gdzie kupie w Tomaszowie dobre pączki na tłusty czwartek ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 lut 2024, o 12:12

A nie możesz adwokata Kunia Romka zawinąć w ciasto , obsmażyć ? Jest na miejscu , świeży , jeszcze skacze i byłby to pierwszy Paczek w kształcie Fallusa z gufnianym nadzieniem ! Ale nie pierwszy w Sejmie !
Na górę

Postautor: hlkhghgf » 8 lut 2024, o 12:54

A nie możesz adwokata Kunia Romka zawinąć w ciasto , obsmażyć ? Jest na miejscu , świeży , jeszcze skacze i byłby to pierwszy Paczek w kształcie Fallusa z gufnianym nadzieniem ! Ale nie pierwszy w Sejmie !
Ciszej prosze.. bo zaraz zemdleje...
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2024, o 12:57

Pączki z biedry są portugalskie. Portugalski Jeronimo Martins jest jej właścicielem
Dzięki 8 lat rządów PIS, 90% Polaków stać właśnie na takie.
A nasze polskie pączusie no zdurnieli cukiernicy. "W 2022 r. za pączka od Gessler trzeba było zapłacić 15 zł, a w 2023 r. — 18 zł. Jak podaje "Fakt", w 2024 r. cena w cukierni Magdy i Lary Gessler o nazwie "Słodki-Słony" wzrosła aż o 4 zł."
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2024, o 13:02

Cześć, jestem z PISu, gdzie w Tomaszowie kupię pączki nie z różą, a z adwokatem. Chcę wysłać mały prezencik dla Wąsika i Kamińskiego.
Za wcześnie. Nie bądź taki wyrywny. Kamińskiemu i Wąsikowi adwokat będzie potrzebny, jak za pegasusa zarzuty dostaną. A tych też nie można postawić za wcześnie, bo wyrok będzie za wcześnie. A jak wyrok będzie za wcześnie, to Duda zdąży ich znów ułaskawić.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2024, o 13:03

Dzięki 8 lat rządów PIS, 90% Polaków stać właśnie na takie.
A nasze polskie pączusie no zdurnieli cukiernicy. "W 2022 r. za pączka od Gessler trzeba było zapłacić 15 zł, a w 2023 r. — 18 zł. Jak podaje "Fakt", w 2024 r. cena w cukierni Magdy i Lary Gessler o nazwie "Słodki-Słony" wzrosła aż o 4 zł."
Ty taki głupi od urodzenia czy szkoliłeś się w tym kierunku dodatkowo?
Na górę

Postautor: dfsf » 8 lut 2024, o 18:29

Cześć, jestem z PISu, gdzie w Tomaszowie kupię pączki nie z różą, a z adwokatem. Chcę wysłać mały prezencik dla Wąsika i Kamińskiego.
hahahaha! Pyszne! Sama słodycz i to bez zagryzania pączkiem! :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”