CIEMNOŚĆ WIDZĘ!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 gru 2022, o 07:19

Gość pisze:
> NEO pisze:
> > Ojoj a co to się porobiło ale żeby wiceprzewodnicząca PE aresztowana z
> > mężem za korupcję?Ta co darła ryja że praworządność w Polsce razem z grubą
> > hiszpanką co chciała zamknąć Turów bo spala węgiel.To w tym nieomylnym
> > samowybieralnym PE jest korupcja?No nieprawdopodobne.Przecież to tylko
> > Polacy najgorsi i tacy mało postępowi.
>
> Dlatego Polska powinna opuścić eurokołchoz.

Im szybciej - tym lepiej.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2022, o 08:28

Czub pisze:
> > Dlatego Polska powinna opuścić eurokołchoz.

> Im szybciej - tym lepiej.

I która partia, ugrupowanie, koło poselskie uważa tak jak ty. Całe szczęście, że zdrajców takich jest na sztuki i ukrywają się pod płaszczykiem anonimowości. No ile ci płacą ci z Kremla, bo wyjście Polski z Unii, leży tylko w ich sovieckim interesie.
Na górę

Postautor: NEO » 11 gru 2022, o 19:53

O jezusmariajózefieświęty przybijają jej grupę przestępczą,ojciec, asystent, no co tam się porobiło,jeszcze w zeszłym tygodniu była panią życia i śmierci Europejskiej.Czyżby na przebieranym party w Brukseli nie chciała pójść na całość.A może i w EU w końcu wpadli na pomysł odwracania uwagi gawiedzi jak u nas.Nie no napewno wszystko się wyjaśni no bo przecież unia święta jest nieskazitelną.
Na górę

Postautor: Morfeusz » 20 gru 2022, o 21:27

Cały świat tonie w śniegu i dziwnych zjawiskach:Meksyk 1m gradu,Hiszpania powodzie,Japonia 2m opad śniegu,Stany etc.ale najważniejsze że my płacimy za powietrze i za tydzień stawka prądu x2 więc słucham was postępowcy jak to jest z tym globalnym ociepleniem,bo w TVN cisza.Przypominam że już została przegłosowana seria podatków od wszystkiego co nieekologiczne!!Tylko przypominam bo TVN nie 😵‍💫🥴😵
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2023, o 16:24

https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/od-dziś-wzrasta-opłata-kogeneracyjna-zobaczymy-to-na-rachunku-za-prąd/ar-AA15RpJT?cvid=bb8233316c9a47cebfa09d7da4518a9d
Na górę

Postautor: Morfeusz » 5 sty 2023, o 21:38

Jak myślicie?Czy maszt z flagą przed starostwem,na przeciwko przed sądem obok przed urzędem(byłym bankiem)oraz trzy przed urzędem miasta no i przed urzędem gminy😅czy to już wystarczająca manifestacja naszego patriotyzmu?Tak pytam bo myślę na czym byśmy tu jeszcze zaoszczędzili jako obywatele.Jakieś pomysły?
Na górę

Postautor: Morfeusz » 5 sty 2023, o 21:39

Jak myślicie?Czy maszt z flagą przed starostwem,na przeciwko przed sądem obok przed urzędem(byłym bankiem)oraz trzy przed urzędem miasta no i przed urzędem gminy😅czy to już wystarczająca manifestacja naszego patriotyzmu?Tak pytam bo myślę na czym byśmy tu jeszcze zaoszczędzili jako obywatele.Jakieś pomysły?
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2023, o 16:56

Myślę,że będą jeszcze maszty Sasina
Na górę

Postautor: Morfeusz » 8 lut 2023, o 09:27

Już jest,długo wyczekiwany,tańszy a droższy rachunek za gaz!!!Samego vatu 200zł.Naprawdę szczere podziękowania dla Mateusza i całej elity że dla naszego dobra mamy 23 a mogło być 5 vatu no ale my bohate pany som.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2023, o 09:35

Morfeusz pisze:
> Już jest,długo wyczekiwany,tańszy a droższy rachunek za gaz!!!Samego vatu
> 200zł.Naprawdę szczere podziękowania dla Mateusza i całej elity że dla
> naszego dobra mamy 23 a mogło być 5 vatu no ale my bohate pany som.
Mordeczko ty moja, a gdzie wcześniej miałeś rozum.
Na górę

Postautor: Morfeusz » 8 lut 2023, o 20:15

No coś pięknego dzisiaj,Borki,Parcele mają dzisiaj amatorów spalonego mebla,ale wbrew pozorom ich nie winię jak ceny za energię z døpy to możemy zdychać na raka.Może ktoś wie i z jakiej paki np.pellet w rok podrożał 3 krotnie o węglu nie wspomnę.Jakim cudem tak okradają ludzi a tu nawet jednego protestu nie było,jakieś pomysły czym by tu jeszcze można palić?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2023, o 20:30

Onuce sobie spal ! A potem wyjdź na protest , mnie nie będzie bo nie będę się na ulicy darł , wolę w cieple posiedzieć ! ps. mam w d.... czym ludzie palą , jak im zimno to niech i meblami palą !
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2023, o 20:31

> Mordeczko ty moja, a gdzie wcześniej miałeś rozum.


Ciebie, najgłupszy z głupich forumowych, nikt o zdanie nie pyta. Weź leki.
Na górę

Postautor: Morfeusz » 8 lut 2023, o 21:30

Gość pisze:
> Onuce sobie spal ! A potem wyjdź na protest , mnie nie będzie bo nie będę
> się na ulicy darł , wolę w cieple posiedzieć ! ps. mam w d.... czym ludzie
> palą , jak im zimno to niech i meblami palą !
Mam w d czym ludzie palą "są 3 opcje,jesteś trolem,głupkiem albo pryszczatym nastolatkiem i się nudzisz.Człeczyno dzisiaj na Bartłomowicza gøwnem śmierdziało aż dusiło a dziecko mi znowu kaszle bez powodolu,dno dna i upodlenie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2023, o 21:34

O Zofijka ma koźlątko. Nieźle.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”