Bohater - Niepełnosprawny Filmowiec z Tomaszowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kono » 15 lis 2007, o 06:24

Ja powiem tak wszyscy poniżej głosują tym sposobem bo sprawdzałem:

Emilia Kotarska - przedwczoraj głosował pare godzin
Joanna Pąk - nagle wzrosło o 1000 punktów
Jan Konopielko - ja tam widziałem tylko jak ktos na niego głosował pare godzin
Mateusz Bartnik - głosował całą noc

A czy pan Jan zaczął te głupotę to ja nie wiem.

Ale wiem że tak niepowinno być.
Na górę

Postautor: anonimus » 15 lis 2007, o 06:31

A jaką pewność mamy, że to oni głosuja może ich rodzina tym sposobem robi, albo opłaceni ludzie.

Bo ja wątpie by pani Pąk sama umiała w ciągu 5 minut nabić sobie 500 głosów
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2007, o 08:25

Pan Jan glosował dzisiaj całą noc bo wskoczył znów na 1 miejsce i nadal mu punkty rosną. I jaką mamy pewność że to nie on sam. Jak znam Pana Jana to on nie popuści i to on sam bądź ktoś na jego zlecenie klepie punkty.

A po za tym co Do pani Emili, to sam ją sobie losowo wybrałem i nabiłem jej punkty w ramach testów i żeby udowodnić organizatorom że to głosowanie to paranoja.
Wiec Pani Emilia nie ma z tym nic wspólnego, bo jak widzicie punkty jej już nie rosną.
I Tu chciałem Przeprosić Panią Emilie że niechcący ją wplątałem miedzy oszustów.:(

Totalnie oszukują pierwsze 3 miejsca. Przecież z takim "poparciem" to by mieli mandat w Sejmie murowany hahaha!!! Wiec dlaczego nie kandydowali.
Jeżeli organizatorzy nie zrobią z tym porzdku to ta cała akcja zakończy się wielkim smrodem.

Pozdrawiam
Pełnosprawny Obserwator
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2007, o 10:11

Joanna Pąk 3199 30.2%

Mateusz Bartnik 3195 30.2%

Jan Konopielko 3112 29.4%

Zacięta walka trwa!! Który niepełnosprawny jest sprawniejszy w klikaniu.
Na prowadzenie właśnie wysunęła się pani Pąk, ale nie na długo już po chwili Mateusz znowu wysuwa sie na prowadzenie, Janek Konopielko zostaje w tyle
Zacięta walka trwa.

To lepsze i bardziej emocjonujące niż formuła 1:)

TOTALNA PARANOJA!!!

Kibic
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2007, o 10:15

jesli to jest prawda :roll: to lepiej byc ostatnim niz sztucznie docenionym
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2007, o 13:07

Dowiedziałam się od znajomych, że na tym forum widnieje moje nazwisko, zdziwiłam się i postanowiłam sobie poczytać, jestem w wielkim szoku, że ktoś posądza mnie o nabijanie sobie głosów, powiem tak - nigdy na siebie nie głosowałam i nie mam takiego zamiaru, żałuję, że zgodziłam się na udział w tym plebiscycie, postanowiłam napisać do organizatorów aby mnie wykreślono z tej farsy, nie potrzebuję popularności jest mi wstyd za środowisko osób niepełnosprawnych i nie mam zamiaru uczestniczyć w tej parodii.
Ze swojej strony dziękuję osobie która pokazała, że bardzo łatwo można oszukać klikając na siebie, mam tu na myśli Pełnosprawnego Obserwatra. Ludzie czy Wy nie widzicie że jesteście śmieszni?
Emilia Kotarska
Na górę

Postautor: anonimus » 15 lis 2007, o 19:24

Droga pani Emilko to pani zaczęła tą paranoje, na panią poszły pierwsze oszukane głosy, a później na innych.

A teraz gdy widzi pani, że nie ma szans wygrać, podstępem sie wycofuje po Francusku.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2007, o 19:29

angielsku :roll:
Na górę

Postautor: anoinm » 15 lis 2007, o 19:33

to sory pomyliłem sie
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2007, o 20:48

Przepraszam włączam się do tej żenującej farsy. Jestem z innego województwa ale obserwuję tą akcje od początku. Znam sporo ludzi z tej dziesiątki i jest mi wstyd za całe to środowisko. Wyjaśniam Ci anonimus że: w dniu 12.11 o godz. 9.00 Pani Emilia Kotarska i pozostał ósemka miała zaledwie po 1 - 2 głosy a absolutny lider Pan Konopielko juz miał ich 215. Od czasu do czasu zerkałem jak te glosy przybywały i co widać na chwile obecną , kto dalej kreci. Pani Kotarska gdy to zobaczyła miała odwagę wystąpić z plebiscytu podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym i to jest odwaga godna pochwały. Natomiast wszyscy Ci kono, anonimus i haker to brak mi słów jak ich nazwać ale krótko tchórze aż smród idzie. Pozdrawiam i "życzę" miłego klikania bo szkoda twego czasu anonimus na te odpowiedzi, chyba lepiej dodać przez ten czas glosy......
Na górę

Postautor: anonim20 » 15 lis 2007, o 20:50

wkońcu ktoś skończył farse i głosowanie od nowa.

widzę że ciasteczka zablokowane wiec zachęcam do uczciwego głosowania.
Na górę

Postautor: kono4563 » 15 lis 2007, o 21:02

Ale co to sie dzieje znów 11 latek rozbroił zabezpieczenie medi. Bo znów mu głosy śmigają.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2007, o 21:03

anonimus pisze:Droga pani Emilko to pani zaczęła tą paranoje, na panią poszły pierwsze oszukane głosy, a później na innych.

A teraz gdy widzi pani, że nie ma szans wygrać, podstępem sie wycofuje po Francusku.


Zaczyna Pan dziwną grę, rozumiem , że chodzi konkretnie o moją osobę chce mnie Pan sprowokować, nie mam pojęcia kiedy napłynęły na mnie głosy i w jakiej ilości, bo tak się składa, że 12 listopada wracałam z Cetniewa z zawodów, dopiero 13 zobaczyłam co się dzieje i od razu zadzwoniłam do organizatora. To jest oczywiście do sprawdzenia.
Nie interesuje mnie Pana opinia na mój temat, ja nie jestem zupa pomidorowa żeby mnie każdy lubił. Jedno wiem, godność swoją mam, nikt nie będzie kątów wycierał moim nazwiskiem i dlatego chcę wystąpić z tego plebiscytu.
Z pozdrowieniami Emilia Kotarska
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2007, o 23:38

Szanowni Państwo
Nareszcie zrobiono porządek z plebiscytem.
Szkoda że dopiero po mojej interwencji u patronów medialnych akci.
Ale może nareszcie głosowanie będzie w miarę uczciwe.
Szanowny Panie Anonimie Janie jeszcze raz podkreślam że z nabijaniem sobie punktów Pani Emilia nie miałą nic wspólnego, zrobiłem to JA Pełnosprawny Obserwator wybierając ją sobie losowo, tylko po to aby udowodnić organizatorom że można grać nieuczciwie. Mogę jedynie jeszcze raz przeprosić Panią Emilie że niechcący wciągnałęm ją w tą farse.
I nie prawdą jest że to Pani Emilii punty zaczęły rosnąć pierwsze, bo gdy zaczałęm nabijać jej punkciki Pan jan miał ich już ponad 200 i to własnie on stał się dla mnie inspiracją.

Chciałbym w tym miejscu podziękować oraganizatorom i patr5onom medialnym, że zrobili porządek z glosowaniem.
A uczestników plebiscytu proszę o uczciwość, niech to ludzie rozstrzygną kto jest BOHATEREM, a nie wy sami czy wasi "skrzyknięci" znajomi.
Bo czy będzie dla was satysfakją że wygraliście własnymi glosami? Dla mnie osobiście było by to wstydem wielkim wstydem.
Pokażcie nam pełnosprawnym że jesteście Uczciwi!! Nie pozwólcie aby was utozsamiano z oszustami, bo robicie tym krzywdę zarówno sobie jak i całej społeczności niepełnosprawnych.

Niech ten plebiscyt będzie uczciwy tym bardziej że jak śądze po waszyszych osiagnięciach jesteście chyba ludźmi na poziomie i powiniście być wzorem do naśladowania dla innych niepełnosprawnych.
Pokażcie że POTRAFICIE BYĆ UCZCIWI.

Pozdrawiam
Pełnosprawny Obserwator
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2007, o 07:43

Jako osoba, która miała okazje współpracy z panem Jankiem w jednej z tomaszowskich instytucji WĄTPIĘ by był on zdolny do oszukiwania. To uczciwy człowiek, który podnosił nie raz na duchu nas, osoby pełnosprawne.
Co do samych głosowań przez internet - zawsze uważałem, uważam, i uważać będę, że to jest jedna wielka farsa i nie mówie tu o głosowaniu w projekcie "Potrafisz" ale przypomne chociażby afere z wyborami na Miss Tomaszowa Lub., gdzie tytuły miss internetu nosza osoby, który nigdy nosic go nie powinny, a zdobyły je niekoniecznie uczciwym głosowaniem w internecie... Co ciekawsze autor strony na ktorym odbywały się głosowania CELOWO pomijał uwagi o przekrętach...
Widac naród polski ma jedną wadę. Co by nie robił, to chce robic przy okazji jakiś szwindel. Czasami jak sie przyglądam na nas "polaków" to sie mi żygać chce... Robienie tych szwindli krzywdzi niekiedy osoby uczciwe i rzuca na nie ciemne swiatlo... To, że pan Janek miał zaraz na początku głosowania ileś tam głosów, to w moim przekonaniu, a wrecz jestem tego pewien, wynik zapłaty ludzi z Tomaszowa za życzliwość usmiech i dobre serce Janka, które mimo swojego kalectwa, potrafił i potrafi okazac innym ludziom.
Samo głosowanie ma znaczenie czysto symboliczne. Wątpię czy warto zabijać się dla dyplomu, uścisku wojewody i symbolicznych 100 zł za udział w plebiscycie

tomaszowianin
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”