OK Stacja Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Radzik GASPOL » 19 sty 2008, o 15:34

Jako pracownik stacji GaSpOl informuje ze certyfikat jakości gazu jest do wglądu na dzien dzisiejszy,gaz ma około 94 oktanów... i przy kazdej dostawie mamy nowy certyfikat. jezei chodzi o oszukanstwo na litrach to mamy kontrole wewnontrz firmowe i niemamy nic do tego. Gaspol jako krajowy sprzedawca nie bawi się w jakiekolwiek oszukaństwo w odróżnieniu od prywaciarzy. Więc podsumowując za oszukanstwa nikt nie ma z nas korzysci... Sami wiecie co wybrac, oszczedność czy jakość. GASPOL
Na górę

Postautor: don Roberto » 19 sty 2008, o 17:18

Wierze im bo oni nic z tego nie mają
Na górę

Postautor: ka » 21 sty 2008, o 16:28

Tankuję gaz w Gaspolu od czasu kiedy zrobiłem instalkę w swoim aucie, czyli ponad 2 lata temu-ani razu nie miałem problemu z winy złego gazu czy też oszukiwania na litrażu. Polecam stację bo gaz sprawdzony i dla stałych klientów mają upusty-ja mam 10gr. na litrze :lol:
Świetny gaz jest też na stacji BP-tyle że droższy (jakość musi mieć swoją cenę). Resztę stacji w Tomaszowie omijać szerokim łukiem. A na te tzw. no name'y to nawet nie zajeżdzać "za potrzebą naturalną" :D
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2008, o 10:25

Coś wydaje mi się ze ostatnie kilkanaście postów napisała jedna i ta sama osoba - jakie to żałosne :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: rafał1 » 24 sty 2008, o 00:07

Gość pisze:Coś wydaje mi się ze ostatnie kilkanaście postów napisała jedna i ta sama osoba - jakie to żałosne :lol: :lol: :lol:


:shock: bez komentarza :!:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2008, o 09:34

Trochę chyba to dziwne że nagle na mało znanym forum wypowiada się 5 użytkowników o mało znanej stacji lpg :lol:
Na górę

Postautor: ziomek » 24 sty 2008, o 16:53

Gość pisze:Trochę chyba to dziwne że nagle na mało znanym forum wypowiada się 5 użytkowników o mało znanej stacji lpg :lol:


chyba nie znasz Tomaszowa stacja Gaspol z LPG to pierwsza stacja z autogazem w Tomaszowie to tam koło straży... o ile się nie mylę :roll: to istnieje od 1990 roku
8) mój tata pamięta jak tam żuka tankował :D hehehe
Na górę

Postautor: koko » 25 sty 2008, o 14:18

uprawiaj groch to bedziesz samo wystarczalny w przetankowaniu z butli do butli
haha
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”