My emeryci żądamy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 gru 2021, o 18:40

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Forumowy pisze:
> >
> > > a to jest Zofijka, moja partnerka życiowa
> > > https://bi.im-g.pl/im/5f/a8/1a/z27953503IDR.jpg
> >
> > Oooo. Forumowy zrobił sobie selfie ze swoimi kozami. Ale która koza forumowy
> jest tą
> > twoją partnerką?😂
>
> Tak tylko zauważę. W pierwotnym wpisie z godz. 10:24 było: a to jest Zofijka
> partnerka życiowa francowatego

Pierwotne wpisy dotyczyły raczej kozy z MOPSu dla jakiegos innego gościa. I pojawiały się już dawno. Więc ten wpis tylko naśladuje wcześniejsze.
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2021, o 18:43

No i co ? Mądre to tomaszowskie bydło? Wypisuje jakieś głupoty. Niedawno była Monia z Węgier, teraz zofijka. Jeden [***] coś wymyśli, reszta budka to chwyta i pisz totalne głupoty. A niech sobie szumowina już ulży. Covid ich trochę powybija, to niewielka strata
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2021, o 19:01

Gość pisze:
> No i co ? Mądre to tomaszowskie bydło? Wypisuje jakieś głupoty. Niedawno
> była Monia z Węgier, teraz zofijka. Jeden [***] coś wymyśli, reszta budka
> to chwyta i pisz totalne głupoty. A niech sobie szumowina już ulży. Covid
> ich trochę powybija, to niewielka strata

I tu masz rację. Jakiś debil wymyślił sobie francowatego i obkłada nim każdego, z kim się nie zgadza, a wszystko idzie na twoje konto. Na szczęście jest tak tępy, że łatwo go rozpoznać. Święty - to ty, jak każdy, nie jesteś, ale ten cioł, co próbuje coś wystękać na forum, to zwykły prostak i cham. To jest jego znak szczególny.
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2021, o 19:06

Gość idzie na całość.
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2021, o 19:14

Gość pisze:
> Gość idzie na całość.

Raczej ma coś z głową. Bo tu pisze więcej Gości, niż jakiś bliżej nieokreśony Franc, a mało jest tu chyba takich, w których nie doszukiwałby się swojego urojenia.
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2021, o 19:19

Staram się jak mogę go unikać ale czasem sie nie da.Admin go toleruje i pozwala na to aby z kazdego tematu zrobił szambo.
Może to wentyl bezpieczenstwa?
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 10:41

Wy emeryci macie przechlapane w 2022 roku. Francowaty wczesniej od was wyczuł koniunkturę i poszedł w hodowle(zaczyna od 1 owieczki)
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 10:48

Jarosław K

Wy emeryci i rodacy, bawcie się i nie zważajcie na epidemię. mamy problem z ZUS - em. Zaczyna nam również brakować pieniędzy na rozdawnictwo a musimy wygrać kolejne wybory. Bo jak nie my to kto. Bawcie się póki co.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 11:06

Biedna niereformowalna hołota. Nie dość, że władze lokalne napierdalaja podatkami i śmieją się z bydła, to jeszcze Jarek się z szumowiny nabija. Oni kochają to społeczeństwo, bo takiego w całej Polsce nie ma jak to Tomaszowie .
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 11:51

Gość pisze:
> Biedna niereformowalna hołota. Nie dość, że władze lokalne napierdalaja
> podatkami i śmieją się z bydła, to jeszcze Jarek się z szumowiny nabija.
> Oni kochają to społeczeństwo, bo takiego w całej Polsce nie ma jak to
> Tomaszowie .

Opanuj się biedny, niemądry człowieku.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 13:09

Gość pisze:
> Biedna niereformowalna hołota. Nie dość, że władze lokalne napierdalaja
> podatkami i śmieją się z bydła, to jeszcze Jarek się z szumowiny nabija.
> Oni kochają to społeczeństwo, bo takiego w całej Polsce nie ma jak to
> Tomaszowie .

Ty jestes mniej niż zero ,..
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 13:47

Hołota hołota,mądrzy już dawno stąd spier....li.Niedługo zmiana nazwy miasteczka na Pisiorów Lubelski.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 18:27

Gość pisze:
> Hołota hołota,mądrzy już dawno stąd spier....li.Niedługo zmiana nazwy
> miasteczka na Pisiorów Lubelski.

Czyli jesteś głupi i hołota, skoro pozostałeś.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 19:26

Ja nie mogę być glupi, bo ja jestem świadomym obywatelem o od wielu już lat jak chodziłrm na sesję widziałem co władza wyprawia z kochanymi mieszkańcami miasta. Ile razy ciemnogród był poszukiwany, za błędy rządzących ponosili konsekwencje, spłacali za nich długi. Prostu przykład nowy cmentarz. Skąd były te ogromne podwyżki na cmentarzu.? Bo tak były zarzadzane , aby doprowadzać do celowego zadluzenia. Kto zapłacił, władza? Nie holota. Drugi przykład pana podhajnego. Nie pamięta bydło ile musiało płacić za dźwigowego, jak błędy popełniali radni, zlymi decyzjami. Ktoś hołotę przeprosił? Warto zapoznać się z szczegółami tej historii. Zapomnieli jak przez błędy pracowników urzędu miasta byli kierowani na przesłuchania do prokuratury , bo złamali prawo , a skutki ponosiła szumowina. Jak Podchajnemu zwalili się na płot swoimi budkami, a tak ich poinformowali urzędnicy. Zlamali przepisy budowlane . Ktoś przeprosił? A doda, co wtdymala budżet miasta na 6 tys złotych, przez źle decyzję pracownika tdk. Historii można mnożyć , dowodów masę, ile razy bydło było robione w chuja przez władze . Ktoś poniósł konsekwencje ? Nikt. A hołota zapłaciła w podatkach. O jeszcze się obrażają, że ktoś ich nazywa hołota. A zakład zagospofarowania odpadów. Bydło ma krótką pamięć. Jedna wioska wygrała rebelię o zzo z całym powiatem i miastem. Ktoś przeprosił , ktoś z władzy wybierany na dalsze kadencję ponosił konsekwencje złych decyzji. Większość tych ludzi dalej pełni funkcję publiczne . A kto ich wybrał? Wyjątkowo mądrze miesxkancy miasta i powiatu. A sortownia , co zrobili Ryszardowi s byłemu burmistrzowi za podłożenie śmierdzącego gówna hołocie na ulicy Petera ? Mało . I jeszcze się obrażają, że się ich nazywa mianem bydła
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 20:05

Poczytajcie jak radni czują się spełnieni, jak sami siebie chwala, prawią sobie komplementy. Uważają, że rządzili przet ten rok super. Zero aktywności, zero pytań, interpelacji. Sesje trwały godzinę czasu. O niektórzy piszą o przychylności mieszkańców. Ja nie mam wątpliwości, że mieszkańcy tego miasta są wyjątkowo przychylni. W chuja ich robią, a mimo to dalej są przychylni. Kabaret znowu będzie trwał, cały 2022 rok.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”