pomoc uchodżcom

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 17:49

Gość pisze:
> Mam nadzieję, że będzie to zapamiętane osobom odpowiedzialnym za forum:
> lata siania nienawiści, waśni i prymitywnej propagandy.
> Chyba nie zdają sobie jakie czasy nastały. Ci ludzie działają w przestrzeni
> publicznej i ponoszą odpowiedzialność.
> Dobrze byłoby znać ich nazwiska.
________________________________________________________________
Zacznij od siebie i przedstaw się.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 20:28

Gość pisze:
> Nie żebym był przeciw albo coś, ale taka historia na Hrebennym wczoraj pod
> Biedronką.
> Podchodzi do nas dwóch młodych byków takich ok.30 lat Ukraińcy. Pytają czy
> ich nie przenocuję, zapłacą. Mówię do nich sykowie wracajcie do domu tam
> ludzie walczą. Co usłyszałem z żoną? IDY TY NA CH..J. Tyle mam w temacie.

Taaa.
Byłeś wczoraj w Hrebennem pod Biedronką . Pytanie: po co? Zakupy robić jeździłeś?
Spotkałeś tam młodych ukraińskich byków szukających noclegu. Pytanie: Skąd oni mieliby się tam wziąć, skoro takich z Ukrainy nie wypuszczają, a z wjazdem na Ukrainę nie mieliby problemu żadnego, bo w tamtą stronę kolejki zero?

Widzisz Franc. Znowu wychodzi, że NAPRAWDĘ jesteś parszywym RUSKIM TROLLEM, bo szczujesz przeciw Ukraińcom.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 20:31

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Nie żebym był przeciw albo coś, ale taka historia na Hrebennym wczoraj pod
> > Biedronką.
> > Podchodzi do nas dwóch młodych byków takich ok.30 lat Ukraińcy. Pytają czy
> > ich nie przenocuję, zapłacą. Mówię do nich sykowie wracajcie do domu tam
> > ludzie walczą. Co usłyszałem z żoną? IDY TY NA CH..J. Tyle mam w temacie.
>
> Taaa.
> Byłeś wczoraj w Hrebennem pod Biedronką . Pytanie: po co? Zakupy robić jeździłeś?
>
> Spotkałeś tam młodych ukraińskich byków szukających noclegu. Pytanie: Skąd oni
> mieliby się tam wziąć, skoro takich z Ukrainy nie wypuszczają, a z wjazdem na Ukrainę
> nie mieliby problemu żadnego, bo w tamtą stronę kolejki zero?
>
> Widzisz Franc. Znowu wychodzi, że NAPRAWDĘ jesteś parszywym RUSKIM TROLLEM, bo
> szczujesz przeciw Ukraińcom.

Jaka nienawiść? Zwykłe pytanie co robią Ukraincy w wieku poborowym po polskiej stronie??? Ilu Ukrainców wyjechało z Polski żeby bronic swojej ojczyzny? Takie pytania to sianie nienawiści? W kontekście przyjęcia UA do NATO o co apelują niektórzy polscy politycy pytanie jak najbardziej zasadne. Skoro oni nie chcą walczyć w obronie swojego kraju to mają polscy żołnierze walczyć?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 20:56

Szefowa KE poinformowała - W bezprecedensowym kroku zakazujemy w Unii uczestnictwa maszyny medialnej Kremla. Russia Today oraz Sputnik, należące do Rosji, nie będą mogły już rozprzestrzeniać swych kłamstw, aby uzasadniać wojnę Putina i siać podziały w naszej Unii.

Więc pozostaje to forum można tu przejrzeć całą ich prasówkę. Francowaty robi to dokładnie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2022, o 20:58

Ilu Ukrainców wyjechało z Polski żeby bronić kraju??? Podasz liczbe żebym nie musiał szukać w Sputniku?:)
Na górę

Postautor: Imbir » 28 lut 2022, o 00:10

Teraz nie chcecie im pomagać ale jak mieliście z uk korzyści to pasowało przemyty itp jak oni kupowali od nas a my od nich
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2022, o 08:23

Imbir pisze:
> Teraz nie chcecie im pomagać ale jak mieliście z uk korzyści to pasowało
> przemyty itp jak oni kupowali od nas a my od nich
Nie wiedziałem że z Wielkiej Brytanii coś przemycalismy:)
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2022, o 11:31

I tak trzymać w potrzebie pomagajmy naszym braciom. Brawo rząd, prezydent i Sejm, naród. Nie wiem jakie stanowisko zajmuje Konfidencja- ich milczenie też jest oznaką, że może coś kumają czym jest to kacapstwo. Do francowatego z tego wiele nie dotarło, no bo ciemniak łyka propagandę kremlowską
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 28 lut 2022, o 11:36

I tak trzymać w potrzebie pomagajmy naszym braciom. Brawo rząd, prezydent i Sejm, naród. Nie wiem jakie stanowisko zajmuje Konfidencja- ich milczenie też jest oznaką, że może coś kumają czym jest to kacapstwo. Do francowatego z tego wiele nie dotarło, no bo ciemniak łyka propagandę kremlowską
Wiele napomagałeś ze swojej renty socjalnej:)
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2022, o 11:54

Swiat nas podziwia za pomoc Ukraincom, a jeden tu na forum dostaje z tego tytułu sraczki.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2022, o 12:06

Gość pisze:

> > Byłeś wczoraj w Hrebennem pod Biedronką . Pytanie: po co? Zakupy robić
> jeździłeś?
> >
> > Spotkałeś tam młodych ukraińskich byków szukających noclegu. Pytanie: Skąd oni
> > mieliby się tam wziąć, skoro takich z Ukrainy nie wypuszczają, a z wjazdem na
> Ukrainę
> > nie mieliby problemu żadnego, bo w tamtą stronę kolejki zero?
> >
> > Widzisz Franc. Znowu wychodzi, że NAPRAWDĘ jesteś parszywym RUSKIM TROLLEM, bo
> > szczujesz przeciw Ukraińcom.
>
> Jaka nienawiść? Zwykłe pytanie co robią Ukraincy w wieku poborowym po polskiej
> stronie??? Ilu Ukrainców wyjechało z Polski żeby bronic swojej ojczyzny? Takie
> pytania to sianie nienawiści? W kontekście przyjęcia UA do NATO o co apelują
> niektórzy polscy politycy pytanie jak najbardziej zasadne. Skoro oni nie chcą walczyć
> w obronie swojego kraju to mają polscy żołnierze walczyć?

Francuś! Ty wtórny analfabeto! Wpisu nie zrozumiałeś, albo ordynarnie krętaczysz. Nie byłeś w żadnym Hrebennem, nie widziałeś żadnych młodych byków z Ukrainy pod Biedrą, za to plujesz na Ukraińców. Dziś cały niemal świat im pomaga i współczuje. A ty jesteś po prostu albo ruskim trollem, albo idiotą pożytecznym dla Putina. Albo jednym i drugim
Na górę

Postautor: mag » 1 mar 2022, o 16:58

Pamiętajmy o tym, kiedy tak ochoczo dajemy się ponieść fali pomocy... żeby historia znowu nie zatoczyła koła...

"Na Wołyniu jest 2 tysiące "dołów śmierci" ze szczątkami wymordowanych Polaków. Tylko 180 tych miejsc zostało upamiętnionych. Skala niepamięci jest porażająca, bo władze ukraińskie nie chcą wydawać pozwoleń na stawianie w takich miejscach pomników czy krzyży. Nie zgadzają się też na ekshumacje. Przez dwadzieścia lat było ich zaledwie kilka. "Widok za każdym razem jest wstrząsający. Ślady na czaszkach po siekierach, młotach do uboju bydła, kołkach. Ogrom tej makabry, trwoga jaką ci ludzie musieli przeżywać, jak bardzo cierpieli ci, którzy nie umierali od razu… Trudno to pojąć." - mówi dr Leon Popek, historyk, który uczestniczył w ekshumacjach, które udało się przeprowadzić na Wołyniu. "

"Od 4-5 lat szowinizm banderowski wzrósł totalnie. Byłem na UA w 2018, na niektórych wioskach więcej flag UPA niż UA, nawet płoty malowane w odpowiednie kolory. Od Tarnopola do Medyki- im bliżej PL szczególnie więcej takich znaków."
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2022, o 15:52

Uprasza się naszych braci uchodźców Ukraińców o podzielenie się darami na rzecz bractwa znanego świętego, gdyż w naszym bogatym kraju za dwa dni skończą się zapasy żywności dla biednych
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2022, o 16:00

Gość pisze:
> Uprasza się naszych braci uchodźców Ukraińców o podzielenie się darami na
> rzecz bractwa znanego świętego, gdyż w naszym bogatym kraju za dwa dni
> skończą się zapasy żywności dla biednych

To tak jakby 1 wrzesnia 1939 roku poproszono ciebie o dary dla ruskich, bo u nich bieda.
Prózny i glupi jesteś, siedzieć na forum i udawać zabawnego. Down.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2022, o 16:09

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Uprasza się naszych braci uchodźców Ukraińców o podzielenie się darami na
> > rzecz bractwa znanego świętego, gdyż w naszym bogatym kraju za dwa dni
> > skończą się zapasy żywności dla biednych
>
> To tak jakby 1 wrzesnia 1939 roku poproszono ciebie o dary dla ruskich, bo u nich
> bieda.
> Prózny i glupi jesteś, siedzieć na forum i udawać zabawnego. Down.


Chyba mnie nie zrozumiałeś inteligentny człowieku, chodziło mi o to, że ubodzy Polacy głodują i można się z nimi podzielić gdyż są w autentycznej potrzebie. Oczywiście na zasadzie odwiecznego, niczym nie zmąconego, wzajemnego i nieustającego braterstwa Ukraińców i Polaków.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”