pomoc uchodżcom

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 10:08

Gdzie w Tomaszowie lub.można zgłosić się po jakąkolwiek pomoc rzeczową.Mam u siebie w domu 4 osoby z Ukrainy i na pewno dam im co w mojej mocy ale jeśli jest coś takiego jak pomoc miasta to na pewno skorzystają???
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 10:26

W Sokolni jest punkt zbiorki rzeczowej
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 14:04

Nie żebym był przeciw albo coś, ale taka historia na Hrebennym wczoraj pod Biedronką.
Podchodzi do nas dwóch młodych byków takich ok.30 lat Ukraińcy. Pytają czy ich nie przenocuję, zapłacą. Mówię do nich sykowie wracajcie do domu tam ludzie walczą. Co usłyszałem z żoną? IDY TY NA CH..J. Tyle mam w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 14:25

Gość pisze:
> Nie żebym był przeciw albo coś, ale taka historia na Hrebennym wczoraj pod
> Biedronką.
> Podchodzi do nas dwóch młodych byków takich ok.30 lat Ukraińcy. Pytają czy
> ich nie przenocuję, zapłacą. Mówię do nich sykowie wracajcie do domu tam
> ludzie walczą. Co usłyszałem z żoną? IDY TY NA CH..J. Tyle mam w temacie.

Oni przyjechali tutaj na zaproszenie rządu warszawskiego, "na wikt i opierunek" na koszt Lacha, a Ty każesz im wracać i bronić "samostijnuj".
Tak to jest, gdy rządzą nami chazarzy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 15:26

Ty ślepy i głuchy. Naród polski nie potrzebuje takich trolli. W potrzebie pomaga sąsiadom. Jest m dumny.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 15:50

Gość pisze:
> Ty ślepy i głuchy. Naród polski nie potrzebuje takich trolli. W potrzebie
> pomaga sąsiadom. Jest m dumny.


Kto chce niech pomaga, nawet niech rząd polski nie próbuje pchać Ukrainy do Unii Europejskiej i NATO, było by skandalem gdyby polscy żołnierze umierali za Ukraincow. My Polska, żeby wejść do UE musieliśmy spełnić warunki, a prezydent Duda chce natychmiast Ukrainę w UE.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 16:19

Pomagać jest super ale to jakiś obłęd znów nakręcono ludzi. Nikt nie widzi polskich problemów, cudowny Duda cudowny Morawiecki. Kariera sięga zenitu. Nic że bida nic że inflacja nas zjada. Nic że ludzie płacą większe raty za kredyty. Piorytet to Ukraina w UE, ta Ukraina która jeszcze kilka miesięcy temu srała na Polskę. Kur..a kiedy te wybory!!
Na górę

Postautor: Pietia » 27 lut 2022, o 16:27

Gość pisze:
> Pomagać jest super ale to jakiś obłęd znów nakręcono ludzi. Nikt nie widzi
> polskich problemów, cudowny Duda cudowny Morawiecki. Kariera sięga zenitu.
> Nic że bida nic że inflacja nas zjada. Nic że ludzie płacą większe raty za
> kredyty. Piorytet to Ukraina w UE, ta Ukraina która jeszcze kilka miesięcy
> temu srała na Polskę. Kur..a kiedy te wybory!!


Covid też już zniknął nie ma hehe. Wojna wojną , ale doskonały temat zastępczy zaraz odezwę się debile Ukrainofile. Są też inne ważne sprawy w naszym kraju.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 16:44

Pietia pisze:
> Gość pisze:
> > Pomagać jest super ale to jakiś obłęd znów nakręcono ludzi. Nikt nie widzi
> > polskich problemów, cudowny Duda cudowny Morawiecki. Kariera sięga zenitu.
> > Nic że bida nic że inflacja nas zjada. Nic że ludzie płacą większe raty za
> > kredyty. Piorytet to Ukraina w UE, ta Ukraina która jeszcze kilka miesięcy
> > temu srała na Polskę. Kur..a kiedy te wybory!!
>
>
> Covid też już zniknął nie ma hehe. Wojna wojną , ale doskonały temat zastępczy zaraz
> odezwę się debile Ukrainofile. Są też inne ważne sprawy w naszym kraju.
Życie ludzkie nic nie znaczy, grunt że Pisowi rośnie. Nie ma co trzeba pomóc to normalne ale to co się wyrabia to graniczy z paranoją. Ktonam pomoże ludzie opamiętajcie się!!! A jeszcze Mateusz pragnie Ukrainy w Uni. Polski rolnik, pracownik będzie szukał tylko gałęzi. Tyle mu zostanie. Ale Mateusz błyszczy!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 16:53

Trolle w internecie są blokowani. Co z francowaty na tym forum.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 16:57

Jarku,Mateuszu,Andrzeju kiedy będą wybory ?.Mam wielką ochotę poprawnie oddać głos. Czekam z niecierpliwością.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 16:59

Mam nadzieję, że będzie to zapamiętane osobom odpowiedzialnym za forum: lata siania nienawiści, waśni i prymitywnej propagandy.
Chyba nie zdają sobie jakie czasy nastały. Ci ludzie działają w przestrzeni publicznej i ponoszą odpowiedzialność.
Dobrze byłoby znać ich nazwiska.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 17:04

Gość pisze:
> Trolle w internecie są blokowani. Co z francowaty na tym forum.
A dla czego mają być blokowani?
Co tylko jedyna słuszna linia partii ma prawo istnieć? Sam głosowałem na PiS i żałuje tego mocno. To nie jest partia dla ludzi!! Oni są tacy sami jak ich koledzy z P.O może nawet gorsi. Narodzie Powstań z kolan. Dokąd zmierzasz Polsko!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 17:30

Gość pisze:
> Mam nadzieję, że będzie to zapamiętane osobom odpowiedzialnym za forum:
> lata siania nienawiści, waśni i prymitywnej propagandy.
> Chyba nie zdają sobie jakie czasy nastały. Ci ludzie działają w przestrzeni
> publicznej i ponoszą odpowiedzialność.
> Dobrze byłoby znać ich nazwiska.

Ja nie sieje żadnej propagandy, po prostu oceniam to wszystko na trzeźwo. Dlaczego wywieziono mln ton nawozów n a Ukrainę, filmy to dokumentujące nagrała Agrounia, kto jest odpowiedzialny na ogromną inflacje w Polsce, Dlaczego gospodarka jest niszczona, Tusk zlikwidował Stocznie, my to wszystko pamiętamy Polacy. Kto bezmyślnie niszczy mój kraj, jak nie Tusk to inny ktoś na usługach. Dlaczego nie mamy polityków myślących po polsku i w polskim interesie. Duda chce natychmiast Ukrainy w Unii Europejskiej... On chyba nie wie co mówi...ja też zawsze głosuję na PiS, ale mówię Wam że dzisiejsi politycy PiS bardzo mnie zawiedli.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 17:43

Gość pisze:
> Mam nadzieję, że będzie to zapamiętane osobom odpowiedzialnym za forum:
> lata siania nienawiści, waśni i prymitywnej propagandy.
> Chyba nie zdają sobie jakie czasy nastały. Ci ludzie działają w przestrzeni
> publicznej i ponoszą odpowiedzialność.
> Dobrze byłoby znać ich nazwiska.
Po co ci nazwiska? Zemsta ci się marzy?
To jest wolność słowa, wiem jedyna słuszna linia tego nie przewiduje. Ale już nie dlugo, mam nadzieje że ludzie wyciagną wnioski przy wyborach.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”