Geodeta , problem

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 lis 2022, o 13:50

Witam, otóż sprawa dotyczy Pana T geodety firma ,,Geotom '' w Tomaszowie Lub. na ul.
Potrzebując wytyczyć działkę od sąsiada zgłosiłam się właśnie do tego pana ,T ' w celu załatwienia sprawy, problem w tym że sprawa przez tego pana ciągnie się już półtora roku, wcześniej czekałam bo myślałam że dokumentacja i te wszystkie załatwienia potrzebują czasu ale do tej pory to już wielka przesada cierpliwość już mi się skończyła. Zaczęłam wiec dzwonić i go ponaglać żeby w końcu miec to z głowy ale kiedy dzwonię to albo mówi, że już jutro będzie załatwiał w gminie dokumenty bo tylko to zostało żeby poszło dalej albo nie odbiera telefonów, powiem szczerze że zaczynam się martwic żeby nie zrobił mnie w bambuko. Co mogę w tej sprawie zrobić facet pieniądze wziął wypisał tylko kwit KP i od tego czasu nie idzie sprawa do przodu. Proszę o poradę bo nie wiem co mam z tym fantem zrobić, na to wygląda że facet coś kombinuje i przeciąga to wszystko bo nie rozumiem ile to jest, żeby zawieść dokumenty i załatwić co trzeba. Proszę o pomoc , a może ktoś miał styczność z tym panem ? partaczem.
Na górę

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”