Dlaczego w Tomaszowie nie ma pracy dla ludzi z orzeczeniem ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 13:11

Za każda osobę jest zwrot 1300 zł z pefronu a ogłoszenia tylko do miotły mimo że mają wykształcenie.
No fakt większość woli zbijać bąki w domu ale są rodziny które z samych zasiłków nie dają rady przeżyć.
A jak już jest oferta pracy to na fizycznego z orzeczeniem, no ręce opadają.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 15:13

To jeszcze nic, na stronie naszego cudownego up byla oferta dla o. z orz. jako sprzataczka na 1/8 etatu, ciekawe ktory z urzednikow up ma taka pensje, plus do tego odpowiednie diswiadczenie zawodowe, i teraz wisienka na torcie, na okres jednego miesiaca.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2023, o 02:59

Zima zatrudniaja na pol etatu do odsniezania, tak jak to robi biedra np.
Najdziwniejsze jest ze tez jest wymagane odpowiednie doswiadczenie zawodowe. Kto wie, moze niedlugo z tytulem magistra beda szukac, oczywiscie mgr odsniezania bo inny to nie ma kfalifikacji.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2023, o 09:35

A czy w Tomaszowie jest jakakolwiek normalna praca dla ludzi , nie tylko z orzeczeniem.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2023, o 09:45

Zima zatrudniaja na pol etatu do odsniezania, tak jak to robi biedra np.
Najdziwniejsze jest ze tez jest wymagane odpowiednie doswiadczenie zawodowe. Kto wie, moze niedlugo z tytulem magistra beda szukac, oczywiscie mgr odsniezania bo inny to nie ma kfalifikacji.
Dzwoniła do mnie w tej sprawie jakaś dziewczynka właśnie z up, oczywiście nawet się nie przedstawiła, potem się okazało że to stażystka, w każdym razie mówi mi że jest taka praca, ja odpowiadam że ale ja jestem na wózku, odp "dziewczynki" z up : aha, to nie.
I się rozłączyła.
Bez przepraszam bez do widzenia, nic zero.
Nie wiem skąd up zatrudnia te stażystki, płyną rynsztokiem i je wyławiają ?
Na górę

Postautor: lubtom » 5 paź 2023, o 12:39

To są ludzie z nadania partyjnego. Ale to nie ich wina, że tak się zachowują. Problem leży po stronie szkolenia do danego stanowiska. Widocznie pracownicy UP są tacy jacy są.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2023, o 12:50

W urzędzie miasta podobny problem. Nie wiem czy ogłady można się nauczyć, ale próbować warto.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2023, o 19:27

Niedługo kto inny przejmie pałeczke i niepotrzebne urzędy i stanowiska zostaną skasowane, przynajmniej się dowiedzą jak to jest szukać :).
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”