Powrót do Tomaszowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 21:16

Teraz ludzie nie chcą mieszkać w głośnym, ciasnym, brudnym i śmierdzącym spalinami mieście. Teraz każdy ma samochód.
Ma być swojsko, cicho i autem około 10/15 minut do pracy.
Swój dom, podwórek i to w dzisiejszych czasach jest luksus.

Ech, to też moje marzenie. 😑
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2023, o 19:27

https://www.youtube.com/shorts/X_u01x_2C8s

mój jeździ beentleyem na dźikie baby co mi tam
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2023, o 19:58

Ja śniadaniem nie wracam qashkayem
Na górę

Postautor: wojna » 2 wrz 2023, o 20:19

wyazd z rana i jeszcze się użerać z rodzinką mam już dość jestem zbyt mądry i dużo zarabiam
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2023, o 19:54

Ludzie... wszędzie tylko nie powiat tomaszowski!! Chyba nie wiecie jak żyją ludzie gdzie indziej? Granicą normalności jest rzeka San. Naród paskudny, pracodawcy patrzą aby cię tylko wydymać, ceny z kosmosu, chcesz kupić coś w sklepie to na zamówienie dwa razy drożej niż na allegro. Paliwa najdroższe w okolicy.... Kur..a tu nawet chleb jest ....ujowy.😃
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2023, o 21:08

Ludzie... wszędzie tylko nie powiat tomaszowski!! Chyba nie wiecie jak żyją ludzie gdzie indziej? Granicą normalności jest rzeka San. Naród paskudny, pracodawcy patrzą aby cię tylko wydymać, ceny z kosmosu, chcesz kupić coś w sklepie to na zamówienie dwa razy drożej niż na allegro. Paliwa najdroższe w okolicy.... Kur..a tu nawet chleb jest ....ujowy.😃
Trzeba było się uczyć i szukać pracy w budżetówce.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2023, o 11:33

Miasta , dobre dla starców i emerytów , albo jeśli ktoś lubi ciszę i spokój. Nie ma nic praktycznie do zaoferowania dla ludzi w młodym i średnim wieku.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2023, o 20:52

Miasta , dobre dla starców i emerytów , albo jeśli ktoś lubi ciszę i spokój. Nie ma nic praktycznie do zaoferowania dla ludzi w młodym i średnim wieku.

Trzeba się było uczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2023, o 21:05

Wróciłem po 10 latach w Norwegii. Jestem ustawiony i spoko.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2023, o 22:46

Trzeba się było uczyć.

Skończyłam dobry Uniwersytet w dużym mieście i tam również mieszkam. Podejrzewam że ty jakiś kul tomaszowski , Wszę albo tą śmieszną uczelnię w Jarosławiu.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2023, o 23:22

Skończyłam dobry Uniwersytet w dużym mieście i tam również mieszkam. Podejrzewam że ty jakiś kul tomaszowski , Wszę albo tą śmieszną uczelnię w Jarosławiu.
Jesteś więc znakomitym przykładem, że studia można ukończyć, a mądrością nie grzeszyć. Szkoda tylko tego "skończonego" przez ciebie uniwersytetu w wielkim mieście.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2023, o 23:23

Skończyłam dobry Uniwersytet w dużym mieście i tam również mieszkam. Podejrzewam że ty jakiś kul tomaszowski , Wszę albo tą śmieszną uczelnię w Jarosławiu.
Dobry uniwersytet i mieszkasz w dużym mieście, Monia, a co na to twój mąż z Węgier. Dalej kupujesz dla niego fajki ukraińskie.🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2023, o 23:44

Skończyłam dobry Uniwersytet w dużym mieście i tam również mieszkam. Podejrzewam że ty jakiś kul tomaszowski , Wszę albo tą śmieszną uczelnię w Jarosławiu.
Ebłem. :):):) Forumowy pisze (jako kobieta), że skończył uniwersytet, a nie zna podstawowej zasady pisowni (ze szkoły podstawowej). Piszemy "tę", a nie "tą", zyebie! :):):) Tępota paruje z ciebie, a próbujesz innych pouczać. Wynieś ze swojego pokoju wiadro z fekaliami i weź leki z Radecznicy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2023, o 23:52

✂️✂️✂️✂️😂😂😂 zgłoszone.
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2023, o 00:09

wariata nikt nie przekona, że białe jest czarne jak mawia jego przywódca, najtęższe umysły odpadają w rozmowie z wariatem, ba, nawet jego bóg odpada gdy coś nie po jego projekcji
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”