Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: nanula » 19 wrz 2010, o 18:29

byłam u tej wróżki z tworyczowa ta kobieta ma dar i widzi cała przeszłosc terazniejszosc jest dobra wróżka do której warto isc polecam ja nanula
Na górę

Postautor: zabka » 20 wrz 2010, o 17:15

witam,czy mozesz mi przeslac jakies namiary na ta wrozke na maila zabulka@poczta.onet.pl
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2010, o 20:42

czy jeżeli mam 15 lat to mogę pojechać do niej.? I ile zapłacę?
Na górę

Postautor: edyt » 20 wrz 2010, o 22:23

Gość pisze:czy jeżeli mam 15 lat to mogę pojechać do niej.? I ile zapłacę?


- nie powinnaś , bo możesz przegrać całe życie - wróżki tak na prawdę predzej czy później
przynoszą pecha.
Na górę

Postautor: tara1 » 21 wrz 2010, o 12:04

kto byl u wrozki w tworyczowie ostatnio?
Na górę

Postautor: tara1 » 21 wrz 2010, o 12:30

Byl ktos z was u tej corki, bo matka byla super wrozka, ale juz nie zyje, a teraz erozy corka. Podzielcie sie doswiadczeniami.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2010, o 15:14

edyt pisze:
Gość pisze:czy jeżeli mam 15 lat to mogę pojechać do niej.? I ile zapłacę?


- nie powinnaś , bo możesz przegrać całe życie - wróżki tak na prawdę predzej czy później
przynoszą pecha.



i tak mam życie zmarnowane to co mi szkodzi ?
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2010, o 18:39

w głowach wam się przewraca to i wróżki wam potrzebne.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2010, o 18:43

tara1 pisze:Byl ktos z was u tej corki, bo matka byla super wrozka, ale juz nie zyje, a teraz erozy corka. Podzielcie sie doswiadczeniami.

ja byłam u tej wrózki ostatnio i uważam ze jest dobra jej karty sa nie potrzebne ona ma dar i widzi wszystko polecam ta pania
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2010, o 11:12

ja byłam u tej wrózki ostatnio i uważam ze jest dobra jej karty sa nie potrzebne ona ma dar i widzi wszystko polecam ta pania[/quote]
Hej bylas u corki ? I co ci sie sprawdzilo? Dzieki ze piszesz. Podaj jakies namiary na siebie, to sie wymienimy doswiadczeniami. Jak dlugo czekalas na sprawdzenie?
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2010, o 11:16

nanula pisze:byłam u tej wróżki z tworyczowa ta kobieta ma dar i widzi cała przeszłosc terazniejszosc jest dobra wróżka do której warto isc polecam ja nanula

Hej Nanula, daj jakis namiar na siebie, to pogadamy. Czy spelnilo ci sie wsazystko. Piszcie, jak byliscie u tej wrozki kolo szczebrzeszyna.
Na górę

Postautor: DzaspeR21 » 30 wrz 2010, o 11:20

Wróżki??A ja mam w szafie św.grala i zaraz idę ustrzelić 3 głową hydrę.wy macie prąd i dachówki w chatach??czy dalej jecie przy świecach z jednej miski drewnianymi łyżkami???
Na górę

Postautor: nanula » 30 wrz 2010, o 18:26

Gość pisze:
nanula pisze:byłam u tej wróżki z tworyczowa ta kobieta ma dar i widzi cała przeszłosc terazniejszosc jest dobra wróżka do której warto isc polecam ja nanula

Hej Nanula, daj jakis namiar na siebie, to pogadamy. Czy spelnilo ci sie wsazystko. Piszcie, jak byliscie u tej wrozki kolo szczebrzeszyna.

jesli masz ochote to pisz mnie narazie sie nie sprawdza bo byłam nie dawno a tobie sie sprawdza nanula1966@onet.eu pozdrawiam
Na górę

Postautor: marcin_rom » 5 paź 2010, o 08:18

ile to już utopiliście kasy w błocie ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2010, o 11:19

Kto byl u tej wrozki,prosze o relacje
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”