Bohater - Niepełnosprawny Filmowiec z Tomaszowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 lis 2007, o 15:03

czytam to forum,i mam straszny niesmak...jeden plebiscyt i ile szumu?przekrety z glosowaniem, podszywanie sie pod kogos...A fee. Na poczatku chcialam codziennie glosowac na p.Konopielko, ale teraz nie oddalabym na niego nawet pol glosu.Bo cos o nim na tym forum za duzo. Niesmaczne to wszystko takie...Panie Janie,moze czas podpisac sie wlasnym nazwiskiem, a nie rzucac jakies oskarzenia pod adresem innych pod roznymi pseudonimami...
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2007, o 14:22

Anonymous pisze:Jest możliwe:) Wystarczy 4 klasy:)


tak tak dobry kit nie jest zły. :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2007, o 17:04

To wy nie wiecie że kono - to Mateusz Konopielko ??????????????????????
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2007, o 21:46

Mateusz Konopielko? syn Jana Konopielki BOHATERA POTRAFISZ???
O matko !!! To by wszystko tłumaczyło :lol:
Synio robi kampanię tatusiowi:)
kono pisze:Jan Konopielko - ja tam widziałem tylko jak ktoś na niego głosował parę godzin
Mateusz Bartnik - głosował całą noc

A czy pan Jan zaczął te głupotę to ja nie wiem.


:lol: No tak sam Jasio nie glosował a "ktoś" to pewnie KONO :lol:
No a podobieństwo stylu "kono" i niektórych postów "gościa" (Jana) wynika zapewne z uwarunkowań genetycznych :lol:

Coraz większa paranoja się tu robi :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2007, o 22:01

A ja jednak myślę że to tatuś Jan, korzysta z konta synia i sie wypowiada... Raz jako "kono" a raz jako gość... :P
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2007, o 22:17

Ach ludzie ludzie...
I nadal "wojna"!!
Popatrzcie na ks. Andrzej Bafeltowskiego.... i weźcie z niego przykład.
Przecież wystarczyło by aby na kazaniu powiedział że bierze udział w takim to a takim plebiscycie i ilością głosów przebiłby wszystkich!
Ale On tego nie zrobił... Dlaczego???
Bo ma swoją godność jest skromny i nie zależy mu na jakiś rankingach!!
Człowiek z KLASĄ, której jak widać brakuje co niektórym uczestnikom!

Opanujcie sie!

Pozdrawiam
Pełnosprawny Obserwator
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2007, o 00:00

zaglosowalem ...ale juz nie wiem teraz czy dobrze zrobilem .......
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2007, o 00:45

Jutro zagłosuj na kogoś innego...
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2007, o 09:25

Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2007, o 10:54

No przecież Jasio wszędzie sobie musi zrobić autoreklamę hehe!!!
A że ma układy w prasie to z nich korzysta!
Aby głosowanie było bardziej "sprawiedliwe" !
Na górę

Postautor: olko » 21 lis 2007, o 12:57

Anonymous pisze:No przecież Jasio wszędzie sobie musi zrobić autoreklamę hehe!!!
A że ma układy w prasie to z nich korzysta!
Aby głosowanie było bardziej "sprawiedliwe" !


Człowieku co Ty wypisujesz. A może zazrościsz że ktoś kogo dostrzega. Podejrzewam że masz obie ręcę ale niewiele w życiu osiągnąłeś skoro swoje frustracje wyładowujesz przy kompie wypisując bzdury.
Zamiast siedzieć tu na forum weź się lepiej za naukę lub znajdź sobie jakąś pracę, jaeśli jesteś już pełnoletni (chodź po poziomie wypowiedzi nie podejrzewam Cię o to)
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2007, o 13:21

olko pisze:
Anonymous pisze:No przecież Jasio wszędzie sobie musi zrobić autoreklamę hehe!!!
A że ma układy w prasie to z nich korzysta!
Aby głosowanie było bardziej "sprawiedliwe" !


Człowieku co Ty wypisujesz. A może zazrościsz że ktoś kogo dostrzega. Podejrzewam że masz obie ręcę ale niewiele w życiu osiągnąłeś skoro swoje frustracje wyładowujesz przy kompie wypisując bzdury.
Zamiast siedzieć tu na forum weź się lepiej za naukę lub znajdź sobie jakąś pracę, jaeśli jesteś już pełnoletni (chodź po poziomie wypowiedzi nie podejrzewam Cię o to)


Olko...
Po 1. Jasio robi wszystko żeby wszyscy go dostrzegli, nie ważne dla niego jest czy to jak to robi jest etyczne czy nie.
Po 2. Niczego nikomu nie zazdroszcze ("a juz napewno nie profesjonalnej kamy używanej przez wiele telewizji") i osiagnąłem w życiu bardzo wiele i nadal odnosze sukcesy... (jako filmowiec również :lol: )
po 3. Nie jestem sflustrowany tylko poprostu nie lubie ludzi "pokroju" Jasia! i tego jak postępują aby osiagnąć swój cel. "Po trupach do celu"
po 4. Pracy mam pod dostatkiem :) mniej wiecej ok 18-20 godzin dziennie:)
po 5. jestem pelnoletni:) lekko po 30 - stce :lol:
po 6. Po za tym wiem o Jasiu i jego "przekrętach" wiecej niż Ci się wydaje.
Ale to byłby temat na zupełnie inny wątek.... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2007, o 22:49

Anonymous pisze:
olko pisze:
Anonymous pisze:No przecież Jasio wszędzie sobie musi zrobić autoreklamę hehe!!!
A że ma układy w prasie to z nich korzysta!
Aby głosowanie było bardziej "sprawiedliwe" !


Człowieku co Ty wypisujesz. A może zazrościsz że ktoś kogo dostrzega. Podejrzewam że masz obie ręcę ale niewiele w życiu osiągnąłeś skoro swoje frustracje wyładowujesz przy kompie wypisując bzdury.
Zamiast siedzieć tu na forum weź się lepiej za naukę lub znajdź sobie jakąś pracę, jaeśli jesteś już pełnoletni (chodź po poziomie wypowiedzi nie podejrzewam Cię o to)


Olko...
Po 1. Jasio robi wszystko żeby wszyscy go dostrzegli, nie ważne dla niego jest czy to jak to robi jest etyczne czy nie.
Po 2. Niczego nikomu nie zazdroszcze ("a juz napewno nie profesjonalnej kamy używanej przez wiele telewizji") i osiagnąłem w życiu bardzo wiele i nadal odnosze sukcesy... (jako filmowiec również :lol: )
po 3. Nie jestem sflustrowany tylko poprostu nie lubie ludzi "pokroju" Jasia! i tego jak postępują aby osiagnąć swój cel. "Po trupach do celu"
po 4. Pracy mam pod dostatkiem :) mniej wiecej ok 18-20 godzin dziennie:)
po 5. jestem pelnoletni:) lekko po 30 - stce :lol:
po 6. Po za tym wiem o Jasiu i jego "przekrętach" wiecej niż Ci się wydaje.
Ale to byłby temat na zupełnie inny wątek.... :lol:



Frustracja a nie flustracja
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2007, o 00:08

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No super odniesienie się do mojej wypowiedzi :lol: a jakie rzeczowe i sensowne odrazu widać kto tu jest sfRustrowały :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2007, o 00:11

Boże uchowaj!!! znowu Janek się odezwał.
Ale on nie wie że literówki zwykła rzecz jak sie szybko pisze!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”