Prośba do ludzi z TL

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Sympatyk » 11 mar 2007, o 20:47

Mili Państwo

moze zróbcie jakąś akcję promocyjną pt. Nie włączamy lewego kierunkowskazu jak wjeżdzamy na rondo. Zawsze jak jestem w TL to pękam ze śmiechu widząc jak to robicie. Zapewniam Was,że nigdzie indziej tego nie robią:-)
Na górę

Postautor: kio » 11 mar 2007, o 21:29

ty koles ja tak kiedys oblalem egzamin na PL wiec chy ba trzeba włączać ten kierunek
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2007, o 21:34

Drogi sympatyku! nie wiem od kiedy masz prawo jazdy ale zapewniam Cie, ze powinienes blizej poznac przepisy ruchu drugowego!! lewy kierunkowskaz włączasz przy wjezdzaniu na rondo ale tlyko wtedy kiedy zamierzasz na nim pojechac w lewo!! to na zwyklym skrzyzowaniu tez mamy nie wlaczac kierunkowskazów??
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2007, o 21:47

Drogi kolego jadac prosto na skrzyzowaniu ruchem okreznym nie wlaczamy lewego kierunku, wiec pomysl co piszesz
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2007, o 22:08

Sympatyk pisze:Mili Państwo

moze zróbcie jakąś akcję promocyjną pt. Nie włączamy lewego kierunkowskazu jak wjeżdzamy na rondo. Zawsze jak jestem w TL to pękam ze śmiechu widząc jak to robicie. Zapewniam Was,że nigdzie indziej tego nie robią:-)

Ty wcale nie włączaj kierunkowskazów, bo po co ma ktoś wiedzieć gdzie jedziesz. Przeszkadza ci to, że ktoś sobie kierunkowskaz włączy? Chyba po to są, żeby ich używać. Czy tego też w innych miastach się nie robi?
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2007, o 06:57

Kierunkowskaz lewy włączamy na rodzie kiedy:
1)Zawracamy
2)skręcamy w lewo
3)zawsze włączamy kierunek zjazdowy
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2007, o 07:59

JEZU ALE MACIE PROBLEM... ZRÓBMY W MIEJSCU RONDA SKRZYZOWANIE PROSTE I BEDZIE PO PROBLEMIE :)
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2007, o 14:42

Sympatyk pisze:Mili Państwo

moze zróbcie jakąś akcję promocyjną pt. Nie włączamy lewego kierunkowskazu jak wjeżdzamy na rondo. Zawsze jak jestem w TL to pękam ze śmiechu widząc jak to robicie. Zapewniam Was,że nigdzie indziej tego nie robią:-)


Bardzo dobrze mówisz.Kieruneczek lewy włącza sie wówcasz GDY:
- skręcamy w lewo !!!!
- zawracamy

P.S. - DAJCIE SPOKÓJ KTO WYPOWIADA SIE INACZEJ TO PRAWO JAZDY CHYBA ZDAWAŁ ZA MASŁO :D:D BEZSENS

<b> POZDRAWIAM krakus
Na górę

Postautor: krakus » 12 mar 2007, o 14:46

Anonymous pisze:
Sympatyk pisze:Mili Państwo

moze zróbcie jakąś akcję promocyjną pt. Nie włączamy lewego kierunkowskazu jak wjeżdzamy na rondo. Zawsze jak jestem w TL to pękam ze śmiechu widząc jak to robicie. Zapewniam Was,że nigdzie indziej tego nie robią:-)


Bardzo dobrze mówisz.Kieruneczek lewy włącza sie wówcasz GDY:
- skręcamy w lewo !!!!
- zawracamy

P.S. - DAJCIE SPOKÓJ KTO WYPOWIADA SIE INACZEJ TO PRAWO JAZDY CHYBA ZDAWAŁ ZA MASŁO :D:D BEZSENS

<b> POZDRAWIAM krakus


To jest moja wypowiedź bo coś mi logowanie niewyszło PSIA JEGO JUCHA :/:/ :D:D
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2007, o 18:48

ty chyba zdawałeś po pijaku :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2007, o 20:03

Anonymous pisze:ty chyba zdawałeś po pijaku :shock:
zgodzę się z tobą chyba pomyliły mu się kierunkowskazy ,albo wcale ich nie włączył
Na górę

Postautor: Sympatyk » 12 mar 2007, o 21:26

tylko,że Wy włączacie kieunek lewy a potem jedziecie prosto w stronę Zamościa (jadąc od strony parceli):-) I w tym szkopuł. Albo włączacie wracajac z Zamościa i jadąc do centrum.
Na górę

Postautor: carlos » 12 mar 2007, o 21:34

A ja jestem ze wsi i bede włączał lewy kierunkowskaz czy to sie komuś podoba czy nie, i na światłach bede jeździł o.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2007, o 22:02

Najechało się dziadostwa wielkomiejskiego i wprowadzają nowe trendy w ruchu drogowym,a kysz .Pozdro "studęci" .
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2007, o 23:15

a mnie wszystko jedno :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”