Wielka orkiestra swiatecznej pomocy podsumowanie !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Owsiak » 16 sty 2008, o 16:20

Zamość 60 tys , Biłgoraj 32 tys, Hrubieszów 17 tys, TOMASZÓW 4 tyś zł!!!! Tyle pieniedyz zebrano na wielką orkiestre w tym roku, przynajmnije tak napisano w Tygodniku Zamoujskim. Cos mi sie nie widzi ze w tomaszowie zebrali jedynie 4 tys zł. Aż wstyd za nasz tomaszów zeby mniej zebrał od hrubieszowa czy biłgoraja!!! Jezeli to pomyłka to w imieniu całeog tomaszowa proszę o przeprosiny. To [***] w lubyczy pewnie wiecej zebrali!! :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2008, o 16:53

To jest wielki cios dla calego Tomaszowa
Na górę

Postautor: owsiak » 16 sty 2008, o 16:59

Dla przykładu mały Narol prawie 18 tys złtych.WSTYD.
Na górę

Postautor: Owsiak » 16 sty 2008, o 17:00

Kto dowodził sztabem w Tomaszowie,czyżby nie zastąpiona druhna Ela?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2008, o 17:02

Proponuje sprawe zgłosic do prokuratury gdyż mogło wystąpic oszustwo
Na górę

Postautor: kOvAl » 16 sty 2008, o 17:09

W Tomaszowie zebrano ponad 22 tyś. złotych. 4 tysiące zebrał sam Dom Kultury z biletów i aukcji.
Na górę

Postautor: Egon » 16 sty 2008, o 17:12

Ja co roku z kumplami jeżdżę (już od paru lat) do Narola, jest super, Na świerzym powietrzu, prawdziwe show, licytacje, fanty i ocvzywiście zaje.... pokaz sztuczsnych ogni. Pare tysięcy ludzi jest. Impreza do 22. Naprawde extra. to co w tym roku napisano, że tomaszów 4000,- to doprawdy szok. Jest mi wstyd, że tutaj mieszkam!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2008, o 17:20

Egon pisze:Jest mi wstyd, że tutaj mieszkam!!!

Masz 2 propozycje dla ciebie: albo przeprowadź się do Narola albo zachowaj takie uwagi dla siebie.
Na górę

Postautor: Niezastąpiona dh. Ela » 16 sty 2008, o 17:46

Nie odpowiadam za prasę .Sasz sztab przy ZHP zebtrał 29 tys. zł a z tego co wiem to jeszcze był jeden sztab ,który grał na RYNKU . Prawdopodobnie zebrał ok. 4 tys. a Tygodnik Zamojski pisze tylko co dzieje się w TDK.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2008, o 18:19

Pani Elo w takim razie prosze sie zając sprawą i osmieszeniem Tomaszowa w gazetach w koncu pani częsciowo za to odpowiada
Na górę

Postautor: eda » 16 sty 2008, o 22:14

za co odpowiada? za to ze ktos publikuje cos nie dokonca zgodnego z prawda?ona ma druga zmiane w prasie? a tak pozatym to chcecie pomagac wrzucajac pieniadze na WOŚP, czy udawać niewiadomo kogo? jezeli pomogłes w miare swoich mozliwosci to ciesz sie z tego i zachowaj to dla siebie.. chyba nie taki jest sens tej całej imprezy
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2008, o 23:41

Nie ważne ile Tomaszów zebrał, liczy się gest, widzę, że tu same "wyścigi szczurów" - kto dał więcej, bezsens. Sama idea jest wazna
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2008, o 23:52

Własnie to dlaczego Tomaszów jest tak zaniżony??Kazdy dawał jak najwięcej zeby jak najwięcej nazbierac a tu wypisują takie bździny w gazetach
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 00:32

Jeśli dajesz pieniądze po to by statystyka dobrze wyglądała to... szkoda gadać :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 10:59

Zostalismy osmieszeni na tle wszystkich miast dawnej zamojszczyzny.To wielki cios dla całego Tomaszowa i hańba że ludzie nie chcą pomagać biednym dzieciom.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”