Wielka orkiestra swiatecznej pomocy podsumowanie !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 17:15

Nihil novi, Tomaszów ma o sobie dobre mniemanie i nic poza tym.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 18:11

Celowa polityka Tygodnika Zamojskiego -tam jak piszą o nas to tylko źle. W tygodniku tomaszowski napisali ze wsteonie zebrano w Tomaszowie 22,5 tys zł i ze podadzą w nastepnym dokladną kwote. Ale fakt osmieszenia TL w TZ zostanie niestety.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 20:12

Mogli zebrać ze 4 Tysiaki bo ja nić nie dawałem i dlatego wyszło tak kiepsko 8) A z drugiej strony to nie jest źle bo czym mniej kasy tym mniej owsik zwinie ! NIE :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 20:29

Gość pisze:Mogli zebrać ze 4 Tysiaki bo ja nić nie dawałem i dlatego wyszło tak kiepsko 8) A z drugiej strony to nie jest źle bo czym mniej kasy tym mniej owsik zwinie ! NIE :panzielony:

Idea szczytna, tylko szkoda, że Owsiak zbiera również na debili. Pozdrawiam, tych "inteligentnych inaczej" również.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2008, o 15:10

Z tego co pisze pani Ela wynika,że było kilka Sztabów;bo ZHP-29 tys.Rynek-4 tys,TDK-4tys. Pytanie-czy tę AKCJę KTOś KOORDYNOWAł?! Jeżeli tak to kto? I niech ją podsumuje całościowo.
Na górę

Postautor: kono » 20 sty 2008, o 12:15

JA osobiście uważamm że mogło być lepiej ale nie jest źle.

Ludzie coraz mniej dają ponieważ Owsiak zamiast wszystko dać na cel charytatywny organizuje woodstock, rozsławia Hare Kriszn, lata samolotem to wszystkich miast przecież to też kosztuje.

Te wszystkie pieniądze najlepiej jak by szły do prawowitych odbiorców
Na górę

Postautor: kOvAl » 21 sty 2008, o 09:36

Kono... kolejny raz Orkiestra pobiła rekord... W Tomaszowie sztaby zebrały ponad 30 tyś złotych... Ludzie dają coraz więcej, a Ty narzekasz. Koszty fundacji- od samego początku- to 10% zebranych pieniędzy. Nie istnieje na całym świecie żadna fundacja, która nie ponosiłaby pewnych kosztów. WSZYSTKO kosztuje. Ale dzięki WOŚP sprzętu w polskich szpitalach jest więcej i dla mnie to się liczy.

I nie przeszkadzałoby mi, jakby Owsiak sobie za to kupił Maybaha.
Na górę

Postautor: kono » 21 sty 2008, o 12:00

kOvAl pisze:Kono... kolejny raz Orkiestra pobiła rekord... W Tomaszowie sztaby zebrały ponad 30 tyś złotych... Ludzie dają coraz więcej, a Ty narzekasz. Koszty fundacji- od samego początku- to 10% zebranych pieniędzy. Nie istnieje na całym świecie żadna fundacja, która nie ponosiłaby pewnych kosztów. WSZYSTKO kosztuje. Ale dzięki WOŚP sprzętu w polskich szpitalach jest więcej i dla mnie to się liczy.

I nie przeszkadzałoby mi, jakby Owsiak sobie za to kupił Maybaha.



Sam napisałeś, że 10% idzie na inny cel, ale sam pomysl za pieniądze te które wydał na latanie samolotem mugł kupic jakis sprzęt do szpitali
Na górę

Postautor: kOvAl » 21 sty 2008, o 18:09

Dziecko, czytaj ze zrozumieniem... Nie idzie na żaden inny cel, tylko to są koszty. Zrób przynajmniej 1/10 tego, co zrobił Owsiak, a wtedy porozmawiamy.

Tak na marginesie- pracowałeś kiedyś jako wolontariusz?
Na górę

Postautor: kono » 21 sty 2008, o 18:55

1.Kiedyś zbierałem na Owsiaka kiedy nie wiedziałem co to Hare Kriszna
2.Sam pomyśl czy nie obeszło by sie bez latania samolotem
Na górę

Postautor: eda » 22 sty 2008, o 02:00

1)a co ci przeszkadza w tym kulcie?
2) moze i by sie obeszło bez latania, nie wiem czy zauwazyłes ale w polsce tez sa rzadowe samoloty ("są jakie są...ale są" :D ) i pieniadze na nie daja wszyscy podatnicy a nie tylko ci ktorzy chca... a przeciez rownie dobrze mogli by ta kase przekazac na np NFZ.. :)
Na górę

Postautor: kono » 22 sty 2008, o 09:58

Z drugim punktem sie zgadzam musze przyznać

Przeszkadza to, że namawiają do swojej wiary a raczej sekty, i każdy prawdziwy katolik nie popiera tej sekty
Na górę

Postautor: Jaco » 22 sty 2008, o 10:38

kono pisze:JA osobiście uważamm że mogło być lepiej ale nie jest źle.

Ludzie coraz mniej dają ponieważ Owsiak zamiast wszystko dać na cel charytatywny organizuje woodstock, rozsławia Hare Kriszn, lata samolotem to wszystkich miast przecież to też kosztuje.

Te wszystkie pieniądze najlepiej jak by szły do prawowitych odbiorców


Kono nic nie ma za darmo. Nawet organizacja przetargu na sprzęt kosztuje, więc fundacja nie może nie ponosić kosztów.

Poza tym pamiętaj, że Orkiestra startowała na festiwalu w Jarocinie i na początku to nie była zbiórka uliczna, a wyłącznie cykl koncertów, które na dodatek nie odbywały się jednego dnia. Rozumując tak jak Ty można powiedzieć, że koncerty to tylko koszty i lepiej zrobić po prostu zbiórkę. Tyle, że bez tych koncertów nie byłoby Wielkiej Orkiestry.
Na górę

Postautor: gość1 » 22 sty 2008, o 16:32

Gość pisze:Mogli zebrać ze 4 Tysiaki bo ja nić nie dawałem i dlatego wyszło tak kiepsko 8) A z drugiej strony to nie jest źle bo czym mniej kasy tym mniej owsik zwinie ! NIE :panzielony:

Wiesz co jesteś kompletnym kretynem, powinni cię nie wpuszczać na takie imprezy. Swoją drogą nie życzę ci aby kiedyś twoje dziecko potrzebowało tych pieniędzy co tak niby Owsiak ja bierze. A nawet jak coś mu dadzą to zasłużył, sam byś się czymś zajął, a nie wypisujesz takie bzdury
Na górę

Postautor: eda » 22 sty 2008, o 18:53

kono pisze:Przeszkadza to, że namawiają do swojej wiary a raczej sekty, i każdy prawdziwy katolik nie popiera tej sekty

do Afryki tez "misje" sa wysyłane, juz nie wspomne o krucjatach chrzescijanskich.
nie wiem co ma piernik do wiartaka. dla ciebie wazne jest to w co ktos wierzy czy to co robi? i jak mozesz mowic tu o "prawdziwym katoliku"? bo ta wypowiedz raczej zabrzmiała jak "toruński katolik"
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”