Powrót do Tomaszowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: s500 » 21 paź 2023, o 21:12

Ja tam, jednak wolalbym w tej Mongolii zostac...
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2023, o 08:53

Czy już Wam przeszło?
Tygodniowy szok powyborczy targa waszymi emocjami a przecież to nie pierwsze ani ostatnie.
Tak jak się spodziewaliśmy musiała nastąpić zmiana bo inaczej już się nie dało zarządzać po staremu.

A wracając do powrotów to niech wracają inteligentni i robotni bo z nimi jest nam zawsze po drodze ;)
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2023, o 09:31

Czy już Wam przeszło?
Tygodniowy szok powyborczy targa waszymi emocjami a przecież to nie pierwsze ani ostatnie.
Tak jak się spodziewaliśmy musiała nastąpić zmiana bo inaczej już się nie dało zarządzać po staremu.

A wracając do powrotów to niech wracają inteligentni i robotni bo z nimi jest nam zawsze po drodze ;)
Inteligentni jak Kołodziejczak i robotni jak Tusk - przybywajcie! 😁
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2023, o 10:24

Tusk był dobry w roli szatniarza Junkera.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2023, o 10:34

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/argentyna-wybiera-nowego-prezydenta-faworytem-skrajny-libera%C5%82-kt%C3%B3ry-chce-zrezygnowa%C4%87-z-krajowej-waluty-na-rzecz-dolara/ar-AA1iDLab?ocid=msedgntp&cvid=020a8e8d38124177826270efab22c090&ei=32
mnie się podoba messi franciszek papa jak wporowdzą ojro w polsce następne ranczo będę miał w argentinie
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2023, o 11:28

Ach,te wasze globalne rozterki.Zyjemy tu i teraz i musimy dobrze pilnować żyć po swojemu.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2023, o 19:15

Nie róbmy z siebie ofiary.Nie celebrujmy winy i klęsk i nie dajmy sobie odebrać zdrowego rozsądku.Polacy muszą zachować poczucie sprawczości.To jest to coś co uwiera naszych nieprzyjaciół .O wrogach nie wspomnę.
.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2023, o 07:44

A może zamiast liczyć na powroty,niech do roboty wezmą sie ci co juz tu są!
Mała zmiana koncepcji ale znowu nie taka niemożliwa.Wzajemne wspieranie się przynosi niesamowite i zaskakujące efekty.
Należy zamienić efekciarstwo,oszukaństwo i pogoń za kasą -uczciwościa,kreatywnością , honorem i szacunkiem.
Ktoś powie-szalone i do kitu.
Ale czy ktos probował?
Tyle szaleństw juz przerabialiśmy w swoim życiu i głupot(implementowanych z zewnątrz),że można zaryzykować taką zmianę.
Przynajmniej naprawimy relacje miedzyludzkie.A to podstawa.
Taka jest moja koncepcja:)
Na górę

Postautor: todo » 23 paź 2023, o 12:57

,dobre powietrze
To mnie rozbawiłeś. Już za chwilę, listopad i zaczniesz nie tylko czuć, ale równiez możesz popatrzeć na to "dobre powietrze". Dopóki mieszkałem w TL-u to tez myślałem, że "tak pachnie zima".
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2023, o 16:18

Tak czytam i śmiech mnie ogarnia😀 Do czego tu chcecie wracać? Do sąsiadów co by cię w łyżce wody utopili? Do pracodawców i bisnesmenow tomaszowskich którzy choć na złotówkę muszą cię oszukać? Świat się zmienia ludzie rozwijają ale nie tu tu zawsze będzie Ukraina. Świat zaczyna się w Narolu i Zamościem i to od strony Sitańca.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2023, o 16:48

baćka ratuje sytuacje otwierają asyste frontu abyśmy prusy wschodnie odzyskali
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/bia%C5%82oru%C5%9B-wkroczy-na-ukrain%C4%99-integracja-wojsk/ar-AA1iG3ke?ocid=msedgntp&cvid=9070491a14ab4d92b4649f389d6c78d5&ei=13
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2023, o 17:03

Tu jest Polska. Póki żyją tu Polacy.
Zagranica to jest harówka i kto był ten wie ,że tam to dopiero wyzysk i opresja..
Mnie sie tu podoba .
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2023, o 09:35

Trzeba szukać swojego miejsca do życia.Nic tak człowieka nie przekonuje jak doświadczanie na własnej skórze. Próbujcie.Życzę cierpliwości i szczęścia.

Powiem Wam,ze kluczowy jest czas.Jak go wykorzystujemy.Jak go marnujemy,jak go marnuja inni.
Ale...czy czas w ogóle istnieje?
:)
Sa nawet tacy co poszukiwali straconego czasu...
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2023, o 19:02

Ludzie boją sie próbować.System zna wszystkie odpowiedzi na pytania.Edukacja narzuca przekonania i utrwala jakąś słuszną wiedzę i kropka.Weryfikatorzy są niemile widziani.Strach paraliżuje wolną wolę i przekraczanie barier.Progi niemocy rosną .
Więcej jest :niedasiów : spolegliwych(to ludzie słabi wymagajacy zaopiekowania) niż szukających nowych rozwiązań.Bezwiedna transfuzja informacyjna.
Podmianka z człowieka myślacego na odtwórczego,Treść oprogramowania nie ma znaczenia i tak mało kto sie połapie.
Prawda nadal czeka cierpliwie za drzwiami.Majac nadzieję,ze ludzie je uchylą choć odrobinę , Bog nie da ich znowu zatrzasnąć.Wolna wola to wolna wola.
Próbujcie i zacznijcie myśleć samodzielnie.
Na górę

Postautor: bukiet » 2 lis 2023, o 21:00

ja powrócił z belgi kupił ja bukiet a ona ma ich troje shadowmen zrobiłem unik odsunołem się a ona z tym fagasem qrwa nie lubię cię
wyjadę jutro z samego rana ino świt jebać tomaszów
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”