Budowa Kościoła Pio

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 mar 2024, o 20:07

Jest jeden konkret, który rzeczywiście realizują - to „opiłowywanie” katolików zapowiedziane przez Nitrasa. Czyli krok po kroku stopniowe prześladowanie. Ideologiczne uderzanie w Kościół, to pożywka dla ich elektoratu.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2024, o 21:08

Napisz forumowy, jak można nazwać według ciebie , cudowne uzdrowienia. Gdzie nawet lekarze, czyli nauka nie potrafi tego wyjaśnić. Skoro jak twierdzisz, Bóg nie istnieje.
ja ci różne tu rzeczy pisałem ale ty jesteś WIERZĄCY, FORUMOWY CZUBIE kościelny, niezdolny zrozumieć co piszę i niezdolny do wniosków. Nauka, klęcznikowy, jeszcze mnóstwa rzeczy nie wie i nigdy wszystkich nie pozna. Katolik- przygłup za amboną mówi na niewytłumaczalne zjawisko cud, naukowiec mówi że nie potrafi tego rozwiązać, wytłumaczyć. Takich rzeczy jest obecnie na tym świecie miliony lub więcej a nauka powoli, w miarę możliwości nad tym pracuje. Wiem że nie zrozumiesz tego co piszę tumanku, została ci tylko WIARA
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2024, o 21:20

„Im bardziej zgłębiam naukę, tym bardziej wierzę w Boga”.

A. Einstein
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2024, o 21:23

ja ci różne tu rzeczy pisałem ale ty jesteś WIERZĄCY, FORUMOWY CZUBIE kościelny, niezdolny zrozumieć co piszę i niezdolny do wniosków. Nauka, klęcznikowy, jeszcze mnóstwa rzeczy nie wie i nigdy wszystkich nie pozna. Katolik- przygłup za amboną mówi na niewytłumaczalne zjawisko cud, naukowiec mówi że nie potrafi tego rozwiązać, wytłumaczyć. Takich rzeczy jest obecnie na tym świecie miliony lub więcej a nauka powoli, w miarę możliwości nad tym pracuje. Wiem że nie zrozumiesz tego co piszę tumanku, została ci tylko WIARA
Widzisz forumowy jak łatwo ciebie wyczuć. Jak brakuje ci argumentów to zaczynasz wyzywać. Na tyle tylko pozwala ci twój zaćpany i zachlany umysł.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2024, o 22:13

Uwielbiam naukę z Ambony ,
Sama mądrość płynie od Kapłanów Kościoła Chrystusa.
Bóg dał im talenty :)
A ten który wyzywa,
robi tak, bo nie ma sensownych i logicznych argumentów, że wiara nie wyklucza rozumu, a rozum wiary.
Szanujmy kapłanów i wszystkich :)
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 11:03

Uwielbiam naukę z Ambony ,
Sama mądrość płynie od Kapłanów Kościoła Chrystusa.
Bóg dał im talenty :)
A ten który wyzywa,
robi tak, bo nie ma sensownych i logicznych argumentów, że wiara nie wyklucza rozumu, a rozum wiary.
Szanujmy kapłanów i wszystkich :)
i tak trzymaj stara, otumaniona, przygłupia babo !!!!!!!!!!!
Oto twój 63 letni nauczyciel duchowy tej samej religii którą masz pod kopułą głupoty :12-letnia dziewczynka z Ghany została poślubiona przez Nuumo Borketeya Laweha XXXIII, 63-letniego duchownego. Minimalny wiek zawarcia małżeństwa w Ghanie to 18 lat — poinformował w poniedziałek portal Ghanaweb. Mężczyzna jest najwyższym kapłanem w dystrykcie Nungua w południowo-wschodniej Ghanie i nosi tytuł Gborbu Wulomo.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ten-slub-oburzyl-mieszkancow-ghany-63-letni-duchowny-poslubil-12-latke/1scjev5,79cfc278

Darwin słusznie wydedukował że pochodzimy od małpy, tylko że większość dostała ciało ludzkie zachowując małpi rozum- to katolicy wsłuchujący się w ambonę i małpujący słowa z niej płynące a niewielka część razem z ciałem ma rozum człowieka- to ateiści
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 11:30

Całe życie wyśmiewał i atakował ludzi wierzących. Aż koleżanka zabrała go na mszę…
Byłem przekonanym ateistą, nie potrzebowałem religii. Każda rozmowa o Kościele i Bogu była dla mnie okazją do kpiny i ataku” – opowiada Giuseppe. Przeczytajcie, co się wydarzyło potem.
https://pl.aleteia.org/2021/04/08/cale-zycie-wysmiewal-i-atakowal-ludzi-wierzacych-az-kolezanka-zabrala-go-na-msze/
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 11:41

A słyszeliście, że naszemu proboszczowi marzy się taka plebania jak sto lat temu? Gdzie była służba i dwie gospodynie.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 11:56

A słyszeliście, że naszemu proboszczowi marzy się taka plebania jak sto lat temu? Gdzie była służba i dwie gospodynie.
A ty taki głupi od urodzenia, czy szkoliłeś się w tym kierunku dodatkowo.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 12:16

i tak trzymaj stara, otumaniona, przygłupia babo !!!!!!!!!!!
Oto twój 63 letni nauczyciel duchowy tej samej religii którą masz pod kopułą głupoty :12-letnia dziewczynka z Ghany została poślubiona przez Nuumo Borketeya Laweha XXXIII, 63-letniego duchownego. Minimalny wiek zawarcia małżeństwa w Ghanie to 18 lat — poinformował w poniedziałek portal Ghanaweb. Mężczyzna jest najwyższym kapłanem w dystrykcie Nungua w południowo-wschodniej Ghanie i nosi tytuł Gborbu Wulomo.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ten-slub-oburzyl-mieszkancow-ghany-63-letni-duchowny-poslubil-12-latke/1scjev5,79cfc278

Darwin słusznie wydedukował że pochodzimy od małpy, tylko że większość dostała ciało ludzkie zachowując małpi rozum- to katolicy wsłuchujący się w ambonę i małpujący słowa z niej płynące a niewielka część razem z ciałem ma rozum człowieka- to ateiści
A żebyś wiedział, że nawet fizyczne tortury nie sprawią, że wyrzeknę się wiary w Boga.

Jestem może i stara, mam siwe włosy, zmarszczki, itd.
ale mam dojrzałość emocjonalną i doświadczenie zyciowe.
Masz tyle nienawiści do katolików, ze nie potrafisz nad tym panować, to uczą takiego chamstwa gdzieś? Czy rodzice przekazali, że tylko ateisci "mają rozum" .
Bluźnierstwa względem Boga są na porządku dziennym. Chociażby lokal w Warszawie, profanacja wizeronkow. Diabeł nie śpi. Pokolenie bez wartości, bez szacunku, do nikogo. Ale to wina polityków, i mediów, za duży wpływ negatywny internetu.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 19:37

https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/policjant-opisal-co-zrobil-ksiadz-na-miejscu-tragedii-w-rabce-grozby/14teq5z,79cfc278

W Rabce-Zdroju konar przygniótł trzyosobową rodzinę, która wybrała się na świąteczny spacer do parku. Nagle wpada ksiądz i chce wejść, ja zareagowałem na to i stwierdziłem, że to nie miejsce i czas na jego sakramenty. Ksiądz wykrzyczał groźby, że »za brak jego sakramentów odpowie prokurator i wszystko weźmie na swoje barki«. Dla niego nie liczył się płaczący ojciec, tylko jego czary" — opisuje Lucjan Żółtek.

Może klesze się [***].ało jak czubowi forumowemu, myślał że jest chrystusem i jak łazarza przywróci zmarłych do życia. Stara dewotka poprze księdza bo jest przygłupia. Powoli Polska normalnieje po rządach debili i przygłupów którzy największych polskich durniów zrobili 1 sortem a oni UWIERZYLI
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2024, o 14:10

Ogarnij się. Wszystko łykasz co przeczytasz w internecie.
Obrażanie to nie jest żaden argument, świadczy tylko o braku kultury.
Władza nie jest dana na zawsze. Nawet Tusk odejdzie kiedyś z tego świata, stanie przed Sądem Bożym.
Wszyscy staniemy po śmierci przed Bogiem. I będą się liczyć tylko dobre uczynki za życia.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2024, o 19:37

Biskup może usłyszeć zarzuty prokuratorskie.

Biskup tarnowski Andrzej J. został oskarżony przez prokuraturę o to, że mimo posiadania wiarygodnej informacji o przestępstwach dwóch księży, miał nie powiadomić organów ścigania. To pierwszy biskup, który może odpowiadać przed sądem za krycie pedofilii.

Andrzej J. może być pierwszym biskupem w Polsce, który przed sądem będzie odpowiadał za ewentualne krycie pedofilii.

Informację o tym, że akt oskarżenia przeciwko biskupowi trafił do Sądu Rejonowego w Tarnowie, przekazał redakcji Onetu w środę po południu Mieczysław Sienicki, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

"Biskupowi zarzucono, że w okresie od 13 lipca 2017 r. do dnia 16 sierpnia 2020 r. będąc zwierzchnikiem i zarządcą Diecezji Tarnowskiej, pomimo posiadania wiarygodnej wiadomości o dokonaniu przez podległego mu księdza Stanisława P. czynów polegających na doprowadzeniu małoletnich poniżej lat 15 do poddania się innym czynnościom seksualnym nie zawiadomił o tym niezwłocznie organów ścigania" — czytamy w uzasadnieniu.

To jednak niejedyna sprawa, którą badali śledczy. Tarnowska prokuratura ustaliła, że podobne zaniedbania biskup miał popełnić w sprawie innego księdza oskarżonego o molestowanie — Tomasza K.

Teraz śledczy chcą, by za obie sprawy biskup odpowiedział z artykułu 240 Kodeksu karnego. Przepis ten przewiduje, że kto ukrywał przestępstwo pedofilii, podlega karze pozbawienia wolności do trzech lat.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/biskup-moze-uslyszec-zarzuty-prokuratorskie-znamy-kulisy-sprawy/f5v8zg1

Tylko kościół katolicki w sposób zorganizowany, planowy, z premedytacją chronił pedofilów w swoich szeregach przed wymiarem sprawiedliwości. Jak mafia. Żadna inna organizacja tego nie czyniła.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2024, o 22:30

Znów cudowne uzdrowienie śmiertelnie chorej w Lourdes
„Gazette de Grotte“ w Lourdes i „Luzerne Vaterland“ donoszą o nagłem uzdrowieniu w Lourdes młodej dziewczyny szwajcarskiej - informował "Gość Niedzielny" w numerze na Boże Narodzenie 1930 r.
Rzut oka w prawie stuletnią historię tygodnika "Gość Niedzielny"



Znów cudowne uzdrowienie śmiertelnie chorej w Lourdes
Okładka wydania „Gościa Niedzielnego” z grudnia 1930 r.
Znów cudowne uzdrowienie śmiertelnie chorej w Lourdes
„Gazette de Grotte“ w Lourdes i „Luzerne Vaterland“ donoszą o nagłem uzdrowieniu w Lourdes młodej dziewczyny szwajcarskiej - informował "Gość Niedzielny" w numerze na Boże Narodzenie 1930 r.



DODANE 07.02.2023 00:15
„Sprawa dotyczy niejakiej Lidji Lischer, córki robotnika z Perlen (parafja Root, kanton Lucerna). «Dziennik Groty», opierając się na protokółach lekarzy i na zeznaniach naocznych świadków, opisuje stopniowy rozwój choroby od r. 1924 i straszliwe cierpienia biednej dziewczyny, przyczem wymienia w kolejnym porządku następujące choroby: operacja ślepej kiszki, gruźlica płuc, wrzód na żołądku, gruźlica stosu pacierzowego, odleżyny pleców, cierpienia kiszek i pęcherza, bezsenność, częste wydzielanie się ropy przez stale zaropione dwa wrzody, febra, bóle serca, gruźlica otrzewnej, paraliż lewej ręki.

https://retro.gosc.pl/doc/8069161.Znow-cudowne-uzdrowienie-smiertelnie-chorej-w-Lourdes
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2024, o 23:34

A ty taki głupi od urodzenia, czy szkoliłeś się w tym kierunku dodatkowo.

Co się go czepiasz. Tak mówił na ogłoszeniach. Też to słyszałem.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”