Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Tara1 » 30 maja 2010, o 18:53

gabi pisze:Bo ta babka już nie żyje mi też wróżyła córka tej babki ale ja znam jej córkę tej co nam wróżyła powiem szczerze że mi się część sprawdziła a resztę może się sprawdzi

Hej Gabi,dzieki ze sie odezwalas. Bo ja nie bylam pewna, czy sie do konca sprawdza, bo ona czesto mowi, ze cos mogloby byc albo byloby, taki jakby znak zapytania. I to sie tak zmienia w tych kartach, co jakis czas. A ja myslalam, ze jak jest cos dane to jest. A co ty o tym sadzisz, tez takie masz wrazenie?
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2010, o 19:07

Tara1 pisze:
gabi pisze:Bo ta babka już nie żyje mi też wróżyła córka tej babki ale ja znam jej córkę tej co nam wróżyła powiem szczerze że mi się część sprawdziła a resztę może się sprawdzi

Hej Gabi,dzieki ze sie odezwalas. Bo ja nie bylam pewna, czy sie do konca sprawdza, bo ona czesto mowi, ze cos mogloby byc albo byloby, taki jakby znak zapytania. I to sie tak zmienia w tych kartach, co jakis czas. A ja myslalam, ze jak jest cos dane to jest. A co ty o tym sadzisz, tez takie masz wrazenie?


blondyny wymieńcie się gg i nie zaśmiecajcie forum swoimi podnietami..
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2010, o 19:12

Mimo ze chciales przeszkodzic, podpowidziales , Gabi podaj jak mozesz swoje gadu albo email, to porozmawiamy.Dzieki, bo tu ciagle ktos wysyla dziwne uwagi.
Na górę

Postautor: gość3 » 21 cze 2010, o 10:34

cz ktoś może podać mi nr telefonu do wróżki z hostynnego
Na górę

Postautor: izaura » 21 cze 2010, o 11:27

gość3 pisze:cz ktoś może podać mi nr telefonu do wróżki z hostynnego


*7240 (3,66zł z Vat)
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2010, o 23:40

W sobote moja kolezanka była w Hostynnem? i bardzo sobie chwali ta wrózke bierze 20zł-30zł, z tego co mowila juz pare lat temu wywrózyla jej ze w wieku 41 lat urodzi dziecko i sprawdziło sie...
Na górę

Postautor: gość3 » 24 cze 2010, o 12:28

może masz do niej nr telefonu
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2010, o 13:55

7240 kosztuje 2 zł plus wat ;] jak cos jesli podajesz komus fake to naucz sie dobrze ;p;]
Na górę

Postautor: gość x » 17 lip 2010, o 11:03

ja również poproszę o nr te. do wróżki z Hostynnego annahp@op.pl
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2010, o 12:45

a moze byc wrozbita co wrozy seksem? za darmo
Na górę

Postautor: wwwwwwwwwwwwwww » 18 sie 2010, o 10:59

ja tez poprosze numer do tej w wróżki z hostynnego niunka881@wp.pl
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2010, o 12:09

ja tez poprosze numer jesli mozna aa-aaa28@wp.pl
Na górę

Postautor: anula » 19 sie 2010, o 21:09

Tara1 pisze:
gabi pisze:Bo ta babka już nie żyje mi też wróżyła córka tej babki ale ja znam jej córkę tej co nam wróżyła powiem szczerze że mi się część sprawdziła a resztę może się sprawdzi

Hej Gabi,dzieki ze sie odezwalas. Bo ja nie bylam pewna, czy sie do konca sprawdza, bo ona czesto mowi, ze cos mogloby byc albo byloby, taki jakby znak zapytania. I to sie tak zmienia w tych kartach, co jakis czas. A ja myslalam, ze jak jest cos dane to jest. A co ty o tym sadzisz, tez takie masz wrazenie?

gabi czy ty mozesz mi podac namiary na ta wrózke tworyczkowa dzieki mam zakret żyćiowy pozdrawiam
Na górę

Postautor: andzia » 19 sie 2010, o 21:13

Gość pisze:W sobote moja kolezanka była w Hostynnem? i bardzo sobie chwali ta wrózke bierze 20zł-30zł, z tego co mowila juz pare lat temu wywrózyla jej ze w wieku 41 lat urodzi dziecko i sprawdziło sie...

czy moge poprosic o kontakt do tej wrozki z gory bardzo dziekuje jakis namiar gdzie ona przyjmuje anna_amelia@onet.eu
Na górę

Postautor: miki » 12 wrz 2010, o 16:13

bylam u tej w tworyczowie i sprawdzilo sie, ona tak ladnie wrozy, ze niczego nie sugeruje, lecz przestrzega-jesli jest przed czym
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”