Gratulacje !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 kwie 2024, o 20:40

Jak widać wyżej, tyle z logicznego myślenia pozostało forumowemu w zachlanym i zaćpanym umyśle.
To chory, zawistny człowiek, zazdrosny że ktoś w Kościele ma autorytet I szacunek. W każdym temacie wyzywa od czubów Jeremiaha. Jest tak zazdrosny o Kapłanów Chrystusa, że głoszą Ewangelię
Czy ktoś jemu zabrania szanować Boga, Kościół I modlić się? Czy to przerasta odwagę tego człowieka......A skupią się na pisaniu pogardliwie o katolikach, za dużo u niego czytania wybiórczej Gazety i manipulacji
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2024, o 20:56

>że ktoś w Kościele ma autorytet I szacunek.
No może tylko siostra Aniela, reszta to karierowicze.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2024, o 21:03

W świetle twojej logiki, przygłupy zagłosowały na tzw. "samorządowców". 😁
wyrażnie napisane czubie jeremiahu że przygłupy kościelne głosowały na samorzadowców ,,myśląc'' że głosują na partię kościelno- sowiecką PiS, nie miały baranie łby wytycznych z ambony, proboszcze zgrzeszyli. Pozostali głosujący na samorządowców mieli pełną świadomośc co robią, niestety 1 sort to banda głupców, durniów, czubów i idiotów, pis takich uwielbia
[/quote]

Czyli przygłupy, myląc się, wybrały w Tomaszowie samorządowców. Tzn., że samorządowcy zostali wybrani przez pomyłkę, a ich wyborcami są przygłupy. Niezłe. 😂🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2024, o 21:10

Jak widać wyżej, tyle z logicznego myślenia pozostało forumowemu w zachlanym i zaćpanym umyśle.
Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka mendo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
Na górę

Postautor: Qrty79 » 9 kwie 2024, o 21:16

Ty, mądry inaczej. Niech by ci " samorzadowcy" wystartowali pod prawdziwym logo partii, która reprezentują. Wówczas okazało by się jaki był by podział mandatów. Co, wstydzili się swojej przynależności partyjnej.
Odpowiedział ten, gdzie prezes pozwolił na wstrarrowanie w kampanii bez loga... Daj spokój i weź na luz. Wybory już się zakończyły, ani Ty ani Ja tego nie zmienimy... Przed Nami kolejne rządy nowo wybranych, czy to w miesiecie, czy to w powiecie. Trzeba z tym żyć... A jak Ci się nie spodoba, cóż kolejne wybory i masz swój głos...
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2024, o 22:02

wyrażnie napisane czubie jeremiahu że przygłupy kościelne głosowały na samorzadowców ,,myśląc'' że głosują na partię kościelno- sowiecką PiS, nie miały baranie łby wytycznych z ambony, proboszcze zgrzeszyli. Pozostali głosujący na samorządowców mieli pełną świadomośc co robią, niestety 1 sort to banda głupców, durniów, czubów i idiotów, pis takich uwielbia
Czyli przygłupy, myląc się, wybrały w Tomaszowie samorządowców. Tzn., że samorządowcy zostali wybrani przez pomyłkę, a ich wyborcami są przygłupy. Niezłe. 😂🤣😂
Hehe. Nawet więcej niż niezłe. Forumowy ma już całkiem zryty beret.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2024, o 22:36

Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka mendo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
Tak tak forumowy, twój zaćpany i zachlany umysł pozwala ci tylko na takie wpisy jak wyżej zaprezentowałeś. Oj forumowy forumowy.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”