LO górka - opinie dla absolwentów gimnazjów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 lis 2009, o 09:12

Chodziło mi o to, że frajer to ten kto wybiera tę szkołę. Daje się nabierać na pustą reklamę.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2009, o 14:32

Gość pisze:Chodziło mi o to, że frajer to ten kto wybiera tę szkołę. Daje się nabierać na pustą reklamę.


A Ty leszczyku może pochwal się do jakiej szkoły uczęszczasz?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2009, o 15:09

Gość pisze:A Ty leszczyku może pochwal się do jakiej szkoły uczęszczasz?


Widać, że jakiś stary zgred . Kto z uczniów by tak powiedział ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2009, o 15:46

.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2009, o 22:09

Gość pisze:
Gość pisze:A Ty leszczyku może pochwal się do jakiej szkoły uczęszczasz?


Widać, że jakiś stary zgred . Kto z uczniów by tak powiedział ?


Wygląda na to, że te Twoje domysły są tak samo głupie jak i komentarze.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2009, o 08:27

Spójrzcie prawdzie w oczy. Dlaczego sami nauczyciele tej szkoły posyłają swoje dzieci do Zamościa ? Ponieważ doskonale znają sytuację na górce. Polityka aparatczyków wiadomej partii czyni ze szkoły partyjny folwark.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2009, o 10:10

Gość pisze:Spójrzcie prawdzie w oczy. Dlaczego sami nauczyciele tej szkoły posyłają swoje dzieci do Zamościa ? Ponieważ doskonale znają sytuację na górce. Polityka aparatczyków wiadomej partii czyni ze szkoły partyjny folwark.


ciekawe?
ale partia :lol: nie ma tu nic do rzeczy
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2009, o 10:11

W Polsce Partia zawsze ma coś do rzeczy :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2009, o 11:31

Nauczyciele nie wierzą sobie wzajemnie :roll: widac nie bardzo sie lubią to i o dobrą ocenę pracy trudno.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2009, o 20:50

A nie pomyślał nikt z was ze dziecko moze nie chce zeby je rodzic uczyl?
Wg. mnie wybór liceum to już jest ta decyzja którą powinno się podjąć samemu.

Piszcie sobie co chcecie ale najczesciej jest tak, gdyby tym osobom co najbardziej narzekaja dac najlepszych nauczycieli na swiecie to i tak nie wiele im to pomorze. Jak juz kilka razy w tym poscie wspominalem: gorka moze nie jest jakas swietna szkola, ale kto bedzie chcial (i wlozy w to troche pracy) to sie na wymarzone studia dostanie. Moim skromnym zdaniem jak uczyc sie w tomaszowie to na gorce. Fakt, w ciagu mojej nauki w tym lo nieraz narzekałem na rozne rzeczy, ale tak jest zawsze i ze wszystkim. Teraz milo wspominam liceum mimo, że tak niewiele czasu minęło odkad sie tam uczylem.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2009, o 23:37

co do pracy zawodowej ma....."status prywatny"?.....kawalerowie i panny.......moga ( nie pisze , ze sa).....lepsi niz malzonkowie.....od lat nastu ;)...chyba nie o to idzie :).......trzeba pozbyc sie babc w wieku emerytalnym...za moich czasow uczyly i ucza dalej ( raczej biora kase...bo nie ucza....chyba, ze trafia akurat do tej klasy co tzreba o tej godzinie co dyrektor przewidzial.......klania sie niemiecki, informatyka..i wiele innych....
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2009, o 21:31

Gość pisze:co do pracy zawodowej ma....."status prywatny"?.....kawalerowie i panny.......moga ( nie pisze , ze sa).....lepsi niz malzonkowie.....od lat nastu ;)...chyba nie o to idzie :).......trzeba pozbyc sie babc w wieku emerytalnym...za moich czasow uczyly i ucza dalej ( raczej biora kase...bo nie ucza....chyba, ze trafia akurat do tej klasy co tzreba o tej godzinie co dyrektor przewidzial.......klania sie niemiecki, informatyka..i wiele innych....


I starych panien i kawalerów :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2009, o 22:42

Gość pisze:
Gość pisze:co do pracy zawodowej ma....."status prywatny"?.....kawalerowie i panny.......moga ( nie pisze , ze sa).....lepsi niz malzonkowie.....od lat nastu ;)...chyba nie o to idzie :).......trzeba pozbyc sie babc w wieku emerytalnym...za moich czasow uczyly i ucza dalej ( raczej biora kase...bo nie ucza....chyba, ze trafia akurat do tej klasy co tzreba o tej godzinie co dyrektor przewidzial.......klania sie niemiecki, informatyka..i wiele innych....


I starych panien i kawalerów :lol:

jestem zdecydowanie przeciw,to ludzie dla których szkoła jest jednym z wazniejszych zyciowych celów.
Maja czas,nie chodza po zwolnieniach !
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2009, o 08:33

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:co do pracy zawodowej ma....."status prywatny"?.....kawalerowie i panny.......moga ( nie pisze , ze sa).....lepsi niz malzonkowie.....od lat nastu ;)...chyba nie o to idzie :).......trzeba pozbyc sie babc w wieku emerytalnym...za moich czasow uczyly i ucza dalej ( raczej biora kase...bo nie ucza....chyba, ze trafia akurat do tej klasy co tzreba o tej godzinie co dyrektor przewidzial.......klania sie niemiecki, informatyka..i wiele innych....


I starych panien i kawalerów :lol:

jestem zdecydowanie przeciw,to ludzie dla których szkoła jest jednym z wazniejszych zyciowych celów.
Maja czas,nie chodza po zwolnieniach !


... i swoje frustracje, lęki i dziwactwa przelewają na uczniów :lol: . Nie potrafią zrozumieć dziecka, bo nie są rodzicami.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2009, o 11:01

Święta racja. Powinni im podziękować.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”