OK Stacja Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 sty 2008, o 09:08

a ja wiem swoje widziałem na własne oczy jak chłopaki z mobil serwisu wylali kolesiowi który zatankował na stacji OK gaz, 3litry wody z butli :shock: i zaniemówiłem koleś powiedział, że pierwszy raz u nich zalał bo zawsze tankował tam koło straży pożarnej w GASPOL-u i nic się nie działo...

podobno w Gaspolu najlepszy gaz maja??
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2008, o 09:24

stacja paliw OK ściema jedna i tyle ulotki porobili ze niby gaz z GAPOLu mają ściema wielka żeby klientów naciągać gaz dostarcza im BETA PRIM jakaś o której zapewne nikt nie słyszał :? tak samo było z benzyną na początku wielka heja ze benzyna z ORLENU... a koleś dał z RAFINERII JASŁO żeby cenę obniżyć i klientów zdobyć... wiem to wszystko z pewnego źródła ,od kolegi który tam.... domyślcie sie :D
Na górę

Postautor: gooość » 15 sty 2008, o 20:01

koleś ma racje... Jak tankowałem wóz w GASpoluhttp://tomaszow.info/forum/posti ... e4e8fe026#
:D to auto spoko sie spisywało, ale ze mam trochę nie po drodze gaspol jak jadę do pracy to tankowałem w OKhttp://tomaszow.info/forum/posting.ph ... e4e8fe026#
:evil: i teraz mi sie wydaje ze będę troszkę wcześniej wyjeżdżał i tankował u chłopaków w GASpolu, fakt ze jest o 2-3 gr drożej ale wole więcej wydać na gaz niż później mam auto naprawiać i wywalić dużo więcej....
Na górę

Postautor: Rysiu:) » 15 sty 2008, o 20:07

Widziałem ta ulotek i można powiedzieć ze tez myślałem ze ma gaz z GASPOLU:) ale ze tak piszecie... Ja tankuje gaz w GAZPOLU około 2 lat i zawsze mi sie dobrze na nim jeździło... jeszcze nie tankowałem na tym "OK-ju" ale jeżeli tak piszecie to pewnie nie będę tankował, ja nie mam zamiaru wylewać wody z butli bo nie mam na to czasu, a znając życie to i zaraz wydech poleci:(:(:(:(...
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2008, o 23:35

Jak to fajne reklamować stację na której pracujecie :lol:
Na górę

Postautor: ziomek » 16 sty 2008, o 15:22

Gość pisze:Jak to fajne reklamować stację na której pracujecie :lol:


ja tam do chłopaków z gaspolu nie mam zastrzeżeń ani do gazu...
może i reklamują może i nie, ale są oki....
Na górę

Postautor: ziomeczek » 16 sty 2008, o 16:25

Ja Wam powiem jedno. Od kilku lat tankuje w Gaspolu i jeszcze nigdy nie miałem problemu, raz zatankowałem w OK to myślałem ze do zamoscia nie dojadę!!! I nie chodzi o to czy chłopaki sie reklamują czy nie, maja racje ze Gaspol ma najlepszy gaz. Moze być 2-3gr droższy ale samochód mniej pali i jest extra gaz :!: :!: :!: A koleś z OK jest prostakiem i na ulotkach pisze, ze gaz jest z Gaspolu. Szczyt debilizmu i oszustwa :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2008, o 16:58

powiedzcie mi gdzie jest te jebana stacja OK to zaraz jade do nich i zrobi niezłą awanture.Gdzie ta jebana stacja sie znajuduje!!
Na górę

Postautor: ziomeczek » 16 sty 2008, o 17:27

Stacja OK jest w Dąbrowie zaraz za Tomaszowem jak sie na Zamośc jedzie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2008, o 18:34

Przez trzy lata tankowałem w Gaspolu i byłem bardzo zadowolony z jakości ich gazu, raz myslałem że mnie oszukali bo auto zjadła gazu więcej niz zwykle i pojechałem tam z awanturą, ale okazało się że to awaria samochodu wysiadł parownik i było mało płynu. Podczas naprawy samochodu mechanik powiedział że trzeba koniecznie wymienić filtr gazu, po wykręceniu filtra okazało sie że jest czysty. Widziałem ulotkę reklamową z OK i zacząłem tam tankować bo mi po drodze i myślałem faktycznie że ten gość kupuje gaz z Gaspolu. Czytając to forum zacznę jeździć do Gaspolu.
Pozdrowionka dla wszystkich :arrow: Gaspol
Na górę

Postautor: Kostykiewicz Flet » 17 sty 2008, o 00:32

Klient pisze:Dziś tankowałem gaz tej stacji. Do zbiornika 40 litrowego, gdzie jeszcze były resztki gazu ok.2-4 litrów? Pracownik stacji zatankował mi 38.23litra gazu.
Czy jest to w porządku?
Ocencie sami




ok 2-4 litrow ? Buhhahahhaha! co za prostak! Jak ty k-u-r-w-o poznajesz czy masz 2 czy 4 litry czy moze 23.4959837 w zbiorniku ????

Chyba po smrodzie z bagaznika lub po widoku spiacych dzieci z tylu (jak spia to gazu duzo jak rozrabiaja to gazu malo) buhahhahahhaha
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 02:25

Kostykiewicz Flet pisze:
Klient pisze:Dziś tankowałem gaz tej stacji. Do zbiornika 40 litrowego, gdzie jeszcze były resztki gazu ok.2-4 litrów? Pracownik stacji zatankował mi 38.23litra gazu.
Czy jest to w porządku?
Ocencie sami




ok 2-4 litrow ? Buhhahahhaha! co za prostak! Jak ty k-u-r-w-o poznajesz czy masz 2 czy 4 litry czy moze 23.4959837 w zbiorniku ????

Chyba po smrodzie z bagaznika lub po widoku spiacych dzieci z tylu (jak spia to gazu duzo jak rozrabiaja to gazu malo) buhahhahahhaha




A napuścić na ciebie policję gnojku?
Jesli chcesz to jutro melduję.....
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 05:02

Swoją głupotę zamelduj :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2008, o 10:24

:shock: O jeju, poco tak się unosić, chyba ten, przeklinajacy gość ma problemy, nie zazdroszczę mu, bo ma rozchwiany system wartości a o kulturze dawno zapomniał. Człowiek jeżdżący samochodem parę lat poznaje swój samochód całkowicie i dlatego ma prawo wyrażać przybliżone wartości tyczące się samochodu. Żeby tak od razu się unosić nie ładnie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2008, o 10:40

Napiszcie chłopaki, kiedy gaz LPG potanieje?. Podajcie procentowy stan gazów i liczbę oktanów zawarte w gazie z gaspolu i czy posiadacie certyfikat z każdej dostawy, który powinien być dostępny do wglądu. Jeżeli tak to zacznę tankować w gaspolu.
Bo zazwyczaj w stacjach na prośbę pokazania certyfikatu robią gały. Sprawdzamy gaspol
l
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”