CIEMNOŚĆ WIDZĘ!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 lis 2022, o 19:56

Wyłączą sieć?
Na górę

Postautor: Morfeusz » 4 lis 2022, o 20:19

Gość pisze:
> Dzieciak jesteś. Sprzedali nas w 1939 w Abberville a potem w Teheranie i
> Jałcie. A na defiladzie zwycięstwa w Londynie naszych żołnierzy zabrakło.
>
> „Wielka Brytania nie ma wiecznych sojuszników ani wiecznych wrogów;
> wieczne są tylko interesy Wielkiej Brytanii i obowiązek ich
> ochrony”.H.Temple
Ojoj.Przyjacielu my dobrze znamy te techerany i defilady,to prechistoria niestety😎chociaż nie wspominajmy husarii i Grunwaldu OK.Popatrz na Południową Koreę.Kraj w latach 50tych zniszczony w 100%A dzisiaj?10ta gospodarka świata!!!Która na luzaku może wybudować tyle reaktorów na ile mamy pieniędzy.Czujesz przyjacielu co poszło nie tak?W terminologi ekonomicznej jest teoria skapywania!To ja wolę niech mi skapuje od oświeconych jak od eu komuchów.Tyle i aż tyle.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2022, o 22:46

Gość pisze:
> Dzieciak jesteś. Sprzedali nas w 1939 w Abberville a potem w Teheranie i
> Jałcie. A na defiladzie zwycięstwa w Londynie naszych żołnierzy zabrakło.
>
> „Wielka Brytania nie ma wiecznych sojuszników ani wiecznych wrogów;
> wieczne są tylko interesy Wielkiej Brytanii i obowiązek ich
> ochrony”.H.Temple

To miłe :D co piszesz. Ale czy jest jakis kraj na świecie, który nie sprzedałby Polski? Wolę więc znać wiecznego handlarza i jego metody, aniżeli poznawać dopiero technikę innych handlarzy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 08:57

W naszym badaniu chęć oddania głosu na Zjednoczoną Prawicę zadeklarowało 35 proc. badanych, co oznacza spadek o 1 punkt procentowy w porównaniu z poprzednią falą naszych badań.

Na Koalicję Obywatelską chce głosować 28 proc. badanych, a więc również o 1 punkt mniej w porównaniu z wynikami sprzed tygodnia.

Na podium także Konfederacja, na którą wskazało 10 proc. respodentów.

wpolityce.pl
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 09:52

Nowy prezes partii KORWiN Sławomir Mentzen podkreśla, że dla Polski kluczowa jest suwerenność, której jego zdaniem nie-zagraża Bruksela, ale największym wrogiem jest Rosja.
Może dlatego jej tak urosło w słupkach😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Na górę

Postautor: Pegasus » 5 lis 2022, o 10:03

E, tam franc robi dobrą robotę po forach. Płacą mu 10 groszy od posta. No i wyniki są ekstra. Ale jak dojdzie do wyborów, to znajdą się pod progiem wyborczym. No bo kto na faszoli i miłośników polityki Putina będzie głosować?
Na górę

Postautor: neo » 5 lis 2022, o 10:25

Pegasus pisze:
> E, tam franc robi dobrą robotę po forach. Płacą mu 10 groszy od posta. No
> i wyniki są ekstra. Ale jak dojdzie do wyborów, to znajdą się pod progiem
> wyborczym. No bo kto na faszoli i miłośników polityki Putina będzie
> głosować?
Nie moja bajka ale pokaż mi kolego chociaż jedną prorosyjską wypowiedż Konfederacji a już szczególnie np.Bosaka jak poległ w jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji.Wystarczy i dla ciebie miejsca,bez opozycji nic już się nie dowiesz.No ale tobie akurat o to chodzi także lepiej gadaj gdzie ten wungiel spi....lił.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 10:32

neo pisze:
> Pegasus pisze:
> > E, tam franc robi dobrą robotę po forach. Płacą mu 10 groszy od posta. No
> > i wyniki są ekstra. Ale jak dojdzie do wyborów, to znajdą się pod progiem
> > wyborczym. No bo kto na faszoli i miłośników polityki Putina będzie
> > głosować?
> Nie moja bajka ale pokaż mi kolego chociaż jedną prorosyjską wypowiedż Konfederacji a
> już szczególnie np.Bosaka jak poległ w jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji.Wystarczy
> i dla ciebie miejsca,bez opozycji nic już się nie dowiesz.No ale tobie akurat o to
> chodzi także lepiej gadaj gdzie ten wungiel spi....lił.

a proszę Przyjacielu, bo tego w tysiącach znajdziemy w samym tylko necie/do wyboru/
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=prorosyjskie+wypowiedzi+Konfederacji
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 11:42

> Nie moja bajka ale pokaż mi kolego chociaż jedną prorosyjską wypowiedż Konfederacji

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=prorosyjskie+wypowiedzi+Konfederacji

zdelegalizować Konfiderussje,
Na górę

Postautor: Morfeusz » 5 lis 2022, o 13:04

https://dorzeczy.pl/ekonomia/364606/sankcje-a-handel-z-rosja-zaskakujace-ustalenia-nyt.html
I co też jestem ruską onucą?wszyscy handlują z kacapami tylko furkocze🤔tylko durne Polaki udają jarząbka😎zobaczycie że przez tych polskojęzycznych judeopolityków niewypłacimy się do końca życia!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 14:04

Tak..
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 14:06

Gość pisze:
> Tak..

Zgadza się. Możliwe, że Polska będzie niewypłacalna.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 14:33

Masz problem ze zrozumieniem tekstu.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 15:06

Gość pisze:
> Masz problem ze zrozumieniem tekstu.

Tak samo jak ty, młocie. 🤪
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2022, o 19:33

Na liście państw, z którymi Rosja handluje w najlepsze, są nie tylko Indie (wzrost o 310 proc.), Turcja (+198 proc.) i Chiny (+64 proc.), ale również członkowie UE – Belgia (+81 proc.), Hiszpania (+57 proc.) oraz Holandia (+32 proc.).

Na liście znalazła się także Norwegia (+16 proc.) – kraj, który nie należy do Unii Europejskiej, ale jest członkiem NATO.

https://dorzeczy.pl/ekonomia/364606/sankcje-a-handel-z-rosja-zaskakujace-ustalenia-nyt.html

co tu jest do rozumienia. polityka to gra interesów a nie kierowanie sie emocjami jak np. zakaz importu rosyjskiego węgla nie zapewniając sobie równoczesnie innego źródła dostaw.ukraincom niewiele to pomogło
a u nas rozprowadanie wegla przez samorządy i oficjalne pozwolenie na palenie wszystkim oprócz opon
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”