Co to za impreza na Bialej Gorze dzisiaj jest ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 gru 2023, o 10:00

Przejezdzalismy kolo Bialej Gory i widac wielkie otwarcie z pompa dzisiaj bedzie. Grzane wino, piwko, cos na zab, dzieciaki biegaja z sankami i nawet kilku na nartach zjezdzalo. To teraz prywatne jest czy to jakas lokalna impreza organizowana przez miasto ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2023, o 10:18

wypada brac sprzet i korzystac, zaraz znowu chlapa moze byc
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2023, o 10:24

wypada brac sprzet i korzystac, zaraz znowu chlapa moze byc
Wodke i kielbase miales na mysli ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2023, o 10:43

Wodke i kielbase miales na mysli ?
Na miejscu mozna kupic, o 14:00 bedzie ognisko.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2023, o 11:06

A dojazd odśnieżony?
Rewelacja!
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2023, o 12:53

Władza się bawi a wioski zasypane, nie mogłam dojechać do pracy
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2023, o 13:55

Władza się bawi a wioski zasypane, nie mogłam dojechać do pracy
oczywiście jak jest to prawda, że jest impreza
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2023, o 13:11

Tak władza żadnej imprezy nie odpuści, ale żeby się spotkać w gminie to nie mają czasu zawsze jakaś wymówka
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2023, o 09:48

Ale was ciśnie ta impreza.Zazdrośnicy.
KIEDY ZOSTANIE OTWARTY STOK ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2023, o 10:38

https://www.dziennikwschodni.pl/tomaszow-lubelski/lubelskie-jest-nowy-stok-narciarski-wkrotce-otwarcie,n,1000334522.html
Zgodnie z artykułem w któryś z weekendów, więc pewnie jak przyjdzie odwilż, choć wczoraj montowali do liny orczyki.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2023, o 10:42

Są gdzieś zdjęcia Sklepowej , z nartami na stoku w rozkroku ? Ona tak się lubi fotografować , zwłaszcza przy inwestycjach budżetowych z dopiskiem " Ja tom zrobiłam Sama " ! :)
Na górę

Postautor: Morfeusz » 5 gru 2023, o 11:02

Sukces Białej Góry można tylko porównać z sukcesem strefy ekonomicznej w Koloni Łaszczówka!I tu i tu była kasa do przepalenia z magicznym słowem dotacja.Stok niecałe 300 m z nachyłem dla zaawansowanych i skocznią narciarską na dole i strefa wybudowana bez żadnych pomysłów jak ściągnąć inwestorów na zasadzie jakoś to będzie.Tak jest w całej PL tam gdzie kasę dzielą urzędasy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2023, o 22:39

Są gdzieś zdjęcia Sklepowej , z nartami na stoku w rozkroku ? Ona tak się lubi fotografować , zwłaszcza przy inwestycjach budżetowych z dopiskiem " Ja tom zrobiłam Sama " ! :)
Lubi, lubi
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2023, o 23:30

Szału nie ma 😂🤣😂🤣 ceny kosmos jak na taką górkę
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2023, o 12:42

Szału nie ma 😂🤣😂🤣 ceny kosmos jak na taką górkę
Bredzisz.
Pojedyncze wjazdy - po 5 zł. Dla porównania w Jacni 10 wjazdów -70 zł, Chrzanów 10 wjazdów orczykiem 70 zł
Karnet 1,2, 3 godziny - odpowiednio 20, 35, 50 zł, w Jacni karnet 3 godz. - 90 zł. Chrzanów karnet krzesełkiem 4 godz. 105 zł

więcej o Białej Górze :https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/39495,stok-na-bialej-gorze-kolo-tomaszowa-lubelskiego-wreszcie-otwarty-to-nowa-atrakcja-w-lubelskiem



Biała Góra: przewyższenie prawie 70 m, Jacnia przewyższenie pięćdziesiąt parę m. Jacnia przy Białej górze to ośla łączka.

Mankament- brak strony internetowej, brak kamerki czyli bieżącej informacji
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”