Bezdomni

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 gru 2007, o 12:02

Ciekawi mnie, ilu jest bezdomnych w Tomaszowie i okolicach . Jak oni sobie radzą i czy w ogóle miasto coś w tym kierunku robi aby w jakiś sposób im pomóc. Wiadomo, że bezdomność jest spowodowana różnymi konsekwencjami - własnym wyborem czy też osobistą sytuacją. Zbliża się zima , w innych miastach słyszy się , że organizowane są noclegownie. U nas jakoś tego tematu się nie porusza - no chyba, że nic o tym nie wiem.
Na górę

Postautor: kOvAl » 2 gru 2007, o 13:00

Jakieś dwa lata temu w Tomaszowie był jeden bezdomny. Tak przynajmniej mówiły dane Urzędu Miasta. Nie mam pojęcia jak jest teraz.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2007, o 13:12

Jeden???!!! jak przychodzi zima na mojej klatce nocuje dużo bezdomnych,przychodzą późno wieczorem i zazwyczaj śpią na ostatnim piętrze w ten sposób jest małe prawdopodobieństwo że ktoś ich zobaczy i będzie chciał pogonić.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2007, o 13:12

i Bogu dziki ze takich nie ma duzo
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2007, o 13:15

Wmawiacie sobie że wszystko jest w porządku i problemu nie ma , w TL jest dużo bezdomnych i ludzi szperających po śmietnikach.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2007, o 13:26

Anonymous pisze:Wmawiacie sobie że wszystko jest w porządku i problemu nie ma , w TL jest dużo bezdomnych i ludzi szperających po śmietnikach.
szperajacy to nie bezdomny
to tak jak kazdy mieszkajacy w Afryce to murzyn :roll:
Na górę

Postautor: bubu » 3 gru 2007, o 13:54

W mieście jest mało prawdziwych bezdomnych.W okresie zimowym działa noclegownia dla bezdomnych.Ponadto jest spora część spadochroniarzy z okolic którzy zapragnęli życia w mieście...Bezdomność to problem miasta i MOPSu..
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”