Bohater - Niepełnosprawny Filmowiec z Tomaszowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 lis 2007, o 00:15

Zacytował całe 2 wypowiedzi tylko po to aby poprawić jedną literówkę :P
Ani chybi to nasz Pan Jan starej daty człek nie obeznany z forumami :wink:
Najwyraźniej brakuje mu już pomysłów na sensowne wypowiedzi.
I gnębi biedaka że nie jest na podium w plebiscycie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2007, o 19:19

w radio był reportaz
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2007, o 00:21

I co??? Mówili coś o Jaśku???
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2007, o 09:08

Anonymous pisze:I co??? Mówili coś o Jaśku???
on sam mówił :lol: a i o nim tez
Na górę

Postautor: bydlaczek » 27 lis 2007, o 01:38

ja tak z ciekawości - tego tematu nie można by odkleić, żeby się pozycjonował zależnie od postów? Jaki jest sens jego zawieszenia jako pierwszy wątek na forum ?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2007, o 17:28

bydlaczek pisze:ja tak z ciekawości - tego tematu nie można by odkleić, żeby się pozycjonował zależnie od postów? Jaki jest sens jego zawieszenia jako pierwszy wątek na forum ?


No kolego :roll: dałeś plamę :wink:
To Ty nie wiesz że Jasio zawsze musi być na pierwszym miejscu :!:
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2007, o 07:43

Ale przez was zazdrośc przemawia... jednemu człowiekowi dano szane - to gadania i nienawiści, ze szok, cały tomaszów wlasnie taki zawistny jest. jak to mówią pies ogrodnika sam nie zje i innemu nie da... a zeby wam wszystkim rece poupierdala...lo
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2007, o 18:08

Anonymous pisze: jednemu człowiekowi dano szane - to gadania i nienawiści, ze szok, cały tomaszów wlasnie taki zawistny jest.


po 1. Nie jednemu tylko dziesięciu osobom :lol:
Ale Jasio się postarał żeby to właśnie o nim było najgłośniej, ale nie przewidział że to się może odwrócić przeciwko niemu.

A po 2. Nie jestem z Tomaszowa :lol: i jestem daleki od zawiści czy zazdrości :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2007, o 00:15

Anonymous pisze:a zeby wam wszystkim rece [***]...lo


Ani chybi to wypowiedź pana Janka, który zazdrości Tomaszowianom rąk :lol: To już był cios poniżej pasa :!:
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2007, o 23:50

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:a zeby wam wszystkim rece [***]...lo


Ani chybi to wypowiedź pana Janka, który zazdrości Tomaszowianom rąk :lol: To już był cios poniżej pasa :!:

ale z Ciebie K...s
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2007, o 21:17

Anonymous pisze:
Anonymous pisze: jednemu człowiekowi dano szane - to gadania i nienawiści, ze szok, cały tomaszów wlasnie taki zawistny jest.


po 1. Nie jednemu tylko dziesięciu osobom :lol:
Ale Jasio się postarał żeby to właśnie o nim było najgłośniej, ale nie przewidział że to się może odwrócić przeciwko niemu.

A po 2. Nie jestem z Tomaszowa :lol: i jestem daleki od zawiści czy zazdrości :lol:


i co z tego, on jeden jest z tomaszowa i uwazam ze godna postawa kazdego obywatela tomaszowa powinna byc taka, ze powinni glosowac na janka
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2007, o 13:00

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
i co z tego, on jeden jest z tomaszowa i uwazam ze godna postawa kazdego obywatela tomaszowa powinna byc taka, ze powinni glosowac na janka


Tak tak oczywiście :lol: Problem w tym że w Tomaszowie z byt wiele ludzi go zna i wiedzą jaki Jasio jest naprawdę. :lol: I raczej głosować na niego nie będą :lol:
Na górę

Postautor: lolo » 11 gru 2007, o 08:23

Wiecie co wchodzę na stronę potrafisz i widzę teledysk w, którym jest nasz 'kochany Jasio"

Zobaczcie sami.

Ciekawe swoją drogą czego Jasio tu tak dawno pisał.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”