Intermarche mobbing

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 paź 2022, o 20:46

Szefowa to kawał wyrafinowanej k. Mąż ja zdradza z jej `przyjaciółka '. Gardzi pracownikiem jak szmata. Prosząc o urlop trzeba się tłumaczyć po co. Grafik nie jest ułożony miesiecznie jest zmienny nie wiesz czego się spodziewać. Wyzyskuje i zastrasza. Wrogowi nie życzę takiej pracy
Na górę

Postautor: Zbych » 18 paź 2022, o 09:09

Straszna drożyzna szczególnie Pieczywo i Warzywa .A o mięsnym nie wspomnę .nie polecam,,,,,,,,,,,,,,,,,
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2022, o 10:23

A oszukują przy kasie jak w sklepach Społem ???
Na górę

Postautor: klient » 19 paź 2022, o 11:21

Na stoisku mięsnym już przestali odejmować wagę opakowania /tarę/ i papier stał się najdroższym w całej unii.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2022, o 12:28

Co za czasy ! nie szanuje się ludzi , płaci się gówno a oczekiwań multum. Oby nastały takie, ze praca bedzie szukać człowieka nie odwrotnie i nie za miskę ryżu tylko godna stawka za którą można przeżyć do dziesiątego i żeby coś jeszcze zostało, bo w tej chwili to jest patologia.

A tutaj odnosząc się do sieciówek takich jak Żabka obsługiwać kasę, hot-dog, przyjmowanie paczek od klientów od kuriera i wydawanie, obsługa lotto, przyjmowanie rachunków za 14 zł. to wszystko przecież to chore i to jeszcze zlecenie, co to jest !! chyba jeszcze gorsze niż Intermarche, ale jak już wspomniano wyżej najgorsze to jest nie szanowanie pracownika, żeby się dwoił troił to i tak nie zostanie doceniony tylko traktowany jak tania siła robocza, bo tak w tej chwili jest.
Na górę

Postautor: Znajoma » 25 paź 2022, o 18:26

Ludzie dlaczego obrażacie i piszecie takie bzdury znam szefa i szefowa to wspaniali ludzie widocznie zazdrość was zżera że żyją sobie dobrze i ciężko pracują
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2022, o 14:35

Znajoma pisze:
> Ludzie dlaczego obrażacie i piszecie takie bzdury znam szefa i szefowa to
> wspaniali ludzie widocznie zazdrość was zżera że żyją sobie dobrze i ciężko
> pracują
Znasz jako ludzi a czy znasz ich jako szefostwo?
Na górę

Postautor: Pabloss » 27 lis 2022, o 16:22

Przecież nikt was nigdzie nie trzyma na siłę, nie rozumiem takiego narzekania i nic nie robienia z tym, nie pasuje to dziękuję dowidzenia idę szukać pracy za godna stawkę a nie, przychodzisz do pracy godzisz się na 14 zł i później tylko narzekasz.... Ja swoim pracownikom place 30zl na śmieciową umowe moim zdaniem najlepsza jaka tylko jest ale wiem że nikt nie narzeka i nikogo na siłę nie trzymam, teraz widzę że warto było podnieść z 20 na 30zl. Za 14 zł na godzinę to się wyżyć nie da, otwórzcie oczy ludzie, lepiej nie robić wcale niż zapierdalać za bezcen
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”