Ile zarabiacie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 paź 2007, o 16:54

biznesmen - 50k 8)
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2007, o 21:43

po 15 niby nie mało ale po 10latach to będą grosze
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2007, o 22:59

lekko ponad 4200 (netto)+jakieś tam grosze dokładnie nie wiem ile. musiałbym spojrzeć na RMUA. ale nie w TL tylo w Lublinie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2007, o 10:42

Anonymous pisze:lekko ponad 4200 (netto)+jakieś tam grosze dokładnie nie wiem ile. musiałbym spojrzeć na RMUA. ale nie w TL tylo w Lublinie.


Na jakim stanowisku? Jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie i umiejętności.

P.S. Proszę o wypowiedzi wyłącznie na temat. Nie interesują mnie to czy uważasz, że dana kwota to mało czy dużo.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2007, o 00:42

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:lekko ponad 4200 (netto)+jakieś tam grosze dokładnie nie wiem ile. musiałbym spojrzeć na RMUA. ale nie w TL tylo w Lublinie.


Na jakim stanowisku? Jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie i umiejętności.

P.S. Proszę o wypowiedzi wyłącznie na temat. Nie interesują mnie to czy uważasz, że dana kwota to mało czy dużo.


a co ty książkę piszesz czy pracujesz w izbie skarbowej? wykształcenie i wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.
Na górę

Postautor: Michał z wawy » 10 paź 2007, o 01:52

a kolego który zalozyles temat, jednej rzeczy nie specyzowales. a mianowicie jakos przedstawiciel handlowy dostajesz samochód i ryczałt na benzyne tak?

a co do tematu to ja jako student zarabiam około 3500zl.( praca 6 dni w tyg.) rozworzac pizze swoim samochodem.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2007, o 17:22

oczywiściw michałku w wawie :wink: ps jak egzamin na prawko :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2007, o 23:00

w urzedzie dobrze płaca
Na górę

Postautor: Michał z wawy » 10 paź 2007, o 23:02

Anonymous pisze:oczywiściw michałku w wawie :wink: ps jak egzamin na prawko :lol:



a bardzo dobrze. egzamin praktyczny mam w piatek.

a co do pracy to wiszisz. ja mam wiecej kasy ale swoja fura jezdze a w TL kazda pizzeria ma samochodu słuzbowe. w wawie jak jezdzisz na słuzbowym z pizza to masz 50zl. dniówki czyli koło 1000zl miesiecznie wiec zadna rewelacja a w tomaszowie zarobic 1000zl. to raczej nie trudno.
Na górę

Postautor: śćoG » 12 paź 2007, o 22:01

Młody biznesmen ;d około dyszki.Nie lepiej rozkrecic cos swojego?Pozdrawiam cieżko pracujacych ;p
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”