LO górka - opinie dla absolwentów gimnazjów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: uczennica » 27 sie 2008, o 13:19

Chodze 3rok.Dyrektorka zawsze byla za uczniami jak tez wiekszosc nauczycieli.Sa tez tacy,.ze powinni zmienic zawod.
Na górę

Postautor: Piotr » 27 sie 2008, o 14:01

Potwierdzam to co mowi moja poprzedniczka.Ja skonczylemLO w tym roku i nigdy nic zlego nie powiem na wszystkich dyrektorow w LO.Zawsze byli normalni,dla ucznia.Spoko idz do LO.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 14:24

Gość pisze:To P. Joniec jest fajna czy nie, bo coś czuję, że będzie mnie uczyc.
tak jest bardzo fajna podobnie jak p. Wujec
Na górę

Postautor: zosia » 27 sie 2008, o 14:29

Aja cenie Pania Grele,PaniaPalak,Pana Okulskiego.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 14:39

Dziecko! Naucz się pisać!
Na górę

Postautor: rabarbar » 27 sie 2008, o 15:30

Zejdźcie już z tych nauczycieli, bo im duszno, nie uprawiajcie kryptoreklamy
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 16:55

Ja tą szkołe pamietam jako nauczycieli belfrów u których trzeba duzo umieć żeby zdać i za jaranie zioła za internatem w czasie przerwy
Na górę

Postautor: Młoda » 27 sie 2008, o 23:19

Ja poszłam do inne szkoły bo odstraszyły mnie panie na rekrutacji..i nie radzę iść do niej.. choć jest tam kilka dobrych nauczycieli..w nich starzy kawalerowie:)
Na górę

Postautor: Ghost » 28 sie 2008, o 10:48

Dobra to o nauczycielach juz wiem, jak z uczniami? Latwo sie zaprzyjaznic. kazdy tam nowy jest ;D
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2008, o 15:29

Młoda pisze:Ja poszłam do inne szkoły bo odstraszyły mnie panie na rekrutacji..i nie radzę iść do niej.. choć jest tam kilka dobrych nauczycieli..w nich starzy kawalerowie:)

HAHAHA i co potem poszłaś do domku, naopowiadałaś mamusi jaka ta szkoła jest zła? I właśnie przez takich ludzi tworzy się opinia o mojej szkole. Mamusia potem powiedziała koleżaneczce, coś przekręciła, ta kolejnej itp. Dziewczynko, może kiedyś się nauczysz że dwie panie siedzące przy stoliku z karteczką REKRUTACJA nie tworzą całej szkoły.

Idę w poniedziałek już do drugiej klasy :). Pierwsza mi zleciała bardzo szybko; przewijały się plotki i afery, było i lepiej i gorzej - jak w każdej szkole. Bez problemu dostałam się do Zamościa, ale jednak wolałam iść tu i nie żałuję. Uczę się tyle ile potrzebuję. Mam też czas na rozrywkę. Mogłabym siedzieć i "dziobać" po całych nocach, jednak nie wychodząc do ludzi nie poradziłabym sobie w życiu :].

Klimat w szkole mi bardzo odpowiada. W pierwszej klasie nei spotkałam się z żadnymi docinkami ze strony starszych kolegów. Nic się nie martw, jeżeli nie będziesz nikogo niepotrzebnie zaczepiał to na pewno sobie poradzisz. Nawet Ci jeszcze podpowiedzą, gdzie jest sala 56, czy którymi schodami powinno się wchodzić na górę.


Pozdrawiam i życzę Ci, abyś się nei załamał w pierwszych dwóch tygodniach szkoły - straszny skok od gimnazjum, nauczyciele juz nie będą Cię głaskali po głowie. W moim przypadku jeszcze nie znałam nikogo w klasie, ale poradziłam sobie i teraz naprawdę dobrze się czuję w tym towarzystwie :)
Na górę

Postautor: Młoda » 28 sie 2008, o 15:43

Gość pisze:
Młoda pisze:Ja poszłam do inne szkoły bo odstraszyły mnie panie na rekrutacji..i nie radzę iść do niej.. choć jest tam kilka dobrych nauczycieli..w nich starzy kawalerowie:)

HAHAHA i co potem poszłaś do domku, naopowiadałaś mamusi jaka ta szkoła jest zła? I właśnie przez takich ludzi tworzy się opinia o mojej szkole. Mamusia potem powiedziała koleżaneczce, coś przekręciła, ta kolejnej itp. Dziewczynko, może kiedyś się nauczysz że dwie panie siedzące przy stoliku z karteczką REKRUTACJA nie tworzą całej szkoły.

Nic nikomu nie mówiłam bo szkoła to mój wybór. Ja nie tworze opinii, które są złudne, w przeciwieństwie do niektórych ale poziom nauki tej szkoły zszedł na psy i chyba nikt mi nie powie, że nie skoro 22 osoby z mojej klasy pojechało do Zamościa. Zostają Ci, którzy będą się uczyć wszędzie albo nie mają kasy na dojazdy lub brak im chęci do dalszej nauki. I to nie chodzi tylko o górkę ale o wszystkie szkoły Tomaszowskie.
Na górę

Postautor: pifpaf » 28 sie 2008, o 17:52

Dopóki władze sprawowała pani dyrektor Alicja.P atmosfera w szkole była naprawde przyjemna. Zobaczymy jak bedzie za panowania nowego dyrektora pana Roberta P. ;]
Szkoła jak kazda inna. a co do nauczycieli to grono całkiem różnrodne. Od takich których "strach sie bac po zupełnych luzaków" u których lekcje odbywają sie w miłej atmosferze i co najwazniejsze są ciekawe. Od 1-ego ide do 3kl takze co nieco mogę powiedzieć. ZObaczymy jak to bedzie.... MAtura tuz tuz. :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2008, o 20:23

Dzieki za odpowiedzi. Do rozpoczecia roku jeszcze troche wiec czekam na dalsze opinie. Chcialem isc do Zamoscia ale widze po waszych odp. ze Gorka jest rownie dobra jezeli nie lepsza, bede mial czas dla siebie - i o to mi chodzi. Zobaczymy jak to bedzie z aklimatyzacją,

Jak wyglada rozpaczecie roku, pierwsze dni (1 klasy), jak mozna znalesc swoja klase itp. Skoro nikogo nie znasz, bedzie ciezko :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2008, o 21:54

będą osoby z pierwszych klas wyczytywane przez wychowawców wiec bez problemu znajdziesz swoją nową klasę
Na górę

Postautor: Seba » 28 sie 2008, o 23:14

Gość pisze:Dzieki za odpowiedzi. Do rozpoczecia roku jeszcze troche wiec czekam na dalsze opinie. Chcialem isc do Zamoscia ale widze po waszych odp. ze Gorka jest rownie dobra jezeli nie lepsza, bede mial czas dla siebie - i o to mi chodzi. Zobaczymy jak to bedzie z aklimatyzacją,

Jak wyglada rozpaczecie roku, pierwsze dni (1 klasy), jak mozna znalesc swoja klase itp. Skoro nikogo nie znasz, bedzie ciezko :)

wejdz sobie na nasza-klasa.pl i znajdz swoja przyszła klase. Jest napewno.. Pozdro
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”