyzna i trzymają swoje dzieci za rączki, to jest piękne i budzi we mnie jak najlepsze odczucia.

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
Jeszcze raz ci napiszę - niech się migdalą i współżyją według ich zasad, ale niech tego nie manifestują publicznie, bo to odrażające.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2023, o 10:06

Gość pisze:
> jak się pedały całują to źle, a jak chłop z babą to ok. A może wtedy pedał wymiotuje?
> Albo równość czyli ,,demokracja'' albo dzieżymorda. Jak wierzysz w jakiegoś boga to
> on takim go stworzył jak nie to natura. Pedałami byli papieże, cesarze, królowie i
> mnóstwo zwykłych ludzi, chyba mają mieć prawa takie jak ty. Nie promują byś przeszedł
> na gejostwo, robią dla siebie marsze by poczuć że są pewną wspólnotą( po co ogladacie
> te marsze? ) , katolik robi procesje, górnik świętuje w swym gronie itd, nie wiem
> gdzie ty ale pokazuje schemat

Gdy mężczyzna zaleca się do kobiety, całuje ją, to mnie nie brzydzi, bo to naturalne. Tak właśnie ten świat przetrwał do dzisiaj. Gdy idzie chłopak z dziewczyna i trzymają się za ręce - to mnie nie brzydzi. Gdy idzie kobieta z mężczyzna i trzymają swoje dzieci za rączki, to jest piękne i budzi we mnie jak najlepsze odczucia.

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
Jeszcze raz ci napiszę - niech się migdalą i współżyją według ich zasad, ale niech tego nie manifestują publicznie, bo to odrażające.
Ale nie ma w Tomaszowie żadnej wolnej od LGBT strefy. To wymysł.
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2023, o 10:57

To już nie aktualne 31 marca 2023 roku rada naszego powiatu już się wycofała ze swojego stanowiska w sprawie wprowadzania ideologii „LGBT” do
wspólnot samorządowych z dnia 5 czerwca 2019 r..

Już nie wprowadzają tej ideologii, teraz liczą się wartości chrześcijańskie.

Pytanie tylko po co takie stanowisko? Rada powiatu ślepo jak owieczki poszła za decyzjami podjętymi w 2019 roku przez inne samorządy, tak i teraz.
Co ciekawe "z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się konferencja z udziałem przedstawicieli samorządów województwa lubelskiego. Podczas tego wydarzenia wojewoda Przemysław Czarnek przyznał reprezentantom 9 samorządów nagrody "Samorząd wolny od ideologii LGBT"." Czy teraz te nagrody będą odbierane za brak odwagi?


Bardzo podoba mi się konsekwencja co do wyznawanych wartości w radzie, jak pojawiło się widmo utraty dotacji, to poglądy się zmieniły!
Czyli moi drodzy ważne są wartości ... materialne.
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2023, o 08:37

Umotywowanie zmiany tej decyzji na posiedzeniu rady było bardzo "rozbudowane".
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2023, o 09:14

Proszę nie promować na publicznym forum dewiacji i zboczeń. Dzieci też odwiedzają to forum.
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2023, o 18:14

Chyba Pan/Pani trochę za dużo widzi.

Gdzie tu jest promowanie?

Rozmowa jest na temat decyzji podejmowanych przez radę powiatu.
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2023, o 21:29

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/stanowisko.prawa.czlowieka.ebb-364764406-152178155-2.pdf

Link do Stanowiska Rady.

1:30:00 Początek rozmowy o zmianie stanowiska z 2019 roku.

https://powiat-tomaszowski.sesja.pl/portal/videos/98fc05b7-3ec1-4894-bd6a-6a4aa9f3c15f
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2023, o 15:22

Proszę nie promować na publicznym forum dewiacji i zboczeń. Dzieci też odwiedzają to forum.
Ale oni lubią o tym rozmawiać. Widocznie mają z tym problem w domu.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2023, o 16:55

Nie jest to kwestia, kto ma jakie w domu problemy.
Chodzi o owczy pęd i konsekwencję w podeimowanych decyzjach. No i oczywiście prymat wartości materialnych nad innym, najważniejszymi oczywiście.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2023, o 13:45

To juz Was nie bulwersuje?
Na górę

Postautor: S500 » 1 cze 2023, o 16:54

Wywrotowcy powinni spakować swoje peruki i pierwszą lepszą rakietą lecieć na księżyc. Niech se tam robią zboki co chcą!
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2023, o 00:35

Sam leć na księżyc.
Rozkład lotów masz na przystanku busów.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2023, o 10:16

Nie rozumiem dlaczego rada powiatu chciala wprowadzania ideologii „LGBT” do
wspólnot samorządowych. O co tu chodzi, przeciez to bastion PiS?
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2023, o 10:18

Okradli minie
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2023, o 14:44

Pisobolszewii bliżej do Putina niż do Unii Europejskiej.
Putin też jest homofobem i broni tzw. konserwatywnych wartości.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”