CIEMNOŚĆ WIDZĘ!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 wrz 2022, o 09:15

Przepraszam za proputinowską propagandę ale ja naprawdę nie mam jeszcze węgla na zimę i nie wiem gdzie i po ile kupić. Internet mi nic nie da bo nie mam transportu po Polsce. Gdzie jest węgiel w Tomaszowie?
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2022, o 09:43

Gość pisze:
> Przepraszam za proputinowską propagandę ale ja naprawdę nie mam jeszcze
> węgla na zimę i nie wiem gdzie i po ile kupić. Internet mi nic nie da bo
> nie mam transportu po Polsce. Gdzie jest węgiel w Tomaszowie?


Co ma brak węgla do proputinowskiej propagandy? Chyba to, że rozwalił system gospodarczy Europy, a w szczególności Niemiec, która była najbardziej uzależniona od surowców z Rosji. My Naród Polski na kolana nie padniemy, bo kacapy zrobią z nami to samo co z Ukrainą, gdzie sołdat tam RoSSyja. Konfederacja to miłośnik polityki Putina i tym samym pełnego uzależnienia się Polski od Rosji. Mamy przykład Niemców, a teraz płaczą za te efekty integracjii gospodarczej z kacapami.
A z tym twoim przeproszeniem jakby Rosja napadła na Polskę też byś przepraszał😈😈😈 Jajcarz z ciebie francuś.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2022, o 10:07

Dzięki za uświadomienie polityczne, ale gdzie i po ile mogę kupić węgiel w Tomaszowie lub okolicy, bo już zrobiło się zimno i muszę palić?
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2022, o 10:18

Jak nie wiesz co robić, to weż 3 tysiące złotych dodatku węglowego, kup kaloryfer na podczerwień(1000) wsadź rodzinę do jednego pokoju z tym grzejnikiem i za pozostałą kasę zapłacisz za prąd. Będzie węgiel to kupisz. Uważasz, że znajdziesz tu pomoc i ci ktoś odsprzeda?Ja kupiłem przez internet z kurierem do do domu, link jest tu podany wcześniej przez obrotnego forumowicza.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2022, o 10:46

Zostawcie politykę,myślcie jak sie w obecnej sytuacji odnalezć.
Zaryzykuje tezę o wzajemnej pomocy sąsiedzkiej :)
Ale ten pomysł juz został wyczerpany.Drugi raz to nie przejdzie.A szkoda.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 05:49

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Przepraszam za proputinowską propagandę ale ja naprawdę nie mam jeszcze
> > węgla na zimę i nie wiem gdzie i po ile kupić. Internet mi nic nie da bo
> > nie mam transportu po Polsce. Gdzie jest węgiel w Tomaszowie?
>
>
> Co ma brak węgla do proputinowskiej propagandy? Chyba to, że rozwalił system
> gospodarczy Europy, a w szczególności Niemiec, która była najbardziej uzależniona od
> surowców z Rosji. My Naród Polski na kolana nie padniemy, bo kacapy zrobią z nami to
> samo co z Ukrainą, gdzie sołdat tam RoSSyja. Konfederacja to miłośnik polityki Putina
> i tym samym pełnego uzależnienia się Polski od Rosji. Mamy przykład Niemców, a teraz
> płaczą za te efekty integracjii gospodarczej z kacapami.
> A z tym twoim przeproszeniem jakby Rosja napadła na Polskę też byś przepraszał😈😈😈
> Jajcarz z ciebie francuś.

Ty goło.dupcu na utrzymaniu MOPS-u masz bardzo wiele do powiedzenia:)
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 06:14

> Ty goło.dupcu na utrzymaniu MOPS-u masz bardzo wiele do powiedzenia:)

Nie mierz innych swoją miarą.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 08:24

Wieża paryska i Luwr bez iluminacji.
Szok.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 08:32

Nie przejmujcie się zanadto. Nasz jaśnie panujący, sprawny jak nikt na świecie, głęboko wierzący, patriotyczny i wszechwiedzący PiS, rozprowadza już tabletki z jodem, oczywiście czysto profilaktycznie. Na wypadek gdyby Putin wystrzelił rakietę w którąś z elektrowni atomowych. Tak na prawdę również na wypadek użycia rakiet z głowicami atomowymi. Ktoś zaraz napisze, nie siej paniki. W żadnym razie. Zastanawiam się tylko, że jeśli zaopatrzenie w jod (dokładnie jodek potasu) dorówna zaopatrzeniu w węgiel i gaz, to ... Admin wypiernicz ten temat, bo to fejk, hejt i w ogóle co się czepiać mądrej władzy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 08:48

Gość pisze:
> Wieża paryska i Luwr bez iluminacji.
> Szok.

Do mordercy putina żale wylewać.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 08:52

Bandyta jeszcze rozpęta kolejną wojnę swiatową. Ku temu to zmierza.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 09:02

Gość pisze:
> Bandyta jeszcze rozpęta kolejną wojnę swiatową. Ku temu to zmierza.

Wszyscy możni tego świata zmierzają do wojny, bo wojna to kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 09:10

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Bandyta jeszcze rozpęta kolejną wojnę swiatową. Ku temu to zmierza.
>
> Wszyscy możni tego świata zmierzają do wojny, bo wojna to kasa, kasa i jeszcze raz
> kasa.

A co robią polska władza?
Na górę

Postautor: Morfeusz » 22 wrz 2022, o 09:31

UWAGA!pytanie do wszechwiedzących!Skoro PGE kupuje węgiel na kopalni średnio za około 400zł a kopalnie w 99%są państwowe,to dlaczego frajerzy płacą 3000tyś za tonę?Przypominam że od lat 90tych z podatków poszło już kilkaset miliardów na różne programy wsparcia górnictwa.Czujecie jak pupka piecze,robią co chcą kanalie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2022, o 10:02

Gość pisze:
> Bandyta jeszcze rozpęta kolejną wojnę swiatową. Ku temu to zmierza.

Już rozpętał.Napoleon mógł?Mógł.Hitler zrobił?Zrobił.To dlaczego nie Putin.Nie ważne czy będą o nim mówić za 100lat dobrze lub źle.Ważne że zapisze się w historii.Taki ma tok rozumowania.A że zginie 500mln a może miliard ludzi,jakież to ma znaczenie dla niego.

Natomiast nasz PiS to geniusze nieudolności.Nie zorientowali się,że Putin szykuje się do wojny i gromadzi armię.Zapomnieli,że zamknie rurę z gazem,nie domyślili się że ruskie w odwecie też wprowadzą sankcje na nas,chociażby na węgiel.Ale wywijać szabelką są pierwsi.Szkoda gadać i nerwy psuć,banda nierobów i głupców z hasłami i snem o potędze.Teraz bogacze nie chcą 200mld euro z Unii,ale gdzie ten węgiel po 996zł.Posłuchałem idioty premiera i nie kupiłem a trzeba na zimę 3 tony.Dostanę dodatek 3000 a na węgiel muszę wydać już po 3500 za tonę.Brak słów.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”