wybory do rady miasta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 mar 2024, o 11:48

no cos ty na tej starej krypie pipie co śledźie odławiają no to śmierdząca sprawa
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2024, o 19:10

A niech to szara gęś kopnie i znów nie ma radnych do wyborów
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2024, o 20:40

UKiedy ten striptiz pojawił się w Internecie, ludzie zaczęli rozsyłać sobie nagranie i wielu mężczyzn mówiło, że by na nią zagłosowało, bo jest odważna. Na pewno urozmaiciłaby zazwyczaj nudne posiedzenia rady. Ona mogłaby wnieść nową jakość na te posiedzenia – skomentował 40-letni mężczyzna.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2024, o 21:30

Każdy kandydat inny niż pisowski będzie lepszy niż kandydat pisowski
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2024, o 21:34

Każdy kandydat inny niż pisowski będzie lepszy niż kandydat pisowski
Masz rację, a najlepszy będzie kandydat z KONFEDERACJI!!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2024, o 12:19

Tomaszów Lubelski większa wieś mniejsza mieścina ośrodek dla pogranicznych uchodźców sodomia&gomoria
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2024, o 12:42

a najlepszy będzie kandydat z KONFEDERACJI!!!
Jak głosować, to nazwisko proszę. Znajdziemy życiorys, jego cv, dokonania, FB, działalność społeczną.
Obadamy co z tego wyjdzie. Byle też nie jeżdził do Moskwy na zarobek jak inni z KonideruSSji.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2024, o 17:55

A niech to szara gęś kopnie i znów nie ma radnych do wyborów
sa,sa biegali za podpisami po ulicy a juz byli przez kadencje we,,wladzach'', ludzie dopiero dowiedzieli sie ,ze byl radnym w danym okregu ,jaki z tego wniosek : ze tyle poczynan dokonal ale chyba tylko we wlasnym domu--wstyd!!!!,ale przeciez liczy sie KASA
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2024, o 20:54

Jak głosować, to nazwisko proszę. Znajdziemy życiorys, jego cv, dokonania, FB, działalność społeczną.
Obadamy co z tego wyjdzie. Byle też nie jeżdził do Moskwy na zarobek jak inni z KonideruSSji.
ty przygłupie to do jakieś roboty bys się wziął. stary byk a nie przepracował w swoim życiu nawet jednego dnia
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 17:16

O to właśnie chodzi,że niektórzy nic nie robili,nigdy nie zabrali głosu w słusznej sprawie, brali tylko diety, głosowali jak im kazano, samodzielne myślenie ich bolało a jak coś napisali na facebooku to trudno było się domyślać jaki to wyraz / błąd na błędzie/.Takie osoby nadal pchają się na radnych,nie mają wstydu, łażą po domach jak jehowi i liczą na głosy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2024, o 11:19

Atak Wąsika i Kamińskiego na Sejm (parodia grunwaldyzowana)

Wyrokiem sądu sprawiedliwym 20 grudnia Anno Domini 2023 szubrawcy okrutni Maćko von Wąsik i Mariusz z Kamieńca za swe czyny niegodne za łotrów zostali uznani, pojmani i w lochu na dwa roki osadzeni. Tam zaklinając się jakoby o swojej niewinności, sami głodem poczęli się morzyć. Skomlawszy tak kłamliwie, po dwóch niedzielach z niewoli dudową łaską oswobodzeni zostali.

Nie ukorzywszy się jednak przed majestatem Rzeczypospolitej, win swych nie uznali. Przegnani przez wielkiego marszałka koronnego Szymona z Hołownic, rokosz wszczęli. Przeto zwołali oni brać całą zakonu pisowskiego i jego mocą na sejm uderzyli i żądając tam osadzenia jeno burdy wszczęli. Naprzeciw nim straże marszałkowskie wysłano, by niepokoje te zdusić.

Tak oto zaczęła się bitwa przeciw tym psom kłamliwym

https://www.youtube.com/watch?v=-fZCSXAUTYI
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2024, o 09:27

https://www.youtube.com/watch?v=nm6DO_7px1I
Na górę

Postautor: Oli » 26 mar 2024, o 18:02

Proponuję aby każdy dotychczasowy radny i radna , jeśli chcą kandydować ponownie, przedstawili listę swoich osiągnięć. Co konkretnego zrobiłem/ zrobiłam dla swojego okręgu. Nie my zrobiliśmy, tylko ja , ile razy zabrałem głos na sesji, o co pytałem co z tego wynikło, z jakimi prośbami zwracali się do mnie ludzie i co udało się z tego zrobić. Większość tylko siedziała i podnosiła rękę i nic więcej. No jeszcze kasę brali za odwiedzenie. Nie głosujmy na taką bierność choćby nie wiem jak miła była, bo to nie o to chodzi. Miasto umiera, młodzi uciekają, nepotyzm w urzędach i nie tylko sięga góry lodowej....
Mądry się nie przebije, pisowiec tak. Obserwuję pewnego pana radnego, najpierw PiS, teraz widzę samorządowiec, uwaga na takich, z listy do miast. Proszony kiedyś o zapytanie, przedstawienie problemu na sesji, powiedział że on nic nie może. Siedzi jak mysz pod miotłą, pracę dostał. Skoro nic nie może to po groma startuje pod przykrywką samorządowców. Obłuda, uwaga na takich.... CZAS NA ZMiANĘ.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2024, o 18:45

Tak duża ilość bilbordów i plakatów z PiS wygląda już niesmacznie. Czy Wam nie szkoda kasy na to oblepianie wszystkiego i wszędzie. Żeby Wam nie było głupio ,jak wygra ten skromny kandydat.
Na górę

Postautor: Olek iii » 26 mar 2024, o 19:58

Co się dzieje w Tpmaszowie Lub z lewicą ? dlaczego nie idą do wyborów?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”