TL Strefa Wolna od LGBT - jak PiS i radni z PiS zrobili z nas homofobów w oczach świata

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 cze 2023, o 14:59

Przeciwdziałanie wszelkim dewiacjom jest konieczne.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2023, o 15:05

Przeciwdziałanie wszelkim dewiacjom jest konieczne.
Bardzo słusznie i całemu lewactwu na czele komuchami i PO-kemonami, szkodnikami Polski
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2023, o 15:07

Zgadzam się zacząć od czuba na tym forum.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2023, o 16:52

Przeciwdziałanie wszelkim dewiacjom jest konieczne.
Podobasz mi się kotku jesteś sexy. Zadzwoń do mnie bardzo proszę. 517339114
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2023, o 13:24

Obłuda, tak mi sie skojarzylo.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2023, o 14:19

Cycyus nie jest homofobem
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2023, o 14:21

Kasa misiu kasa!
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2023, o 15:31

20 lat więzienia dla francuskiego księdza. Skrzywdził dzieci

Należący do lefebrystycznego Bractwa św. Piusa X 55-letni ksiądz odpowie za przestępstwa wobec dzieci. Pierre de Maillard został skazany na 20 lat więzienia za gwałty i przestępstwa seksualne wobec 27 małoletnich. Po wyjściu z więzienia czeka go jeszcze 10 lat nadzoru.

Proces w sprawie księdza rozpoczął się 22 maja, a wyrok zapadł 2 czerwca

Portal Quest-France, przytoczył wypowiedź obrońcy księdza, który twierdzi, że jego klient nie będzie odwoływać się od decyzji.

Jednakże sprawa księdza może się jeszcze nie zakończyć. W ciągu ostatnich tygodni do sądu wpłynęły trzy skargi dotyczące de Maillarda. Możliwe, że na ich podstawie będzie można wszcząć nowe postępowanie. 

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-20-lat-wiezienia-dla-francuskiego-ksiedza-skrzywdzil-dzieci,nId,6822890#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Na górę

Postautor: Lakierki » 5 cze 2023, o 18:59

radni pisu reprezentują interes skorumpowanej partii a nie mieszkańców.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2023, o 19:28

Podobasz mi się kotku jesteś sexy. Zadzwoń do mnie bardzo proszę. 517339114
czub jeremiah gustuje w kozach, sorry
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2023, o 20:21

Pisobolszewicy łamiąc prawo unijne w zakresie sądownictwa spowodowali, że do dzisiaj Polska utraciła ponad 2,6 miliarda złotych. Głosujcie dalej na pisobolszewików a stracimy kolejne miliardy złotych.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2023, o 20:49

Pisobolszewicy łamiąc prawo unijne w zakresie sądownictwa spowodowali, że do dzisiaj Polska utraciła ponad 2,6 miliarda złotych. Głosujcie dalej na pisobolszewików a stracimy kolejne miliardy złotych.
Ale jestes pusty PO-kemon ,balon ,nie masz zielonego pojecia co jest prawdą ,a tylko łykasz co ci lewackie media ,typu tvn i inne do pały wciska.
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2023, o 14:25

Ale jestes pusty PO-kemon ,balon ,nie masz zielonego pojecia co jest prawdą ,a tylko łykasz co ci lewackie media ,typu tvn i inne do pały wciska.
Po prostu kocham, kocham kocham. Ten argument, to miod na moje uszy.

Osoba karmiona bezkrytycznie propaganda jednej strony oskarza, o to samo inna osobe.
Gratuluje krytycznego spojrzenia. Czasem tak trzeba tez spojrzec na siebie ;)
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2023, o 16:27

Czyli doszliście do porozumienia. Osoby bezkrytycznie karmione propagandą, oskarżają się wzajemnie o pustostan umysłowy. Obie mają rację.😁
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2023, o 18:34

Po co to wzajemne obrzucanie sie wydumanymi wnioskami?

Sprawa tyczy sie naszych radnych powiatowych, a nie tego, kto z jakich mediow korzysta.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”