UWAGA KIEROWCO NOWA SREBRNA VECTRA ATAKUJE!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 18:24

No i się tomaszów i zamość doczekał nowym kamer na kółkach. Znak rozpoznawczy : ciemne szyby, krótkie antenki na dachu, sreberko :) W tomaszowie już jest od dziś:) wiecej na ten temat tu:
http://www.kwp.lublin.pl/index1.html?akcja=news&id=4527
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 18:29

teraz chyba na czerwonych blaszkach, jak będą już miały normalne czarne to dajcie znać jakie :)
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 18:30

no to laseremdo kierowców
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 18:40

lesera to on nie ma, ale ostatnio w lublinie koło młyna na 1000lecia testowali laser
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 19:02

i tak to nic nie pomoze - moga smigac - da sie je rozpoznac - a anty radary powinny takze piszczec na ich widok - - na poczatek mam propozycje by po łaszczowieckiej pojedzili sobie miedzy tirami - to by im sie zakup zwrócił nie za 45 dni ale za niecały tydzien = tylko policjanci - dajcie jakiegos mądrego kierowace do tego autka - by sie sam przypadkiem nie zabił scigając piratów - :P
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 19:33

tylko CB radio
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 20:41

ja śmigam z CB i anty, ale nie zawsze krzyczą o wszystkim na radiu, a znając życie to i oni będą je mieli. Wiec podstawowa zasada masz CB to i tak patrz we wsteczne lusterko, w sumie tym wypadku też i do przodu :)

pozdr
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 20:53

Kto pierwszy poda numery rejestracyjne tego autka powienien dostac nagrode od Komendanta Policji :) oraz od św. Mikołaja jutro :P
Na górę

Postautor: a » 5 gru 2007, o 22:19

mam pytanie, bo ostatnio jechalem, i widzialem czarna taka vectre
z 2 gosciami , wygladajacymi na policjantow ? to czarne tez są ? czy to moje jakies przywidzenia ?
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 04:59

a pisze:mam pytanie, bo ostatnio jechalem, i widzialem czarna taka vectre
z 2 gosciami , wygladajacymi na policjantow ? to czarne tez są ? czy to moje jakies przywidzenia ?

to były elfy św. Mikołaja :)
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 10:14

Anonymous pisze:ja śmigam z CB i anty, ale nie zawsze krzyczą o wszystkim na radiu, a znając życie to i oni będą je mieli. Wiec podstawowa zasada masz CB to i tak patrz we wsteczne lusterko, w sumie tym wypadku też i do przodu :)

pozdr


własnie, ponoć i do tyłu też rejestruje :x :x :x
Na górę

Postautor: kono » 6 gru 2007, o 10:48

Kurde Tomaszów sie rozwija.

Niedługo pewnie jeszcze zaczną prowadzić u nas program "Uwaga pirat"
:D
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 14:04

Stoi na Komendzie i ma stare blachy z innego samochodu.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 19:22

Anonymous pisze:Stoi na Komendzie i ma stare blachy z innego samochodu.
To jest nielegalne blachy z innego wozu !!!!!!!!!!!!! A te szybki przyciemniane po bokach to są dozwolone ???? Czy panowie będą je ździerać Lepiej było by wtedy widać MORDKI :) !!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 19:24

Ciekawe kto w tej chwili komendantowi obrabia rowek żeby dostać autko do duspozycji ????? Macie jakieś namiary na nazwiska ???
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”