Trzeba pomalować przedsiębiorstwo robót drogowych.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 maja 2023, o 07:13

Forumowy nie pęknij ze śmiechu !!!
A ty ze strachu.🤣🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2023, o 08:10

Tak czasem przeglądam to nasze forum i czytam...
Ludzie piszą o ważnych, uciążliwych, wyjątkowych, trudnych sprawach. I dobrze, bo po to taką stronę utworzono. Ja nie wiem gdzie stoi tem budynek i szukać nie mam zamiaru ale pewnie brzydko wygląda i szpeci otoczenie ???
Nie ma się co dziwić, że im to przeszkadza.
Ale zawsze i w każdym temacie znajdzie się jakiś dureń co skomentuje sprawę jak pajac....
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2023, o 10:19

Tak czasem przeglądam to nasze forum i czytam...
Ludzie piszą o ważnych, uciążliwych, wyjątkowych, trudnych sprawach. I dobrze, bo po to taką stronę utworzono. Ja nie wiem gdzie stoi tem budynek i szukać nie mam zamiaru ale pewnie brzydko wygląda i szpeci otoczenie ???
Nie ma się co dziwić, że im to przeszkadza.
Ale zawsze i w każdym temacie znajdzie się jakiś dureń co skomentuje sprawę jak pajac....
Forumowy, tobie wszystko przeszkadza.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2023, o 22:18

Forumowy, tobie wszystko przeszkadza.

Czytaj ze zrozumieniem.
Ten pajac to właśnie forumowy.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2023, o 22:54

Tak czasem przeglądam to nasze forum i czytam...
Ludzie piszą o ważnych, uciążliwych, wyjątkowych, trudnych sprawach. I dobrze, bo po to taką stronę utworzono. Ja nie wiem gdzie stoi tem budynek i szukać nie mam zamiaru ale pewnie brzydko wygląda i szpeci otoczenie ???
Nie ma się co dziwić, że im to przeszkadza.
Ale zawsze i w każdym temacie znajdzie się jakiś dureń co skomentuje sprawę jak pajac....
Monia żona Węgra wróciła. :D
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2023, o 04:47

Czytaj ze zrozumieniem.
Ten pajac to właśnie forumowy.
Nie ma się co wysilać.
Pajaca nie przegadasz. Dlaczego dobrze, że ogarnął czytanie, zrozumienie trzeba mu odpuścić, bo nie ogarnie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”