FIRMA TRANSPORTOWA WOŚ

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 lut 2020, o 13:00

No niestety KASA najważniejsza, taki jest dzisiaj świat.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2020, o 13:02

No niestety KASA najważniejsza, taki jest dzisiaj świat.
A ja zapitalam na forum od świtu do nocy, by na chlib zarobić.
Franc
Na górę

Postautor: Tylko » 18 mar 2020, o 09:51

Cz ktoś ma nr tel do tej firmy. Chciałem zapytać tylko czy kursują według rozkładu jazdy czy są jakieś zmiany. Bardzo dziękuję.
Na górę


Postautor: Gość » 21 lip 2020, o 14:43

Może tak trochę wyskoczę jak Filip z konopi ale muszę pochwalić pana kierowcę, który jechał wczoraj z Katowic do Tomaszowa. Bardzo miły i uczynny człowiek.
Dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2020, o 14:15

Czasem się trafi na człowieka!
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2020, o 15:00

Obsługa w sklepie ma być uprzejma,
w urzędach ma być uprzejma,
w kinach, muzeach itp.....ma być uprzejma
kierowca ma być uprzejmy............
A reszta narodu mogą być wredni, chamscy i wiecznie z pogardą patrzący na na OWĄ OBSŁUGĘ.
W myśl zasady płacę i wymagam i ja mogę być chamem a Ty masz mi nadskakiwać!!!
Na górę

Postautor: Dfg » 31 sie 2020, o 10:51

Czy może będzie zwrot za bilet, albo policzą taniej za wrzesień za bilet miesięczny. W marcu bilety sprzedali, a nie jeździli od połowy marca.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2020, o 21:24

Dfg pisze:
> Czy może będzie zwrot za bilet, albo policzą taniej za wrzesień za bilet
> miesięczny. W marcu bilety sprzedali, a nie jeździli od połowy marca.
Nie doczekasz się zwrotu , już dawno o tym zapomnieli :)
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2020, o 20:47

Szkoda, że sami na to nie wpadli, że wypadało by zwrócić kasę, przecież busy stały. Może powinni ludzie się upomnieć o swoje.
Na górę

Postautor: Pono » 30 lip 2021, o 14:11

Zwykle wolę wszystko przewozić sam i dlatego nie potrzebuję pomocy. W takim przypadku szczególnie wygodnie jest zaplanować czas i wziąć bilety na transport.
Na górę

Postautor: Leko » 30 lip 2021, o 14:35

Podróżuję dość często i dlatego też przenoszę wszystko z Tobą i zawsze biorę trochę rzeczy. To, co jest wygodne w podróży, to to, że można było udać się gdzieś daleko, zwłaszcza gdy wiesz, gdzie można szybko zdobyć najbardziej opłacalne bilety [url=https://uniticket.pl/]https://uniticket.pl/[/url] Jest to naprawdę bardzo wygodne i proste i bardzo mi się podoba, że mogę szybko i łatwo znaleźć potrzebne bilety i gdzieś iść. Uwielbiam podróże!
Na górę

Postautor: Golub » 14 kwie 2023, o 16:36

Ja lubię w weekendy jeździć do dużych miast, takim sposobem zwiedzam sobie Wrocław i Kraków. A jeśli chcę odpocząć - to najlepiej gdzieś w lesie nad jeziorkiem i to niekoniecznie w jakiejś bardzo turystycznej miejscowości.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2023, o 09:02

Nie każdy mimo, że posiada uprawnienia potrafi tak spokojnie prowadzić autokar. Wczoraj jeździliśmy na wycieczkę i muszę przyznać, że pan kierowca bardzo miły, kulturalny a jazda na medal.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2023, o 11:42

Wychodzi na to, że najważniejszym dla mieszkańców Tomaszowa jest działanie "FIRMY TRANSPORTOWEJ WOŚ". :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”