CZY MLODZI Z TOMASZOWA I OKOLIC MUSZA EMIGROWAC?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: precz z komuną » 24 lut 2006, o 00:28

[quote="GOsc"...... czytamy w "Trybunie". .......\[/quote]

HAHAHAHAHA ale sobie wybrales lekture do czytania. jezeli wierzysz w to co pisza w czerwonej gazecie to albo jestes glupkiem albo zapyziałym komuchem

(nie)pozdrawiam czytelników tej gazety.
Na górę

Postautor: Tubylec » 24 lut 2006, o 18:52

No cóż rzucanie inwektyw i pokrewnych wyrazów świadczy jedynie o
" wysokim" poziomie kultury niektórych uczestników forum. Jak brak konkretnych argumentów i wiedzy to najlepiej przyłożyć komuś niewybrednym określeniem . Temu " wszystkowiedzącemu " proponuje zapoznać się z danymi GUS o wielkości bezrobocia w kraju za m-c grudzień 2005 r. i styczeń 2006 r. Jak ta sytuacja ma się do efektów gospodarczych /a nie politycznych / studniówki naszego szanownego Rządu IV RP.Proponuję dyskusję ale na rzeczowe argumenty , a nie na inwektywy. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: email » 24 lut 2006, o 18:57

kOvAl pisze:Jestem na emigracji i nie mam zamiaru wrócić i tworzyć miejsc pracy. To przykre, że liczysz na innych, nie na siebie. Powodzenia.

Koval gdzie jestes? i co dalej z twoja kariera muzyczna, a tak wogole to co sie nie odzywasz?See you
Na górę

Postautor: GOsc » 24 lut 2006, o 20:20

precz z komuną pisze:[quote="GOsc"...... czytamy w "Trybunie". .......\


HAHAHAHAHA ale sobie wybrales lekture do czytania. jezeli wierzysz w to co pisza w czerwonej gazecie to albo jestes glupkiem albo zapyziałym komuchem

(nie )pozdrawiam czytelników tej gazety.[/quote] ...a TY pewnie sobie wygodnie mieszkasz w bloku,ktory "komuna" CI wybudowala,a jesli nie to i tak korzystasz z jej dorobku .Zdradz cwaniaczku do ktorej gazety Ci najblizej!
Na górę

Postautor: kOvAl » 3 mar 2006, o 00:08

To co robisz na tej stronie skoro Ci tam dobrze?

Bo pochodzę z Tomaszowa i się tego nie wstydzę. Ciekawi mnie co dzieje się w moim mieście.

CIEKAWE Z CZEGO BEDZIECIE ZYC PO 60???? DALEJ BEDZIECIE JECHCC NA ZMYWAKU BO TEN ZJEBANY ANGOL NAPEWNO NIE ZAPLACI WAM EMERYTURY. A WIEC POWODZENIA!!!

No widzisz... Ja znam innego 'Angola' niż Ty...

email pisze:Koval gdzie jestes? i co dalej z twoja kariera muzyczna, a tak wogole to co sie nie odzywasz?See you

Jestem w samym środku Anglii, kariera -powoli, ale- się posuwa. Odzywałem się do Cię niegdyś, ale odzewu powrotnego było brak... W czerwcu zawitam na piwo do TL, dam jeszcze znać...
Na górę

Postautor: London » 4 mar 2006, o 02:08

sluchajcie w londynie arobisz 200 funtow na zmywaku a w polsce mgr 800zl i kto ma racje?????????????????????
Na górę

Postautor: BB » 4 mar 2006, o 15:23

A ja jade do USA :lol:
mam tam brata
i napewno bedzie mi tam lepiej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: starsza » 7 mar 2006, o 12:40

wiecie co jest najgorsze za granicą dla polaka :?: oczywiście że drugi polak .Ale co sie dziwić jak i w takim mieście jak nasz Tomaszów sa tacy ludzie czekaja aż sie komus noga podwinie .Co wyprawia dyrektor szpitala i wszyscy zwierzchncy innych zakładów pracy przecież pracownicy w większości są zastraszani a rynek pracy jest tak mały że kto pracuje ten siedzi cicho choć jest to praca niewolnicza pracują od rana do wieczora i nieraz biora do domu jej część i co mają nie zapłacone rachunki posto w garku i ubrania z tak zwanego ciuchlandu ale kierownicy dyrektorzy radni mają kasę i ciagle im jej brak a w większości siedza na d.... i martwią się jak zrobić aby długo tak siedziec a w Tomszowie dalej śmierdzi i tak sie zastanawiam czy to naprawde z oczyszczalni czy terz tym co władza uderzyła do głowy zaczynaja się psuć. Z powazaniem ta co sie odwazyła wyjechac choc z zalem[/list]
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2006, o 12:56

Ale pierdoły przecierz koryto zawsze zostaje tylko świnie sie zmiemiaja .Normalnie jak w rządzie.
Na górę

Postautor: elq » 18 mar 2007, o 04:32

BB pisze:A ja jade do USA :lol:
mam tam brata
i napewno bedzie mi tam lepiej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a gdzie dokladnie?
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 16:29

Ktoś tu napisał nie zamierza tworzyć nowych miejsc pracy. Człowieku ale gdyby ta praca była i do tego pensja przyzwoita to nie wyjechałbyś pewnie? Dalej narzekamy jak tu jest żle itd a jeszcze bardziej pogarszamy obecną sytuację. Cóż, pewnie taka już jest ta nasza mentalność.
Powoływanie się na Trybunę to nie jest raczej dobre posunięcie.
Gratuluje głębokiej wiary w P.O. i wszystkie lewicowe partie, które już miały szansę się wykazać w III RP.
Na górę

Postautor: Prawy » 18 mar 2007, o 16:32

Do tych, co wyjechali - nie wracajcie.
Do tych, co zamierzają wyjechać - wyjeżdzajcie.
Tyle w temacie
Na górę

Postautor: kOvAl » 18 mar 2007, o 16:55

Anonymous pisze:Gratuluje głębokiej wiary w P.O. i wszystkie lewicowe partie, które już miały szansę się wykazać w III RP.

Jak widzimy, obecnie rzadzace partie "prawicowe" (ze skrajnie prawicowa Samoobrona na czele) buduja piekna, silna i bogata IV RP.

W polsce nie ma partii prawicowych.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 18:11

Bo nie ma czegoś takiego jak polska
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2007, o 05:57

Polska jest ale czasem nie ma chleba.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”