Strajk CELNIKÓW

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 sty 2008, o 20:13

Gość pisze:...tyko,że tematem dyskusji jest protest celników a nie protest przemytników.Dolą przemytnika jest przemycać a dolą celnika pilnować aby przemytnik nic nie przemycił. Ci pierwsi mają pieniądze z przemytu ale ci drudzy powinni otrzymywać je wyłącznie od Państwa.
dobre
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2008, o 08:50

przeciesz to nie sa dom panow cel. tylko ich rodzicow.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2008, o 15:47

można sie przekręcic, jestem za podwyżką dla celników pod warunkiem że zaczna od zera, a te pałace za łapówki skonfiskują i tak nie mają możliwości oddać tego co już przehulali na wczasach w krajach egzotycznych, 1500 zł podwyżki ? ludzieżyją za 500 cały miesiąc a celnik i tak ma tanie używki, ciuchy i wszystko co jest teraz tanie za granica - opamietajcie się ja jakbym tak stał na granicy pare dni to staranowałbym te szlabany przecież ci ludzie ciężko pracują za kółkiem, nie to co celnicy - jak chce to wyjdzie jak nie to święto- przerwa.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2008, o 21:30

o batshu , szczo forum pracuje , privt dla polskich tamoznikiv
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2008, o 23:21

gosciu ??? pomyliles fora??? czy o co chodzi???
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2008, o 01:51

Najlepiej wystac sie na granicy ok 20 godz jak nie lepiej na koniec miec cofke potem kanal i mandat to wam sie podoba prostestujecie to czego meczycie niewinnychludzi nie wiem czy mi sie wydaje ale kontrola kontroli nie rowna a jelsi bym byl na miejscu celnika i wiem ze ludzie wystali sie po 20 godz a nawet 30 (w moim przypadku) to podnosze bazaznik i poszedl dalej ale nie oni musza pokazac jacy to nie sa poszukiwacze zlota aghhh
Na górę

Postautor: Rmk » 31 sty 2008, o 09:44

Brawo celnicy, którzy przyszli wczoraj do pracy!

Dziękuję w imieniu wszystkich, którzy od tygodnia koczują na granicy po obu stronach, dziękuję w imieniu firm i przedsiębiorców tracących miliony złotych na strajku służby celnej.
Blokując kraj mam nadzieję nie zyskacie nic oprócz jeszcze głębszej nienawiści społeczeństwa. Powracając do normalnej pracy uczciwi celnicy mają szansę na realizację jakiejś części swoich postulatów.

Pozdrawiam.
Roman
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2008, o 10:02

Gość pisze:Najlepiej wystac sie na granicy ok 20 godz jak nie lepiej na koniec miec cofke potem kanal i mandat to wam sie podoba prostestujecie to czego meczycie niewinnychludzi nie wiem czy mi sie wydaje ale kontrola kontroli nie rowna a jelsi bym byl na miejscu celnika i wiem ze ludzie wystali sie po 20 godz a nawet 30 (w moim przypadku) to podnosze bazaznik i poszedl dalej ale nie oni musza pokazac jacy to nie sa poszukiwacze zlota aghhh


jak dostałes mandat to nie byłes taki niewinny
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2008, o 11:30

Gość pisze:Najlepiej wystac sie na granicy ok 20 godz jak nie lepiej na koniec miec cofke potem kanal i mandat to wam sie podoba prostestujecie to czego meczycie niewinnychludzi nie wiem czy mi sie wydaje ale kontrola kontroli nie rowna a jelsi bym byl na miejscu celnika i wiem ze ludzie wystali sie po 20 godz a nawet 30 (w moim przypadku) to podnosze bazaznik i poszedl dalej ale nie oni musza pokazac jacy to nie sa poszukiwacze zlota aghhh

Wiesz na czym polega ta praca? Na tym że realizujesz swoje zadania bez względu na sytuację. Wczoraj do Dorohuska wpadła GM chyba z Wa-wy, w prawie każdym aucie po 20 kartonów napisali chyba z 50 mandatów i masz swoich niewinnych podróżnych, no ale wy przemytnicy nie rozumiecie tego.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2008, o 17:28

[quote="Gość"]gosciu ??? pomyliles fora??? czy o co chodzi???[/quote]
ja ne pomylil forum, prosto ja ( my) duze dibre znajem polskich celnikow...
Privit vid vsech Ukraiciv!
Na górę

Postautor: a » 31 sty 2008, o 17:49

tak z Ciekawości, to ile mozna kartonow przewiesc zeby cofke zrobili ? ile zeby furke zarekwilowali ? ile mandatu daja / ?
Na górę

Postautor: Ukrainec » 31 sty 2008, o 17:53

a pisze:tak z Ciekawości, to ile mozna kartonow przewiesc zeby cofke zrobili ? ile zeby furke zarekwilowali ? ile mandatu daja / ?


nashym ne dayut , ony tilko vid nas berut
Na górę

Postautor: a kogo to obchodzi » 31 sty 2008, o 18:43

Ok. Jest taka stara zasada, że jak się człowiek [***] urodził to nią będzie niezaleznie od tego co robi w życiu. Zatem po kolei. Ludzie wożą fajki, mówię o tych co naprawdę zapieprzają na swoje rodziny itp, a nie gnojkach co im się we łbach przewraca. Pchają to gówno tutaj i tutaj płaca podatki, choćby w zakupach. Tutaj wydają kasę. Jakoś starają się tu żyć. Nie każdy ma wille i nie wiadomo co. Każdy chyba chce normalnie życ. I nie jest szczytem wypasu jeżdzenie 5 letnią bryką z Niemiec, bo Niemcy kupują sobie co ddwa lata nowe fury. Stać ich mimo, że przewalili wojnę.
Fajki idą do Niemiec i dobrze tym fiutom tak. Niech płacą faszyści reparacje wojenne. To Niemców i Zachód boli przemyt, bo u nich fajki są drogie na maksa, w porównaniu z Polską. Nie chcą inaczej, niech będzie i tak. Niech tracą. Tylko wszystko trzeba robić z GŁOWĄ.
W tym chorym k(raju) jest jakies pół miliona służb specjalnych, a raczej specjalnej troski, które mogą zgnoić każdego. Za donosik. Ilu kolesi celników poszło na out, a niektórych przywracają do pracy po latach, bo gówno im udowodniono.
I nie gadajcie ludzie, że każdy celnik to złodziej, a każdy przemytnik debil.
Każdy ma swoje racje. Ale Polacy mają już taką mentalność, że jak coś jest w miarę ok, to trzeba natychmiast spierdolić.
Ja się celnikom nie dziwię, że strajkują. Tylko drodzy państwo nie tak się to robi. A puścić to wsyztsko w cholerę na żywioł. A może i wy nie dajcie się tak golić "czarnym" i zacznijcie ich podpierdalać, bo mają dużo za pazurami.
I niech mi nikt nie gada o skarbie państwa, bo miliony idą w błoto na IPNy i inne gówna.
A swoją drogą Ukraińcy tez podniosą stawki łapówek (a płaci się za wszystko i na każdym kroku) i będzie się gówno opłacało niż wozić mniej niż 25 blocks.
Mnie zastanawia dlaczego strajki wybuchły akurat wtedy, kiedy przestały jechac busy panów od "mięsa" i innych frykasów.
Przecież oni napierdalają przez granice niczym ambasador z konsulem do kupy. A polska chołota po tamtej stronie stoi, bo tamci musza się dorabiac. Na grandę.
I niech mi [***] nikt nie mówi, że żyjemy w normalnym kraju. Jeszcze długo nie, a obawiam się, że wcale. Niechc elnicy nadal napierdalają zwłaszcza małolactwo, to wszystko wyjedzie na Zachód i będzie robić za niewolników u bogatych, a nasz prezio Kaczor, będzie się cieszył, że Polaków do Irlandii przyjmują.
Ech ludzie, ludzie.
Myślenie ma jednak kolosalną przyszłość.
A swoją drogą to strasznie zmendowaciali goście z SG. Co oni z tego mają, że coś tam rzeźbią?
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2008, o 19:10

Gość pisze:Może Ty powiedz lepiej ile kartonów codziennie wozisz i ile z tego co miesiąc wyciągasz!?
I tez napisz czym jezdzisz na Ukraine a czym jezdzisz w niedziele do kosciola?? badz taki kozak i powiedz to na przejscu inspektorowi prosto w twarz a nie kozaka zgrywasz na forum a na przejsciu malo mu bez wazeliny w d... nie wejdziesz aby tylko przewiesc fajki.
Powiedz jak brałeś w Łapę,prosto w oczy prokuratorowi.Ludzie nie zarabiają 1500,a wy chcecie takiej podwyżki,w łbach wam się miesza. :lol:
Na górę

Postautor: Kot B » 31 sty 2008, o 19:16

a kogo to obchodzi pisze:A swoją drogą to strasznie zmendowaciali goście z SG. Co oni z tego mają, że coś tam rzeźbią?
W związku z brakami w obsadzie SC pomaga SG takie tam porozumienie
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”