Obwodnica jest a tirów jeszcze więcej przez miasto przejeżdża ???!!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 wrz 2023, o 11:03

Obwodnica powstała z myślą o zlikwidowaniu trasy tirów przez centrum.
Tylko zamiast zmniejszyć ruch ciężarowców to ruch się zwiększył !!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2023, o 12:23

Obwodnica powstała z myślą o zlikwidowaniu trasy tirów przez centrum.
Tylko zamiast zmniejszyć ruch ciężarowców to ruch się zwiększył !!!!!!
Bo masz w mieście składy celne i punkty załadunku, dla tego typu samochodów.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2023, o 15:51

Jak składy w mieście, to co się w sprawie tirów, w mieście zmieniło?
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2023, o 16:10

Jak składy w mieście, to co się w sprawie tirów, w mieście zmieniło?
Stań przy obwodnicy i policz ile aut ciężarowych omija obwodnicą miasto.
Na górę

Postautor: oj tam » 29 wrz 2023, o 17:42

Kiedy tomaszowianie będą mogli ponownie wyjechać godnie w kierunku Zamościa ?

Obwodnica sprawiła, że wyjeżdżamy znacznie gorzej niż przed jej budową !
Czy ktoś ma zamiar uczynić jakiś krok w celu naprawy tej sytuacji ?!

obawiam się,że tak już zostanie
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2023, o 19:38

Kolej będzie.Szybka,
A co do obwodnicy.Ti ile tych tirów jest na obwodnicy a ile na mieście?
Musi być jakiś raport.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2023, o 20:13

Najlepiej postawić niskie mosty na wjazdach do miasta, bo zamiast zjechać na obwodnice prują przez centrum.
Już nie raz były wypadki, ile dzieciaków musi zginąć żeby ktoś zauważył problem ?????????????????????????????????????????????
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2023, o 21:53

Najlepiej postawić niskie mosty na wjazdach do miasta, bo zamiast zjechać na obwodnice prują przez centrum.
Już nie raz były wypadki, ile dzieciaków musi zginąć żeby ktoś zauważył problem ?????????????????????????????????????????????
Ty taki głupi od urodzenia czy szkoliłeś się w tym kierunku dodatkowo? Tir zjeżdża z obwodnicy aby jechać przez miasto.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Próbowałeś się forumowy leczyć?
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 10:19

Jo się podpinam pod temat.
Raz wracałem z imprezy gdzieś godz 1 lub 2, chce przejść na drugą mańke ulicy a tu wężykiem trzy tiry jeden za drugim, no i sory ale 60 to to raczej nie było, raczej 90 najbidniej.
Już olać że środkiem i w dodatku trąbią jak tylko noge na przejście się pierwszą postawi.
Pamiętajcie że wasze pociech tez po nocach wracają więc nie wiem na co czekacie, chyba jak zwykle aż zginie dziecko urzędasa to wtedy będzie dopiero szum, a można zareagowac wcześniej !!!
I gdzie do chu.. są w ogóle patrole ??????????????????????????
Dalej na przejściu spisują babcie co nie zdążyła przejść ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 11:44

Jo się podpinam pod temat.
Raz wracałem z imprezy gdzieś godz 1 lub 2, chce przejść na drugą mańke ulicy a tu wężykiem trzy tiry jeden za drugim, no i sory ale 60 to to raczej nie było, raczej 90 najbidniej.
Już olać że środkiem i w dodatku trąbią jak tylko noge na przejście się pierwszą postawi.
Pamiętajcie że wasze pociech tez po nocach wracają więc nie wiem na co czekacie, chyba jak zwykle aż zginie dziecko urzędasa to wtedy będzie dopiero szum, a można zareagowac wcześniej !!!
I gdzie do chu.. są w ogóle patrole ??????????????????????????
Dalej na przejściu spisują babcie co nie zdążyła przejść ?
Ty teraz forumowy wagę w oczach masz.🤣😂🤣 Tiry w mieście były, są i będą. Bo są składy celne i punkty załadunku i rozładunku tego typu gabarytów.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 12:35

Jo się podpinam pod temat.
Raz wracałem z imprezy gdzieś godz 1 lub 2, chce przejść na drugą mańke ulicy a tu wężykiem trzy tiry jeden za drugim, no i sory ale 60 to to raczej nie było, raczej 90 najbidniej.
Już olać że środkiem i w dodatku trąbią jak tylko noge na przejście się pierwszą postawi.
Pamiętajcie że wasze pociech tez po nocach wracają więc nie wiem na co czekacie, chyba jak zwykle aż zginie dziecko urzędasa to wtedy będzie dopiero szum, a można zareagowac wcześniej !!!
I gdzie do chu.. są w ogóle patrole ??????????????????????????
Dalej na przejściu spisują babcie co nie zdążyła przejść ?
A jak chcesz zareagować, napisz co proponujesz. Bo takie jęczenie dla jęczenia, nic nie wnosi.
Z ciekawych informacji dnia dzisiejszego:
"Do wojewody lubelskiego trafiły wnioski o wydanie decyzji zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla budowy dwóch odcinków drogi S17 Zamość Południe – Tomaszów Lubelski Północ i Tomaszów Lubelski Południe – Hrebenne. Po wydaniu decyzji będą mogły rozpocząć się prace w terenie."
Na górę

Postautor: FUJ » 3 paź 2023, o 18:05

W tej chwili nie ma już żadnego znaczenia czy się jęczy, czy stawia się konstruktywne wnioski - obwodnica jaka jest każdy widzi. Służy tylko ukrainie, a tomaszowianie mają jeden, słownie JEDEN wjazd / wyjazd z grajdołka :)
Dla dysydentów, ynzynierow, i innej maści proponuję wycieczkę do Narola - tam mają CZTERY WJAZDO WYJAZDY :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 18:44

W tej chwili nie ma już żadnego znaczenia czy się jęczy, czy stawia się konstruktywne wnioski - obwodnica jaka jest każdy widzi. Służy tylko ukrainie, a tomaszowianie mają jeden, słownie JEDEN wjazd / wyjazd z grajdołka :)
Dla dysydentów, ynzynierow, i innej maści proponuję wycieczkę do Narola - tam mają CZTERY WJAZDO WYJAZDY :)
A ty byłeś na obwodnicy? Masz trzy wjazdy i trzy zjazdy, nie siej fermentu :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 19:38

A jak chcesz zareagować, napisz co proponujesz. Bo takie jęczenie dla jęczenia, nic nie wnosi.
Z ciekawych informacji dnia dzisiejszego:
"Do wojewody lubelskiego trafiły wnioski o wydanie decyzji zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla budowy dwóch odcinków drogi S17 Zamość Południe – Tomaszów Lubelski Północ i Tomaszów Lubelski Południe – Hrebenne. Po wydaniu decyzji będą mogły rozpocząć się prace w terenie."
Co po kolejnych rozjazdach skoro tiry nie znikną z ulic miasta, to bez sensu.
A wybudujta se 100
Może jak kiedyś będzie przejeżdżał tir z cysterną i zdmuchnie w centrum kawałek kawałek bloku z kościołem to zauważycie problem.
Rozwiązanie proste. Zakaz wjazdu tirów do miasta. Celny jest na łaszczowieckiec z tamtąd daleko do obwodnicy nie ma, a nie łąduje się do miasta.
Patrole kary i sprawa załątwiona.
po temacie
no tyle że nikomu się nie chce bo czekamy aż coś pier...lnie
to czekajcie dalej, tylko potem nie jeczeć w mediach "ja już dawno mówiłem że trzeba coś z tym zrobić"
bo wtedy wszyscy mądrzy
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 20:54

Co po kolejnych rozjazdach skoro tiry nie znikną z ulic miasta, to bez sensu.
A wybudujta se 100
Może jak kiedyś będzie przejeżdżał tir z cysterną i zdmuchnie w centrum kawałek kawałek bloku z kościołem to zauważycie problem.
Rozwiązanie proste. Zakaz wjazdu tirów do miasta. Celny jest na łaszczowieckiec z tamtąd daleko do obwodnicy nie ma, a nie łąduje się do miasta.
Patrole kary i sprawa załątwiona.
po temacie
no tyle że nikomu się nie chce bo czekamy aż coś pier...lnie
to czekajcie dalej, tylko potem nie jeczeć w mediach "ja już dawno mówiłem że trzeba coś z tym zrobić"
bo wtedy wszyscy mądrzy

Widać, że ty tylko hulajnogą jeździsz, lub pieszo chodzisz.🤣😂🤣
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”