Wybory

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 lis 2023, o 20:37

kościół każdej rządzącej partii wmawia że jak dadzą kasę to będą promować rządząca partię, dlatego za pisu strumień pieniędzy z podatków płynął na kościół. Po prostu pis wykupił u nich reklamę za pieniądze baranów i tych myślących. Będą chcieli przekabacić też przyszły rząd lecz za wiele tam partii i za mało bojaźni przed klechami. Baranek nie boi się boga bo bóg do niego nigdy się nie odezwał za to klecha sączy strachy do ucha baranowi non stop, baran boi się klechy. Umysł ameby boi się wszystkiego co nieznane a baran prawie nic nie zna, stąp podatność na mity i podszepty. Obecna na forum i tu się modląca szalona baba to efekt mielenia słabych mózgów przez kościół
nie kościół wmawia a ludzie nim zarządzający
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2023, o 21:22

Przestań już Pietia. pi.erqolić sam do siebie, bo nikogo to nie interesuje. Idź już spać, bo ci z czachy dymi. Aha, zmień wreszcie te śmierdzące gacie i skarpety, bo nie da sie koło ciebie stanąć.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2023, o 22:33

nie kościół wmawia a ludzie nim zarządzający


kim jest kościół w/g ciebie ?
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2023, o 05:52

Tranzystorowi na poprawę humoru: 😂

"Na kogo głosował Maksymilian F.? (ten, co ciężko ranił dwóch policjantów)
Okazuje się, że wybrańcami Maksymiliana F. okazali się politycy... Koalicji Obywatelskiej. W wyborach do Senatu F. postawił krzyżyk przy nazwisku Bogdana Zdrojewskiego, z kolei do Sejmu zagłosował na Michała Jarosa. W kolejnych wyborach Maksymilian F. będzie mógł głosować już tylko w odosobnieniu - niewykluczone, że do końca życia. Być może znajdzie się wśród osób o podobnych poglądach, bo nie jest tajemnicą, że KO ma wysokie poparcie w Zakładach Karnych".

niezalezna.pl
Na górę

Postautor: lubtom » 4 gru 2023, o 09:48

A Ty to byłeś z nim na wyborach i kartkę trzymałeś?! A może wróżbitą jesteś?? To napisz co dalej będzie z pisem?
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2023, o 13:19

A Ty to byłeś z nim na wyborach i kartkę trzymałeś?! A może wróżbitą jesteś?? To napisz co dalej będzie z pisem?
wyborcy pis, jak i jarosław będą wniebowzięci i zasiądą po prawicy pana sądząc peowców i wszystkich tych 2 sortu. Świetlana przyszłość ich czeka ale muszą się więcej modlić i podnieść datki na oj. dyra i kościół
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2023, o 19:05

jak ktoś ma taką wolę to g-.no ci do tego, że daje datki
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2023, o 20:39

Prawo i Sprawiedliwość to jedyna patriotyczna partia, która dba o interesy Narodowe, wzmacnia Wojsko Polskie, dozbraja, zwiększa liczebność Armii, dba o rozwój ekonomiczny.

"Póki Polska żyje w Nas,
Póty nie zginiem"
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2023, o 20:58

jak ktoś ma taką wolę to g-.no ci do tego, że daje datki
no przecież ja pochwalam datki, im więcej dasz tym bliżej pana swego zasiądziesz, zadba o to modlitwą oj. dyro i ksiądz. I należy w to głęboko WIERZYĆ
Na górę

Postautor: Tommal » 4 gru 2023, o 21:05

Prawo i Sprawiedliwość to jedyna patriotyczna partia, która dba o interesy Narodowe, wzmacnia Wojsko Polskie, dozbraja, zwiększa liczebność Armii, dba o rozwój ekonomiczny.

"Póki Polska żyje w Nas,
Póty nie zginiem"
Coś Ci się chyba pomyliło. Widać jak zadbaliscie o rolnictwo i transport. Widać jak zadbaliscie o budżetówkę. Dlatego teraz wyjecie 😁
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2023, o 21:31

..a ja już 30 lat dojeżdżam do pracy, pogodziłem się że nie ma PEKAESU wiem wiem że to trudna i droga rzecz...ale zaświtało marzenie, ze w taki mroźny dzień wsiądę w Bełżcu do intercity śmignę do CPK i w samolot polecę prosto do ciepłego Duubaju...ale chyba też nic z tego nie bedzie.... to choć niech bedzie ten PEKAES, po robocie pójdę na browara..i też bedzie fajnie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2023, o 21:45

Coś Ci się chyba pomyliło. Widać jak zadbaliscie o rolnictwo i transport. Widać jak zadbaliscie o budżetówkę. Dlatego teraz wyjecie 😁
Nie jestem politykiem, a jedynie wyborcą PiSu. Ideałów nie ma, wiem ze zlekceważone zostało rolnictwo i transport. Niestety, lepszej partii nie widzę w polskim Parlamencie
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2023, o 17:50

Nie jestem politykiem, a jedynie wyborcą PiSu. Ideałów nie ma, wiem ze zlekceważone zostało rolnictwo i transport. Niestety, lepszej partii nie widzę w polskim Parlamencie
Ja też nie widzę lepszej niż PiS partii w polskim parlamencie. Lepszej w złodziejstwie, łapówkarstwie, łgarstwach, oszukiwaniu wyborców, robieniu ludziom wody z mózgu itede itepe. W tym akurat partia /jeszcze/ rządząca jest nie do przebicia.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2023, o 18:17

wolał bym zostać wyborcą konfederacji
https://www.youtube.com/watch?v=Jm4DYVLmp5M
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2023, o 18:21

Ja też nie widzę lepszej niż PiS partii w polskim parlamencie. Lepszej w złodziejstwie, łapówkarstwie, łgarstwach, oszukiwaniu wyborców, robieniu ludziom wody z mózgu itede itepe. W tym akurat partia /jeszcze/ rządząca jest nie do przebicia.
podaj przykład do tego co napisałeś
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”