pytania na czasie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 kwie 2024, o 19:50

Uspokój się Piotrek. Startowanie do wszystkich z francusiem czy jeremiahem świadczy, że co najmniej nie jesteś zrównoważony emocjonalnie.
Potem masz pretensje, że nikt ciebie powaznie nie traktuje
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2024, o 20:42

Czubie jeremiahu!!!!! jytjj !!! Francusiu!!!! Zmiany nicków nic ci nie dadzą!!!!

Ty znowu bełkoczesz!!!!
TY dalej bredzisz jak Azja Tuhaj-bejowicz nawleczony na pal przez wachmistrza Luśnię.!!! A bredzisz, bo dalej ćpasz, a prochy wódą zapijasz!!! To widać i słychać i czuć na odległość!!!! Ten twój smród idzie za tobą nawet kablem internetowym!!!!!

Przestań ćpać i chlać. Odmul się. Detoks jakiś se zaserwuj. Może wtedy napiszesz coś sensownego i PO POLSKU.
Masz rację forumowy, nie można tak ćpać i chlać. Bo się będzie takim wrakiem jakm jesteś ty.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2024, o 20:45

Ten tomaszowski błazen zaczepiający ludzi na ulicach którego pewna radna nazwała starym bykiem doprowadził to forum do upadku. Uroił sobie , że tylko jedna osoba którą nazywa tutaj francowatym lub jeremiahem ma go za debila którym przecież jest
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2024, o 21:47

Masz rację forumowy, nie można tak ćpać i chlać. Bo się będzie takim wrakiem jakm jesteś ty.
Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2024, o 23:12

Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
A kto by ciebie forumowy, chciałby małpować w ćpaniu i chlaniu. Nikt tobie w tym nie dorówna. Jesteś jedyny w swoim rodzaju, wrak człowieka.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2024, o 23:13

Jesteś Piotrus debilem i wie to pół Tomaszowa. Ale po jakiego chja codziennie to na forum udowadniasz to nie wiem
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 08:48

A kto by ciebie forumowy, chciałby małpować w ćpaniu i chlaniu. Nikt tobie w tym nie dorówna. Jesteś jedyny w swoim rodzaju, wrak człowieka.
Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 10:54

Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.

A kto by ciebie forumowy, chciałby małpować w ćpaniu i chlaniu. Nikt tobie w tym nie dorówna. Jesteś jedyny w swoim rodzaju, wrak człowieka.
Na górę

Postautor: btg » 5 kwie 2024, o 12:23

Moze ktos wie dlaczgo koalicja 13 grudnia cofnela finansowanie lekow ludziom i tak biednym? Pamietamy jak zescie zapoprzednij kadencji zmniejszyli zasilki pogrzebowe, co mozna w sieci znalezc, Czerwono zielono teczowa holota zlodziei i szumowin
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 14:50

Moze ktos wie dlaczgo koalicja 13 grudnia cofnela finansowanie lekow ludziom i tak biednym? Pamietamy jak zescie zapoprzednij kadencji zmniejszyli zasilki pogrzebowe, co mozna w sieci znalezc, Czerwono zielono teczowa holota zlodziei i szumowin
Czubie jeremiahu!!!!! jytjj !!! Francusiu!!!! Zmiany nicków nic ci nie dadzą!!!!

Ty znowu bełkoczesz!!!!
TY dalej bredzisz jak Azja Tuhaj-bejowicz nawleczony na pal przez wachmistrza Luśnię.!!! A bredzisz, bo dalej ćpasz, a prochy wódą zapijasz!!! To widać i słychać i czuć na odległość!!!! Ten twój smród idzie za tobą nawet kablem internetowym!!!!!

Przestań ćpać i chlać. Odmul się. Detoks jakiś se zaserwuj. Może wtedy napiszesz coś sensownego i PO POLSKU.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 15:00

Czubie jeremiahu!!!!! jytjj !!! Francusiu!!!! Zmiany nicków nic ci nie dadzą!!!!

Ty znowu bełkoczesz!!!!
TY dalej bredzisz jak Azja Tuhaj-bejowicz nawleczony na pal przez wachmistrza Luśnię.!!! A bredzisz, bo dalej ćpasz, a prochy wódą zapijasz!!! To widać i słychać i czuć na odległość!!!! Ten twój smród idzie za tobą nawet kablem internetowym!!!!!

Przestań ćpać i chlać. Odmul się. Detoks jakiś se zaserwuj. Może wtedy napiszesz coś sensownego i PO POLSKU.

Masz rację forumowy, nie można tak ćpać i chlać. Bo się będzie takim wrakiem jakm jesteś ty.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 15:30

Czubie jeremiahu!!!!! jytjj !!! Francusiu!!!! Zmiany nicków nic ci nie dadzą!!!!

Ty znowu bełkoczesz!!!!
TY dalej bredzisz jak Azja Tuhaj-bejowicz nawleczony na pal przez wachmistrza Luśnię.!!! A bredzisz, bo dalej ćpasz, a prochy wódą zapijasz!!! To widać i słychać i czuć na odległość!!!! Ten twój smród idzie za tobą nawet kablem internetowym!!!!!

Przestań ćpać i chlać. Odmul się. Detoks jakiś se zaserwuj. Może wtedy napiszesz coś sensownego i PO POLSKU.
Dobrze sobie samemu Smeagol radzisz. 😁 Daj sobie przede wszystkim spokój z tym palem w d...., bo to ani higieniczne, ani zdrowe. 😁
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 19:45

Moze ktos wie dlaczgo koalicja 13 grudnia cofnela finansowanie lekow ludziom i tak biednym? Pamietamy jak zescie zapoprzednij kadencji zmniejszyli zasilki pogrzebowe, co mozna w sieci znalezc, Czerwono zielono teczowa holota zlodziei i szumowin
Nie dajmy się wpływom obcych państw,
Najważniejsza jest Nasza Ojczyzna Polska🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Nie może Nas to nie obchodzić, i nie może boleć, chęć dyktatury z Komisji w Brukseli w postaci Zielonego Łasu.Trzeba iść do wyborów i głosować na Polaków, dla których Polska 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱 jest najważniejsza
Na górę

Postautor: hwthrtw » 6 kwie 2024, o 14:23

tylu madrych ludzi , moze ktorys z wyborcow wie czemu rzad kolalicji 13 grudnia zabral refundacje na leki o 2 miesiecy okolo., rozumiecie pytanie? Jak kiedys rzad po wczesniej zmniejszyl zasilek pogrebowy to uzaadniali zeby zniechceic do umierania, promocja zycia. maja tendencje do okradania slabych i biednych , no limuzyn nakupili teraz ze hoho,
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2024, o 15:05

tylu madrych ludzi , moze ktorys z wyborcow wie czemu rzad kolalicji 13 grudnia zabral refundacje na leki o 2 miesiecy okolo., rozumiecie pytanie? Jak kiedys rzad po wczesniej zmniejszyl zasilek pogrebowy to uzaadniali zeby zniechceic do umierania, promocja zycia. maja tendencje do okradania slabych i biednych , no limuzyn nakupili teraz ze hoho,
Misiu-pysiu ci się wszystko prdli w tym czajniku. Nie zabrał, a zwiększył refundację. A ponadto nie słyszałem o takiej koalicji? Pewnie informacje zaczerpnąłeś z tych mediów, które sprzyjają Putinowi. Podobno wywalił 500 milionów dolców na trolli po sieciach i na takie podwórkowe media.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”