LO górka - opinie dla absolwentów gimnazjów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ghost » 26 sie 2008, o 18:20

No własnie od 1 wrzesnia bede uczeszczal do tej sql. Co mi o niej mozecie powiedziec? Atmosfera, poziom, uczniowie, nauczyciele?? Pzdro
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2008, o 18:35

wszystko super, wymarzona szkoła.wykorzystaj szanse i przygotuj sie dobrze do zycia doroslego bo bedzisz tak jak ja zbierał puszki .pozdo
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2008, o 20:25

A jak z poziomem kulturowym ;D Mi zawsze pani od polaka mowia ze to juz dorosli ludzie i zachowuja sie tak czy to prawda? Czy to dalej ze tak sie brzydko wyraze - melina
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2008, o 20:59

super szkoła same dobre wspomnienia :)
Na górę

Postautor: Gosc » 26 sie 2008, o 21:25

A jakie Profesory :lol: Miodzio...
Na górę

Postautor: Ghost » 26 sie 2008, o 21:35

A moze ktos sie wypowie kto tam teraz chodzi?? A nie 15 lat temu (bez urazy ale ja tam teraz ide ;D) Reszte tez prosze o opinie. Jak uczniowie?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 00:53

odswiezam
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 01:57

Gość pisze:bo bedzisz tak jak ja zbierał puszki .pozdo

To widze ze te puszki to dobry interes. Komputera i internetu bez problemu dorobić się mozna.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 08:05

Nie zawracaj sobie głowy . Ta szkoła nie przetrwa długo, a jeśli tak, to będzie to zwykła przeciętna prowincjonalna szkółka. Jak dyrektor jest z towarzyskiego albo politycznego układu to nic dobrego z tego wychodzi. Co z tego że uczniowie lubili poprzednią panią dyrektor ?. Ale chyba ktoś tę szkołę chce po prostu wykończyć. A może przejąć budynek :wink: ?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 08:13

Ghost pisze:No własnie od 1 wrzesnia bede uczeszczal do tej sql. Co mi o niej mozecie powiedziec? Atmosfera, poziom, uczniowie, nauczyciele?? Pzdro


Atmosfera. Od strony ucznia OK. Ale nic nie możesz się dowiedzieć bo dyrektor jak zwykle niezorientowany, żadnych ogłoszeń na tablicy, bur.... Paru nauczycieli spoko ale większa część - jak to stare panny i kawalerowie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 09:31

Gosc pisze:A jakie Profesory :lol: Miodzio...

Sielanka zobaczysz
Na górę

Postautor: Ghost » 27 sie 2008, o 11:12

Latwo sie zaaklimatyzowac? Przeciez chyba w 1 klasie nikt nikogo nie zna nie? Jak to wyglada 1 dnia
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 11:48

Gość pisze:
Ghost pisze:No własnie od 1 wrzesnia bede uczeszczal do tej sql. Co mi o niej mozecie powiedziec? Atmosfera, poziom, uczniowie, nauczyciele?? Pzdro


Atmosfera. Od strony ucznia OK. Ale nic nie możesz się dowiedzieć bo dyrektor jak zwykle niezorientowany, żadnych ogłoszeń na tablicy, bur.... Paru nauczycieli spoko ale większa część - jak to stare panny i kawalerowie.

cóż za debilna wypowiedz, brak słów
Na górę

Postautor: uczennica » 27 sie 2008, o 12:09

w tym roku ide do 3 klasy i nie marudze jakos leci czasem jest fajnie czasem nie jak to w kazdej szkole!!!
Co do nauczycieli niektorzy spoko i naucza i mozna pogadac a inni masakra powiem tak od jezykow nie ma nikogo dobrego! Polski super p. Joniec matka przecietni nauczyciele hista p. wujec super mialam z nia zastepstwo pare razy umie nauczyc
a tak pozatym to przydaloby sie wymienic paru
pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2008, o 12:58

To P. Joniec jest fajna czy nie, bo coś czuję, że będzie mnie uczyc.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”