Mamy Posła z Tomaszowa .GRATULACJE!!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: NEO » 20 paź 2023, o 20:51

wzystko co tutaj napisałeś to prymitywna propaganda TVNu,nie ma ogromnego długu,dług jest mniejszy niż za Tuska,ale ludzie dostali pieniadze i sie sporo zbudowało,jesli miałbyś ochotę dowiedzies sie prawdy to moge ci tutaj podac troche faktów z naszej gospodarki,pierwszy z brzegu i to nie podaje PIS: https://forsal.pl/gospodarka/finanse-publiczne/artykuly/8705047,le-figaro-dlug-publiczny-polski-jest-jednym-z-najnizszych-w-ue.html
To pisza Francuzi i Niemcy i co ty na to ?
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/wzrost-polskiej-gospodarki-najwyzszy-w-europie-w-pkb-gonimy-szwajcarie/zs7lr6l
Nie będę cię obrażał ale czuć że nie jesteś wykształcony,to nic.Fundusz covidowy,PFR,drogowy to ponad 300 mld+100mld u Koreańczyków na broń i prośbą o kolejne 50.Wszystko poza budżetem wykreowane przez bankstera Pinokia.Wszystkie instytucje międzynarodowe o tym wiedzą i cisza?Ano cisza bo właśnie u nich zadłuża nas pinokio!!!!!Deficyt w przyszłym roku to ok 165mld zł.Etc,Etc...Więc stul dziób pisowski niedouku bo krasnoludki tego nie spłacą tylko my,nasze dzieci i wnuki huiu złamany.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2023, o 21:21

Nie będę cię obrażał ale czuć że nie jesteś wykształcony,to nic.Fundusz covidowy,PFR,drogowy to ponad 300 mld+100mld u Koreańczyków na broń i prośbą o kolejne 50.Wszystko poza budżetem wykreowane przez bankstera Pinokia.Wszystkie instytucje międzynarodowe o tym wiedzą i cisza?Ano cisza bo właśnie u nich zadłuża nas pinokio!!!!!Deficyt w przyszłym roku to ok 165mld zł.Etc,Etc...Więc stul dziób pisowski niedouku bo krasnoludki tego nie spłacą tylko my,nasze dzieci i wnuki huiu złamany.
[/quote

długi były zawsze ale ja nie zapłaciłem nawet centa
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2023, o 21:34

Nie będę cię obrażał ale czuć że nie jesteś wykształcony,to nic.Fundusz covidowy,PFR,drogowy to ponad 300 mld+100mld u Koreańczyków na broń i prośbą o kolejne 50.Wszystko poza budżetem wykreowane przez bankstera Pinokia.Wszystkie instytucje międzynarodowe o tym wiedzą i cisza?Ano cisza bo właśnie u nich zadłuża nas pinokio!!!!!Deficyt w przyszłym roku to ok 165mld zł.Etc,Etc...Więc stul dziób pisowski niedouku bo krasnoludki tego nie spłacą tylko my,nasze dzieci i wnuki huiu złamany.
Ty też nie jesteś, jak widać, "nachalnie" wykształcony. XD
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2023, o 21:36

Jak Pinokio - komentarze po pseudoexpose Donalda Tuska 12.10.2012

https://www.youtube.com/watch?v=kk6NBv8r314

Pinkio - reaktywacja.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2023, o 22:33

Nie będę cię obrażał ale czuć że nie jesteś wykształcony,to nic.Fundusz covidowy,PFR,drogowy to ponad 300 mld+100mld u Koreańczyków na broń i prośbą o kolejne 50.Wszystko poza budżetem wykreowane przez bankstera Pinokia.Wszystkie instytucje międzynarodowe o tym wiedzą i cisza?Ano cisza bo właśnie u nich zadłuża nas pinokio!!!!!Deficyt w przyszłym roku to ok 165mld zł.Etc,Etc...Więc stul dziób pisowski niedouku bo krasnoludki tego nie spłacą tylko my,nasze dzieci i wnuki huiu złamany.
To mamy zajebistego Premiera,oszukał i wykiwał wszystkie światowe instytucje finansowe,KE,agencje ratingowe,MFW,nawet Putinowi to się nie udało!!!.Gratuluję ci wykształcenia....tylko podaj przynajmniej jedno poważne zródło na swoje domniemania...ja podałem.
A i zapewnie cie ze ani twoje wnuki,ani moje nic nie bedą musiały spłacac,poczytaj troche o kreowaniu pieniadza we wspolczesnym swiecie.
Na górę

Postautor: Morfeusz » 21 paź 2023, o 18:11

To mamy zajebistego Premiera,oszukał i wykiwał wszystkie światowe instytucje finansowe,KE,agencje ratingowe,MFW,nawet Putinowi to się nie udało!!!.Gratuluję ci wykształcenia....tylko podaj przynajmniej jedno poważne zródło na swoje domniemania...ja podałem.
A i zapewnie cie ze ani twoje wnuki,ani moje nic nie bedą musiały spłacac,poczytaj troche o kreowaniu pieniadza we wspolczesnym swiecie.
Misiu,nikt nikogo nie wykiwał,wszystko dogadane a cowboje muszą gdzieś upychać drukowane dolary i twierdzisz że nie będziemy nic spłacać?A mąka,cukier etc 100% w górę to nie spłata?INFLACJA!!!I wpisz frazę zadłużenie poza budżetem,320mld oficjalnie a najgorsze że pinokio ręcznie te pieniądze rozdzielał poza kontrolą i co nic nie zajumał?hahahahahahahahahahahahahahahafrajerze.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”