Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 lut 2019, o 22:04

W Hostynnem pani slyszalam ze nie zyje ale czesto wrozka przekazuje dar dzieciom. Zreszta powyzej ktos tak napisal. Wiecie cos? Ma ktos tamjakis kontakt? Mi sie wszystko sprawdzalo. Najlepsza wrozka z Hostynnego ale ja 170km mam i na slepo nie pojade. A w Turzyncu wrozy? Dobra jest?
Wystarczy zadzwonić to jej tel.Alicja Nastaj 692 761 661
A potem leziecie w białej sukni pod ołtarz. Wiecie, że Kościół potępia wróżbiarstwo?
Na górę

Postautor: Kwiat34 » 8 lut 2019, o 15:14

:roll: m :!: W Tworyczowie niby teraz 40zl bierze a jeszcze pate lat temu...kazdemu inna cene mowila. Mi zawsze gadala 50zl plus doplata za rady i za kazda wrozbe 70 czy 80zl wychodzilo. Takie rady moglam sobie sama w necie poczytac np zeby konajacemu dac swiecona palme. Pytam sie ludzi przy drzwiach ile od nich wziela a oni ze 20 zl. Widziala kogo moze obedrzec a mnie zawsze do sklepu wysylala bo widziala ze jestem uczciwa. W Hostynnem juz ja obgadali ludzie bo wrozka o wszystkim wiedziala. Ludzie jej opowiadali.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2019, o 21:49

Ręce opadają. XIX wiek :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2019, o 14:37

A numery lotto podają?
Na górę

Postautor: Tugxhigf » 16 lut 2019, o 22:55

Dokladnie. Gdyby znaly przyszlosc to by codzien graly. Nalogowo chodzilam kilka lat i wydalam kilka tysiecy i to dawalam po 20zl czasem. Nie 300za wizyte jak inni. Nauczylam sie jednego i ktos mi mowil ostarmtnio ze wrozka podaje jedna z wielu opcji. Wiec jesli komus cos sie sprawdzilo to po prostu wy wybraliscie taka a nie inna droge. Co ma byc to bedzie wiec po co na zapas sie zamartwoac?;) :P
Na górę

Postautor: Pawel6 » 26 wrz 2019, o 16:17

Jakich porad magicznych udziela ta Pani z Tworyczowa?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 17:03

Wierzą w te brednie a w dodatku za nie płacą!
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 17:13

Może powie kto wygra.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 17:22

Wygrana jest zawsze wrozka ! 12 –34–16–28–7–9–14 powodzenia
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 19:52

Szatby wyborcze płacą tysiące za różne przedwyborcze sondaże a tu wróżka w Husynnem by za stówę wszystko powiedziała :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 20:02

kto ma mało rozumu, musi ciężko pracować, na siebie i wróżkę by wiedzieć jak żyć . Inni wydają na księdza by wiedzieć jak żyć, inni na siebie edukując się, każdy w/g rozumu, gdy swego nie staje szuka sie pomocy u innych.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 20:22

Szatby wyborcze płacą tysiące za różne przedwyborcze sondaże a tu wróżka w Husynnem by za stówę wszystko powiedziała :lol: :lol:
Co do wyników wyborów to i ja ci mogę powróżyć. Sprawdzalność wróźby 100%.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2019, o 09:02

XXI wiek. litości
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 19:59

PIS będzie miał większość?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 20:02

Szatby wyborcze płacą tysiące za różne przedwyborcze sondaże a tu wróżka w Husynnem by za stówę wszystko powiedziała
Co do wyników wyborów to i ja ci mogę powróżyć. Sprawdzalność wróźby 100%.
Ja powróżę za piwo - oto wróżba na 2020 rok po wyborach : na pewno przyjdzie wiosna , po mniej lato .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”