Jaki jest wasz pracodawca???

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 maja 2008, o 09:24

Gość pisze:moto komplex to największe dziadostwo jakie jest w tomaszowie, miałem tam pracować, za 800 chcą mieć kasjera, sprzedawcę, mechanika, sprzątaczkę, magazyniera w jednej osobie po12 godzin, i jeszcze wrębiak i witkowski, kolejne dziadostwo, zarobki do dupy i mają cie za śmiecia, wielcy biznesmeni po zawodówce, syf i wszyscy chodzą pijani i jest git.

tak tak co racja to racja, że nie wspomnę o ich chamskiej księgowej co nawet nie umie na poziomie porozumieć się z kontrahentami. nie ma co -ciekawą renomę firmie wyrabia.
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2008, o 09:34

Gość pisze:
Gość pisze:moto komplex to największe dziadostwo jakie jest w tomaszowie, miałem tam pracować, za 800 chcą mieć kasjera, sprzedawcę, mechanika, sprzątaczkę, magazyniera w jednej osobie po12 godzin, i jeszcze wrębiak i witkowski, kolejne dziadostwo, zarobki do dupy i mają cie za śmiecia, wielcy biznesmeni po zawodówce, syf i wszyscy chodzą pijani i jest git.

tak tak co racja to racja, że nie wspomnę o ich chamskiej księgowej co nawet nie umie na poziomie porozumieć się z kontrahentami. nie ma co -ciekawą renomę firmie wyrabia.

chodzi oczywiście o firmę Wrębiak i Witkowski
Na górę

Postautor: Nuna » 26 maja 2008, o 16:57

Jak jeszcze było "il tempo" na łaszczowieckiej to właścicielka J.R. chciała w jednej osobie barmana, kelnera, hydraulika i kogoś do sprzątania w jednej osobie- w osobie mojego narzeczonego. Pracował od pon. do pt. 12 godz. a w niedziele 10 godz., jak po godzinach siedział jeszcze jakiś gość to musiał zostawać. Rzucił pracę po prawie 3 tygodniach, zapłaciła mu 200 zł!!!!!!!! Po nim też kogoś zatrudniła i podobno tamci nic nie zostali. Gdyby ta Szanowna Pani w przyszłości planowała jakiś interes to UWAżAJCIE.
Na górę

Postautor: słuchacz » 29 maja 2008, o 22:52

? pisze:
Robol pisze:Nalepiej jest w fir.laura .Tam jest czeski film a i skubnąć jest co.


a skad wiesz??pracowales tam :?:

A to trzeba pracować by wiedzieć ? Tomaszowska ALEXIS ma za dużo roboty by pilnować a smutny też nie wie o co chodzi.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”